Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ewa może strach a może niemoc wobec wydarzeń we Francji.Ja w każdym razie wstałam po 8,śniadanko,panowie ogarnęli sprzątanie a ja zmagałam się z łazienką i ubikacją i powiem Wam ,że czuję się jakbym tonę węgla przerzucila :D.Nastawiłam zupę pomidorową i leżę ,ale muszę się pilnować ,bo oczy mi się zamykają.Coraz bardziej dopada mnie zmęczenie podobne jak w I trymestrze ciąży. Już nie mogę się doczekać wtorku,idę do mojej gin. omówimy dokładnie cc,przygotowania do niej.

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

A ja sie obudziłam z uczuciem ciągnięcia jak na okres, znowu.

Ignesse Babysense 5s dostarczony, mój T mówi, ze wyprobujemy jak działa, pytam jak? On mówi ze podłożymy pod materac i on sie położy i nie będzie oddychał:)))

Reszta wozka przyszla i poskaldalismy, wszystko pasuje, wózek solidny!
Uważam ze Polska powinna sie bronić rekami i nogami przed muzułmanami. Widzę, co tu sie dzieje, niczego nie można im wypomnieć bo wszyscy sie boja.
Okropne, nawet nie chce tej relacji z Francji oglądać. Dla mnie to scierwo a nie ludzie.

Odnośnik do komentarza

Hej kochane :*! Ja w zasadzie dopiero teraz zwlekam się z łóżka ! Nieźle dziś poleniuchowalam. Spałam do 12 !!! Ale to dlatego że wczoraj byliśmy w kinie na Listach do M 2 ( super film ! Polecam :D), a noc miałam praktycznie nie przespana, bo miałam tak okrutna zgage, jakiej jeszcze nigdy nie miałam. Najmniej odczuwalam ja w pozycji.... Stojącej :D no masakra co się z nami teraz dzieje na końcówce. Oby dotrwać do konca, ja już tak się nie mogę doczekać :) wczoraj byliśmy z mężem też w restauracji i obok nas siedzieli ludzie z takim malenstwem . No stawiam, że więcej niż 2 tyg nie mialo. Mamunia Go karmiła i Tak w sumie dopiero po chwili do mnie doszło, że przecież ja też za chwilę będę mieć takiego maluszka w swoich ramionach. Ahhh.
Roksi, ten bujaczek jest super. Słyszałam o nim same dobre opinie, no ale ta cena trochę powala :p a dlaczego niezdecydowaliscie się w wkoncu na tą chustawke mammaro czy jakoś tak? Kiedyś chyba rozwazalas jej wybór ;).
Ciekawe jak tam Roksi kochana, nic się chyba dziś jeszcze nie odzywala ? Czy coś przeoczyłam? Daj znać co u Was :*

http://www.suwaczek.pl/cache/2bfbc5d877.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj tez zmagam sie z toaleta i kuchnia. Co chwila odpoczywam i biegam do toalety, bo znowu biegunka. Nie wytrzymam chyba tych ostatnich 4 tygodni. Wstalam w dobrym humorze, a teraz jestem wsciekla jak osa. Nie wiem sama o co mi chodzi. Zdążyło sie nawet wszystkim dookola oberwac ode mnie.
Ta ciaza mnie juz przytlacza. W nocy nie mozna spac jak człowiek, bo fizjologia nie pozwala, w dzien nie mozna dojsc do siebie bo fizjologia spać nie pozwoliła nocą.
A pranie i obiad same sie nie zrobia. Nie mowie juz nic o generalnym sprzataniu przed swietami.... juz dzis powiedzialam do swojego D zeby zabral mi chociaz na jeden dzien brzuch to by zobaczyl jak to lekko jest chodzic z balastem i udawac sprawna, sprytna i energiczna.
Jeszcze bezczelnie powiedzial ze dałby rade. Dacie wiarę??!!! No dalby rade... az sie poplakalam ze smiechu, tłumaczac ze natura wiedziala co robi dając nam ten "przywilej" ciagania sie z brzuchem.
Chyba to mnie tak wkurzylo.

Odnośnik do komentarza

Roksi

Nie stresuj sie tym jebanym forum:-) zlosliwosc rzeczy wirtualnych. Odpoczywaj sobie, nie mysl o niczym. A naszymi humorami sie nie martw bo my wszystkie juz chyba jestesmy nabuzowane. Trzymamy kciuki!!!!

Dziewczyny,
Mam dziwne skurcze. Zaczynaja sie na plecach, koncza na podbrzuszu. Zupelnie jak bole na okres.... boli mocno. Czyzby znak? Pewnie sobie wmawiam z tych nerwow.

Odnośnik do komentarza

Daria po pierwsze dlatego ze oba obejrzelismy na zywo w sklepie i tak w mamaroo srednio nam sie podobaly te sposoby kolysania, ten graco wydaje sie byc bardziej ze tak powiem fizjologicznie podobny do ruchu rodzica. Po drugie cena mamaroo byla znacznie wyzsza na graco jest teraz promocja wiec w sumie koszt to 700zl za mamaroo 1400 ewentualnie 1200 przez Internet no ale to i tak spora roznica. Graco tez ma melodie, ma tez bicie serca :) mozna podlaczyc mp3 i ma trzy pozycje lezanki. Wydawal nam sie po prostu tanszy a bardziej wypasiony. Mamaroo jest taki bardziej designerski :)

Roksi trzymaj sie, małej w brzuszku dobrze niech sobie siedzi jak najdluzej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...