Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

adonis_25
ofeliaa
Niuśka32 jeszcze nic, ale w koszyku mam 23 pozycje ;) na koniec poszukiwań przeanaluzuje czego naprawde potrzebuje i sfinalizuje zakupy :) muszę kupić body z krótkim rekawem, ale ciezko znaleźć cale rozpinane ;/

Bo nie ma takich. Spiochy są całe rozpisane po długości a body tylko w kroku ;)

Ależ są! Ja mam takie po Hani i teraz dla Małego też dostałam :D jak wrócę do domu to sprawdzę z jakiej firmy są :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wea8hfr.png

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
adonis25 sa takie :)
Sstosste
http://allegro.pl/sliczne-body-kopertowe-piesek-krotki-rekaw-r-56-i5506975967.html

ale nie konuecznie w moim guscie ;)

A z dlugim mam np takie jak na zdjeciu.

Jeżu faktycznie!!! Kopertowki! :D jak powiedzialyscie ze całe rozpinane to w oczach miałam takie po długości rozpinane. Nawet zoska takie MIAŁA na początku :p o ja zacmiona :D

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Niuśka32 leżaczki bujaczki :) x 2
Pościel bawełniana x 2
Kocyki minky cieniutki + plaska poduszka x 2
Kocyki minky grube + gruba poduszka x 2
Ochraniacze na łóżeczka x 2
łożeczko x 1 ( na razie )
laktator canpol elektryczny ( chociaz nievwiem czy na razie nie powinnam sie piwstrzymac )
Wanienka ze stelazem
termometr bezdotykowy
Przescieradla
Podklady nieprzemakalne
Kilka pierdółek dla mnie do szpitala

Odnośnik do komentarza

Aska123
Dziewczyny mam dylemat.
Otoz moj lekarz prowadzacy nie robi mi usg (troche stary sprzet) i wysyla mnie na usg to konkretnych lekarzy. Tak bylo w 13 tc, 21tc i teraz tez podal mi nazwisko lekarza, dal numer itd. Chcialam dzisiaj zadzwonic umowic sie ale do prywatnego gabinetu nie dodzwonilam sie. Wiem ze jeszcze przyjmuje w Luxmedzie. Wiec stwierdzilam ze jak i tak mam placic i tak to co za roznica gdzie do niego pojde. Ale jak zobaczylam ze bierze 150zl za samo usg to sie zlapalam za glowe... Dodatkowo moj lekarz prowadzacy uprzedzil ze moze miec "humory" i zebym sie nie przejmowala tym.
I teraz zastanawiam sie... Czy wydawac te 150zl i isc do wskazanego lekarza przez mojego prowadzacego, czy isc do dr u ktorego bylam ostatnio, placilam 100zl ale robil mi usg prawie 40 min, dodatkowo dal ok 30zdj, omowil dokladnie gdzie wszystko jest, mial problemy z potwierdzeniem plci bo pepowina sie ulokowala miedzy nogami Antka, ale dotad probowal az zobaczyl na 100% chlopca...

Jak myslicie? Co robic?

Poczytaj opinie o poleconym lekarzu , bo może warto, żeby jeszcze inne oko zobaczyło dzidzię.Ja mam doświadczenie że w luxmedzie będzie drożej niż prywatnie. Ale na pewno mię przejmuj się tym że nie idziesz do poleconego to twój wybór

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

OFELIA
szalejesz,
ja nie kupuje laktatora...w razie co małzonek zakupi w aptece...
juz nic nie kupuje, bo to na poczatek juz mam , tylko upiore i uprasuje,
a te duperele na poczatek kupie w markecie chwile przed, a jak nie to m . kupi
i m. wybierze fotelik/ wozek etc.

