Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.Witaj Natalka88.
Ja jeszcze nosa nie pokazałam zza kołdry dziś leniwy poniedziałek nie chce mi się siusiu nawet iść. Mąż tylko zadzwonił że śnieg pada wierzę mu na słowo tymbardziej że widziałam wasze zdjęcia ;) coś mi się wydaje że smutasny ten tydzień będzie że względu na pogodę... ale pociesza mnie fakt że w czwartek nas 3D czeka :D

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, wybaczcie moja dluzsza nieobecnosc, spowodowana jest smiercia przyjaciela, pogrzebem, zalatwianiem wielu rzeczu, dopiero dzisiaj przed laptopem usiadłam. dopadło mnie pytanie, gdzie chciałabym rodzić, na co muszę zwrócić uwagę w takim momencie, jest ktoś może z okolic Poznania, kto też ma takie dylematy? zdałam sobie też sprawę że to chyba najwyzszy czas zacząć myslec o jakiejs małej wyprawce lub powoli kompletować ciuszki, jakies pieluchy cokolwiek, DORADŹCIE DZIEWCZYNKI !

Odnośnik do komentarza

Witajcie po weekendzie. Po wizycie u kardiologa trochę jestem zaniepokojona. Wcześniej miałam niedomykalnosc jednej zastawki a teraz stwierdzono lekkie niedomykalnosci 4 zastawek :-( Jeszcze muszę to skonsyltowac z lekarzem prowadzącym.
Teraz wybieram się na pierwszą jazdę samochodem i strasznie się denerwuje. Były mąż dał mi tylko kilka razy się przejechać po leśnej drodze i nie wiem czy sobie poradzę. Trzymajcie kciuki żebym wróciła cała :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg84nsgbbd.png

Odnośnik do komentarza

Ja na razie co do wyprawki kompletuje tylko rzeczy które dostałam od znajomych i rodziny. Jedyne co kupiłam to komplecik body spodenki czapeczka skarpetki jak się dowiedziałam że będzie dziewczynka :-) mam już upatrzony wozek jak znajdę to wstawię linka może komuś się spodoba. Chciałabym już zacząć kompletowania inne rzeczy ale do nowego roku mieszkamy u rodziców a tu nie ma na tyle miejsca i chyba poczekać aż będziemy już na swoim mam nadzieję że nie będzie za późno. ..
Moim największym zmartwienie na razie była choroba psa więc mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz po stracie przyjaciela...
Dziewczyny czy przy usg polowkowym lub 3d mialyscie wykonywane echo serca dziecka?

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

Lutówka
Ja na razie co do wyprawki kompletuje tylko rzeczy które dostałam od znajomych i rodziny. Jedyne co kupiłam to komplecik body spodenki czapeczka skarpetki jak się dowiedziałam że będzie dziewczynka :-) mam już upatrzony wozek jak znajdę to wstawię linka może komuś się spodoba. Chciałabym już zacząć kompletowania inne rzeczy ale do nowego roku mieszkamy u rodziców a tu nie ma na tyle miejsca i chyba poczekać aż będziemy już na swoim mam nadzieję że nie będzie za późno. ..
Moim największym zmartwienie na razie była choroba psa więc mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz po stracie przyjaciela...
Dziewczyny czy przy usg polowkowym lub 3d mialyscie wykonywane echo serca dziecka?

ja miałam robione i bylo 153 uderzenia na minute :)

Odnośnik do komentarza

Agaciaa na pierwszy rzut potrzebne są wygodne ubranka zarówno dla dziecka, jak i rodziców, czyli bawełna, welur z materiałów, rozpinane na całej długości. W małym rozmiarze wg mnie powinno wystarczyć ok. 6-8 szt body z krótkim i długim rękawem, pajace, śpiochy, półśpiochy, kaftaniki/sweterki 5szt., czapeczka bawełniana 2szt, czapeczka ciepła, rękawiczki niedrapki, skarpetki. Śpiworek, kocyk, otulacz - może być zamiennie. Ja mniej więcej tyle potrzebuję na początek, bo dziecko szybko rośnie i nie ma sensu więcej na początek kupować. Tym bardziej, że odwiedzający zawsze coś jeszcze przyniosą :-) plus oczywiście kombinezon na spacery zimowe.

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...