Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Nadrobiłam was w końcu :D
Też zaczęłam kompletować wyprawkę... Powoli to idzie... Zaczęłam od pościeli (niżej wstawiam zdjęcia). Do tego zamówiłam biały ochraniacz, tak żeby pasował do każdej pościeli :) Kupiłam też nocną lampkę dla Małego w Ikei. Któraś wspominała o szczebelkach wyciąganych i to jest bardzo przydatne ;)
Jeśli chodzi o pranie ubranek to przy córce używałam Jelp'a i bardzo dobrze się sprawdzał. :) teraz nie wiem w czym prać... Może też w Jelp'ie... ;)

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32906.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32907.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32908.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32909.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32910.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/wea8hfr.png

Odnośnik do komentarza

A ja wylądowałam dzisiaj na IP. Cały dzień się bardzo źle czułam, kręciło mi się w głowie i bolał mnie dół brzucha. Zrobili KTG, zapis był prawidłowy, zbadał mnie, szyjka długa - 3,2 i zamknięta. Z Małym też wszystko ok. Kazał brać nospe i magnez. Jakby nie przechodzilo to mam sie zgłosić wcześniej do swojej gin i odpoczywać. Wizytę mam 30,07.
Ponoć na patologii też dzisiaj się wszystkie pacjentki źle czuły.

Co do minky to też szyję (tzn. teściowa ;)) razem z podusia tylko z wypełnieniem, żeby był cieplejszy i w razie czego mógł posłużyć za kołderkę.

Aśka to ja jestem w 26 i mam mniejszy. Chyba że już nie umiem go racjonalnie ocenić ;) tylko mi się bardziej na boki rozlało ;) Też każdy mów, że mam mały brzuch.

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Tyle się napisałam i mi uciekło ;(

łupinka87 dobrze, że wszystko jest w porzadku , to przez ta cholerna pogode tak sie czujemy. Ja muszę co godzine kontrolować cisnienie, bo ni zvtego, ni z owego skacze do 142/100, na szczescie mam dopegyt od mojej gin do awaryjnego stosowania.

Teraz tak z troche zvinnej beczki... co sadzicie o lezaczkach bujaczkach? mam dylemat , miedzy kolyska z koszem mojzesza , a tym wlasnie lezaczkiem. Podczas karmienia chcialabym, zeby to drugie Malenstwo bylo spokojniejsze i niecwiem co wybrac. Pomozcie

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
Tyle się napisałam i mi uciekło ;(

łupinka87 dobrze, że wszystko jest w porzadku , to przez ta cholerna pogode tak sie czujemy. Ja muszę co godzine kontrolować cisnienie, bo ni zvtego, ni z owego skacze do 142/100, na szczescie mam dopegyt od mojej gin do awaryjnego stosowania.

Teraz tak z troche zvinnej beczki... co sadzicie o lezaczkach bujaczkach? mam dylemat , miedzy kolyska z koszem mojzesza , a tym wlasnie lezaczkiem. Podczas karmienia chcialabym, zeby to drugie Malenstwo bylo spokojniejsze i niecwiem co wybrac. Pomozcie

Ja polecam ale ten http://archiwum.allegro.pl/oferta/lezaczek-bujaczek-3w1-wibracje-0-18kg-promocja-i5124005588.html

Używałam go od 3 tyg życia córki i super się sprawdzil

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

ofelia,
ja jak duzo napisze, to wczesniej kopiuje, bo juz mi kilka razy ucieklo...

ja to wszystkie gadzety typu-fotelik,wózek, nosidełko, bujaczek, łozeczko etc,,,,zostawiam do wyboru M., on tam się zna technicznie na takich sprzetach....ja tylko kolor wybiore.....

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

ADONIS...TY JAKO OGARNIĘTA MAMUŚKA

co Nam radzisz,
jeszcze kupić, tzn. co jest naprawdę potrzebne przy dziecku,
bo ja mam jak zwykle pełno jakiś niepotrzebnych rupieci w domu....a teraz chcę kupić mniej, a porządne NIEZBĘDNE rzeczy

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

OFELIA
jak już M.wybierze te rzeczy, wstawię Wam linki...
ale On to ogarnie w te dni szpitalne nie wcześniej....
zrobi mi suprise....ja wrócę, a tu wszystko ogarnięte..../Boże bynajmniej tak dotąd bylo/....

no chyba, że ze stresu z tą moją zagrożona ciaza do pazdziernika wyladujemy w WARIATKOWIE oboje!!!!!