Odnośnik do komentarza

rolsi

Poczytaj opinie o poleconym lekarzu , bo może warto, żeby jeszcze inne oko zobaczyło dzidzię.Ja mam doświadczenie że w luxmedzie będzie drożej niż prywatnie. Ale na pewno mię przejmuj się tym że nie idziesz do poleconego to twój wybór

własnie czytałam i powiem, że sa takie pół na pół, najświezsza jest negatywna i wlasnie po usg.
Moj lekarz mowil ze on czasami przez cale usg nic nie mowi, nie odpowiada na pytania itd a czasami gada jak najety. A i że ciezko sie do niego dostać, bo zwyczajnie mu sie nie chce przyjmowac wielu pacjentek, bo kasy ma wystarczajaco (to sa slowa mojego lekarza!)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
Adonis po calosci po srodku tez sa, ale od rozkiaru 62 , przeciez w takich to mi sie blizjieta utopia :)

ja mam wszystkie wkładane przez głowę i rozpinane w kroku bo takie były u nas wygodne (dla mnie :D)

co do laktatora to ja powiem ci jak ja robię, elektryczny jest drogi. Kupię teraz ręczny, bo jest tani i jeśli popłyniemy mlekiem moim to kupię elektryczny. u mojej gin np można wypożyczyć podwójną dojarkę :D ale tak jak mówię, jeśli mi się uda to sobie wtedy kupię :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Aska Ja tez nun poszla Do tego sprawdzonego wiesz :-)
Niuska Ja mysle podobnie Do Cb Kupie wszystko na poczatek lozeczko zamowie dopiero we wrzesniu mal bede w szpitalu to M skreci wozek tez many upatrzony takze tylko klik i będzie najgorzej boje sie o body i pajace nie mam poj jaki rozmiar bo mój chłopiec na Ost wizycie był duży i myślę że duży się urodzi chyba zamowie 56, 58, 60 w razie W. A kombinezon do szpitala to juz kompletnie nie mam pojęcia czy moze tez sie wstrzymać i kupić dopiero na wyjście jak wy robicie?
Aha body rozpinane po całości na kr i dł rękawa są też w h&m.

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

Siadłam do kompa właśnie, moje zwierzątka :)
Co do luxmedu korzystam z niego, ale gdyby nie to że moja mama ma w pracy i ma możliwość kupna pakietu dla mnie, za 60 zł gdzie mam wszystko to nie zdecydowałabym się. Drogo jak fiks u nich. Ja z ubrankami już przystopowałam. Mój M ma kupić jeszcze w primarku kilka rzeczy i dość. U nas nawilżacz powietrza to będzie must have bo u M popsuł się piec i nie da się ustawić temperatury, koszt naprawy to koszt nowego pieca i jest okropnie gorąco co za tym idzie sucho bardzo, niania el. bo to duży dom, podgrzewacz mam używany kupiłam za 20 zł daleko do kuchni, bujaczek dostałam, matę kupię jak dostanę becikowe :) też mam ten kocyk minky z baby one i jest super w słoniki :) chuste pożycza mi Pani u której pracowałam. Wanienkę na stelażu dostałam i zastanawiam się bo jest wogóle nie zniszczona czy kupować nową czy wyparzyć tą?

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32924.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32925.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

karola22
Siadłam do kompa właśnie, moje zwierzątka :)
Co do luxmedu korzystam z niego, ale gdyby nie to że moja mama ma w pracy i ma możliwość kupna pakietu dla mnie, za 60 zł gdzie mam wszystko to nie zdecydowałabym się. Drogo jak fiks u nich. Ja z ubrankami już przystopowałam. Mój M ma kupić jeszcze w primarku kilka rzeczy i dość. U nas nawilżacz powietrza to będzie must have bo u M popsuł się piec i nie da się ustawić temperatury, koszt naprawy to koszt nowego pieca i jest okropnie gorąco co za tym idzie sucho bardzo, niania el. bo to duży dom, podgrzewacz mam używany kupiłam za 20 zł daleko do kuchni, bujaczek dostałam, matę kupię jak dostanę becikowe :) też mam ten kocyk minky z baby one i jest super w słoniki :) chuste pożycza mi Pani u której pracowałam. Wanienkę na stelażu dostałam i zastanawiam się bo jest wogóle nie zniszczona czy kupować nową czy wyparzyć tą?

po co kupować :) wzięłabym dziecięcy kosmetyk, wyszorowała i przelała wrzątkiem. :)

ja miałam wcześniej na stelażu, ale niewygodna byla dla mnie jak nie wiem, stelaż mi zawadzal w domu, wkurzał mnie bo był lichy i tteraz mam wanienkę dla Iwa z ikei z gumami antypoślizgowymi i będę go stawiać na stole. Tak będize mi najwygodniej :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...