Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ditta

Listopad 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, w wolnej chwili przejrzałam sobie kilka ostatnich stron z wątku 'kwietniówek'... Tam to się dopiero zaczyna hardcore ;) To moja pierwsza ciąża i póki co najważniejsze jest dla mnie tu i teraz, ale chyba trzeba jak najlepiej wykorzystać ten czas, kiedy jeszcze można się wyspać w nocy, czy iść do sklepu w dowolnej chwili ;)
Robicie coś 'nowego' od czasu, jak dowiedziałyście się o ciąży? Moja była nieplanowana i chwile przed nią zapisałam się na kurs prawo jazdy - teraz się nawet z tego cieszę, bo to chyba ostatni dzwonek, żebym miała na to czas w ciągu najbliższych kilku lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nowa84

Czesc dziewczyny:)
moj termin to piatek 13:) czytam Was od kilku dni i w końcu postanowiłam dołączyć. Chętnie zostałabym dodana do tajnej grupy na fb, tylko do kogo kierować te prosby? Ja się jeszcze nie chcę ujawniać (praca…) i wolę nie być widoczna na fb jako przyszła mamuśka, ale podobno tam te rozmowy są bardziej uporządkowane? pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie listopadówki :)
Od dłuższego czasu śledzę forum, jednak dzisiaj dopiero odważyłam się dołączyć. Termin mam na 13 listopada :) Wszystko jest ok,tylko dwa dni temu wyskoczyła mi opryszczka na ustach i sie troche denerwuje.... Miałyście może też taki problem?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie Nowe Dziewczyny, z pierwszego usg również mam termin na 13 listopada :)

Co do "nowych rzeczy" to zaczynam jeździć samochodem. Prawo jazdy mam juz jakiś czas, ale nigdy nie bylo mi potrzebne jeżdżenie autem. Tramwajem zawsze szybciej i oszczędniej, no ale teraz to juz będzie przymus;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki darka ;) fajne by było gdyby przychodziło powiadomienie na tel o nowej wiadomości czy wątku w czasie rzeczywistym a tak trzeba sprawdzać :( nie problem założyć druga tajna grupę skoro nie wiadomo do kogo zgłosić się do tej już istniejącej :) pomyśle o tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nienia87, musisz poszukać we wcześniejszych postach. Były podawane jakieś linki .
Ja również tutaj zostaję :D
Darka86 również nigdy nie narzekałam, ale teraz to jiz na prawdę prawko (i umiejętności) bardzo się przydadzą :) moja kuzynka robila pw w pierwszej ciąży, przeszła przez wszystko jak burza i zdała za pierwszym razem.
Tego życzę również Tobie i trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukam tego linka jest co czytać prawie 100 stron :) a o czym marzycie kochane? Córka czy syn ? Wiadomo jak to mówią nie ważne co byle zdrowe było ale każdy pewnie po ciuchutku swoje marzenie ma. Ja zawsze chciałam córeczkę :) i czuje ze tak będzie od samego początku no ale różne bywa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od około 20 tygodnia lekarz jest w stanie określić płeć ? Zgadza się ? Wiadomo pod warunkiem ze nasza kruszynka będzie chciała pokazać co tam ma między nóżkami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eva23

Jesli bedzie chlopczyk to zazwyczaj mona to szybciej zobaczyc. Moja siostra dowiedziala sie ze urodzi chlopca juz w 14 tyg ale to tez byla druga ciaza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy siak cierpliwość naszym sprzymierzeńcem :) nie tylko w kwestii płci ...
gdzieś czytałam ze już w 12 tc przy jakimś specjalnym sprzęcie można określić.płeć, ale aż tak bardzo mi się nie śpieszy, ważniejsze by maluszek zdrowo się rozwijaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowa84

Nienia89 poszukaj dziewczyny o nicku Velines, ona zaprasza do siebie i dodaje do grupy, ja czekam na akceptacje:) ja bym sie chętnie przeniosła na fb (tylko tajnie), można wrzucać zdjęcia i w ogóle kontakt jest bardziej bezpośredni. A co do płci to wolałabym dziewczynkę. Mam juz jedna swoją ośmiolatkę i bardzo! bym chciała zeby złapały kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nowa84

Aha, widzę ze pominęłam jedna stronę postów:) Velines wysłałam Ci prośbę o akceptacje na fb;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nowa84

Gdzieś czytałam ze dziewczynki powstają z plemników które dłużej wytrzymały tzn jezeli do wspołżycia doszło przed owulacja a plemniki przeżyły i doszło do zapłodnienia dopiero kilka dni po stosunku. Ja mam zabawna sytuacje bo mój wyjechał na narty w lutym i do zaplodnienia wg obliczeń lekarza doszło, kiedy chłopa nie było w domu:)) zgodnie z tym co przeczytałam to powinna być dziewczynka:)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również wysłałam zaproszenie mi też wygodniej przez fb też słyszałam o tych plemnikach ze żeńskie są wolniejsze ale dłużej żyją a męskie szybsze aczkolwiek szybciej umierają. Mi to i tak sytuacji nie klaruje gdyż przytulalismy się 2 dni przed i po owulacji, więc dla mnie dalej ruletka :)he he

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Nic kompletnie nie czuję. to ciąża długo upragniona, mocno wyczekana i sporo wystarana, więc nie wybrzydzam... ;) Oby zdrowa Kruszyna była :)
Moja przyjaciółka (termin na sierpień) juz w 14 tyg dowiedziała się, że będzie miała dziewczynkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd się przyznać, ale... wciągnęło mnie granie w pokemony tak bardzo, że dwa dni tu nie zaglądałam :D
ostatnie miesiące, kiedy mam czas na głupoty hehehe.
Staram się jakoś odwracać uwagę od tego, jak się czuję - bo czuję się fatalnie. Jadłospis układam na podstawie tego, czym najlżej się zwraca :P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqv4xghmbg2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój chłopak namawia mnie na prawko póki to początek, bo potem wiadomo, że może być różnie i chęci gdzieś uciekną...Ja mam jednak opory, bo już raz robiłam kurs i w pewnym momencie doszłam do wniosku, że lepiej będzie dla wszystkich jak nie będę siadać za kierownicą. Z drugiej strony wiem, że prawo jazdy mi się bardzo przyda w najbliższej przyszłości...

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apropo płci oboje z moim miśkiem cały czas gadamy jakby już na 100% miał być chłopak :P Ale oczywiście najważniejsze żeby bobo było zdrowe :)

A jak jest u was z tymi śledziami, które niby są tak uwielbiane przez kobiety w ciąży. Pożeracie je kilogramami razem z bitą śmietaną, czekoladą itp? Dla mnie to jest jedyna rzecz. która zaczynam jeść i od razu mam odruch wymiotny.. :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...