Odnośnik do komentarza

Aleś mnei niuska awansowała społecznie :D nie wiem. Ja mam najpotrzebniejsze rzeczy. Wiem co kupowałam do żłobka na wyposażenie, co miałam dla córki. Podgrzewacz np u nas to takie rzadko używane mimo że jestem młodą to wolałam grzać w garnuszku, bujaćzek ale nie polecę nigdy tych na cienkich i metalowych nóżkach, pościel i koldra ... fajne ale dopiero dla takiego 6 miesięcznego dziecka. Spiochy i body z krótkim -któraś z was pytala- dla mnie podstawa. Body z krótkim dawalam pod spiochy i miałam outfit :) rękawiczki niedrapki. .. używałam dużo przy córce a teraz wiem ze to bez sensu. Zamiast octeniseptu polecam zwykła wódkę rozcienczona woda lub gaziki leko. Nie ma co przesadzać z cudami bo to można kupić ale zobaczysz że większość rzeczy to zbędny luksus. Ja tez np nie używałam sterylizatora tylko gotowała butelki w garnku. Laktator jak juz mówiłam uratował mi życie. Zwykły ręczny. Teraz kupie dodatkowo podusie antywstrzasowa taki motylek do wózka lub fotelika bo goniaca głową u córki mnie dobijaja. Nie kupuje żadnego mleka bo wg mnie to dla tych które chcą karmić-katastrofa. Zdesperowana mama która nie wie co zrobić czy jej mleko jest dobre czy nie- siegnie po mm. Nie jestem zwolennikiem karmienia piersią, ale wiem jak u mnie było. Mamy 21 w wiec zawsze można kupić. Co chcesz wiedzieć ?:) ja przedstawiam tylko moje zdanie i nie każdy się z nim zgodzi.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32

BAFKA
b.ładna pościel,
ja też w takich klimatach kupię,
nie lubię takich OCZO-JEB....ych:):)

Wiem o czym mówisz;)
ja jestem fanką stylu skandynawskiego ;) w sypialni króluje biel i błękit :D

Jakie filmy polecacvie na jutrzejsze badanie glukozy? :p coś muszę ściągnąć na tablet bo umrę tam przez 2h...

http://fajnamama.pl/suwaczki/wea8hfr.png

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
Niuska32 wszystko bedzie dobrze i nie martw sie na zapas. A gdybyscie mieli wyladowac w wariatkowie, to juz byscie tam byli ;) ja planuje wszystko przygotowac na poczatku wrzesnia bo nie wiem czy mnie bliznieta wczesniej nie rozerwa ;)

Ja jestem jak wiedźma. Kiedy ja mam przeczucie to zwykle się spełnią i o ile z córką byłam przekonana ze urodze na początku sierpnia, a gin mówiła o 20 lipca, bo terminy miałam 3 . To teraz się martwię bo czuje presję by zrobić remont w sierpniu i max na 15 września mieć wszystko gotowe. Czuje ze urodze dużo wcześniej . Ciekawe czy się sprawdzi. Chciałabym choć do 30.09 donosic.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
adonis do 3 lat ;)???? Tym sposobem wygral lezaczek ;)

Tak bo to jest coś co rośnie z dzieckiem. Może leżeć na płasko bo go obniżasz, może być wpół siedząco jak jest starsze i siedząco całkiem -ja na wyjazdy go brałam i karmiłam w nim zupkami itd. Ma wibracje które mija di roku lubiła potem ja draznila. Pozy mają też blokadę i można spokojnie dać jeść czy użyć jako krzesła. Ja mija pakowalam w niego i stawiałam w kuchni na stole a ja gotowała m, do łazienki a ja się kąpałam, na balkon , nad rzekę do 3 lat służy a mija kończy teraz już 4 i nie raz się go używa. Możesz kupić i jednemu i drugiemu dziecku. Nawet po 50 zł na olx są :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...