Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Zrobiłam dziś morfologię strasznie mi tu powychodziło podwyższone leukocyty,neutrocyty a obniżone limfocyty,eozynofile. Szok może to przez zatoki.Kurczę nie wiem sama w środę się dowiem . Fajne imiona wybieracie.Pamiętam jak nie miałam jeszcze dzieci to chciałam Kasię i Tomka i na chceniu zostało:)

Odnośnik do komentarza

dopisałam się na listę, podałam termin z OM bo z USG wychodzi o 2 dni wcześniejszy więc gin powiedział, że przy tak nieznacznej różnicy trzymamy się tego z OM ;) płci nie znam jeszcze, a imion konkretnych nie mamy wybranych, po kilka typów dla obu płci więc miejsca by brakło żeby to wszystko pisać, jak się sprecyzujemy to uzupełnię :)
Też mnie piersi swędzą, masakra! Nadal bolą rano po wstaniu z łóżka i wieczorem przy zdejmowaniu stanika ale swędzą cały dzień :P
Powiedzcie mi czy to możliwe, żebym czuła już delikatne smyranie malucha? Zaczynam 16 tydzień, wszędzie piszą o 18-20 ale już wczoraj kilka razy i dzisiaj też kilka razy poczułam w podbrzuszu coś takiego jak delikatne smyrnięcie, tak jak łapie krótki skurcz np w łydce takie dotknięcie, czuję to tylko jak siedzę pochylona do przodu np. tak jak w tej chwili przy komputerze... Nie chcę się nakręcać, że to już, bo sama uważam że to bardzo wcześnie, ale może akurat :D

7.08.17

Odnośnik do komentarza

U nas w związku praktycznie wszystko jest demokratycznie więc wybór imienia też! Były dwie listy - moja i jego i te imiona które się nam powtórzyły zostały na wspólnej liście plus te które np ja umieściłam a jemu sie odrazu spodobały i na odwrót a potem punktacja i wykreslanie aż zostały tylko 4 - to w razie bliźniaków tej samej płci. :) Teraz tylko dwa bo dziecko jedno. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Dziubi no co Ty mówisz? Po pierwsze jak tak można powiedziec a po drugie to śliczne imię :D mały Tymuś, średni Tymek i dorosły Tymon. BarsO mi zależy, żeby na każdym etapie życia imię się nadawało.

Dziękuję za wpisanie na listę.

A co do Wioletty to w podstawówce znałam dwie i trochę mi się ich w życiu przewinęło. Ale wszystkie niewiele starsze ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...