Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, ja jeszcze wrócę do tematu pielęgnacji skory w ciąży. Moja siostra jest farmaceutką i podpytalam ją, co ze względu na dobry skład, mogłaby polecić juz na tym etapie. Wskazała na Bio-oil. Wiec za jej rada smaruje sie dwa razy dziennie a po trzecim miesiącu włączę coś specjalistycznego. Co do planów zawodowych, to ze względu na to, ze kobieta w ciazy nie powinna pracować przed komputerem więcej niż 4 godziny, pracuje na pół etatu (płatne normalnie jak na etat). Mam w planach prace do końca października. Uważam ze owszem, ciąża to nie choroba, ale należy o siebie dbać i nieco sie oszczędzać. Pozdrawiam Was, mamusie!

http://www.brioko.pl/components/com_widgets/view.php?sid=15867

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;) ja od samego początku praktycznie jestem na L4. Pracuję jako kasjerka, 8 h/7 dni w tyg więc gdy mój gin. zapytał gdzie pracuję to od razu poprosił o NIP zakładu pracy. Mam się oszczędzać a nie stresować. No i tak już jestem półtora miesiąca w domku i cieszę się niezmiernie bo mdłości i dyskomfort bólowy odcinka lędźwiowego sprowadzają mnie do pozycji leżącej przez cały dzień ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxdqk3mbq7r2ye.png

Odnośnik do komentarza

Nie tylko ty Carolajna23, ja tez bede pracowac najdluzej jak sie da, w zasadzie to moj wybor. Ponadto, ja mieszkam w Irlandii, tu w wiekszoci kobiety pracuja praktycznie do konca, taka kultura pracy, chyba ze sa jakies komplikacje. Oczywiscie mozna kombinowac, ale po co mi to. Zauwazylam, ze sie lepiej czuje jak jestem zajeta i wokol ludzi, a kiedy siedze w domu to bardziej odczuwam zmeczenie. Oczywiscie, to zalezy tez od typu pracy i warunkow, podejscia pracodawcy. U mnie akurat sa wyrozumiali ludzie, wiec jest ok, moge brac przerwy, cos zjesc w miedzyczasie, itp. A na marginesie to tez juz chyba do tych starszych mam sie zalicze, bo koncze 30 w pazdzierniku

Odnośnik do komentarza

Nie mam żadnych preferencji co do płci, ale coś mi w głębi mówi, ze będzie to dziewczynka. Zobaczymy pózniej, czy mam ta kobieca intuicje hi hi :) mi osobiście podoba się Rozalia, bardziej ze względu na skrot Roza, ale tez super jest Hania :) znam pare Han i wszystkie sa fajne:) jeśli chodzi o chłopaków to jeszcze nie mam swojego faworyta, ale może Igor? ile Wasze maleństwa maja już "wzrostu "? Pytam, bo jestem wysoka kobieta i zastanawiam się czy w 8 tyg 1,45 cm to miara jak każda inna kruszynka czy jednak gen wzrostu sie odzywa? :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym też pojechała na IP tak dla świętego spokoju. Wczoraj się dowiedziałam że koleżanka była w ciąży 7tc i dostała okres...:( dzieciątka nie ma. To straszne...jak sobie pomyślę ze ja mam dopiero 9tc i pfu pfu wszystko może się stać ...lepiej dmuchać na zimne. Wiem że niektóre nie mają możliwości nie pracowac ale kochane dbajcie o siebie maksymalnie na ile to możliwe.
Mami cudny brzuszek juz widać bo podwójne szczęście w środku :)

Odnośnik do komentarza

Ja jak teraz plamiłam w 11tyg to też myślałam, ze to koniec, nie chciałam jechać na IP ,bo wiedziałam, ze tylko każą leżeć i dadzą leki na podtrzymanie a ,że takie posiadam to zaczęłam brać tak jak lekarz mój zalecił 3x2 i przeszło, nie miałam skurczy i wiedziałam ,że wszystko jest ok ale na miejscu Olusi chyba bym jednak pojechała na IP chociażby po leki.
Olusia a boli Cię brzuch?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73xilqq216.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...