Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

W koncu Was doczytalam, tyle tegi bylo, ze zapomnialam co chcialam napisac :)
Napisze tylko, ze jeszcze jestesmy w domu, ale tylko dlatego, ze na patologii ciazy trwa remont i nic dobrego mi tam nie zrobia a tylko kisic sie bedziemy w salach, skierowanie na ktg dostalam, w nast tygodniu zrobie, dzisiaj tez mialam, tetno jest ok, kilka skurczy sie zapisalo ale cale szczescie nie powoduja skracania sie szyjki, zamknieta jest. Mam zwiekszyc nospe i ewentualnie zastrzyk z papaweryny a jak nie beda przechodzic skurcze to niestety szpital do odwolania, ogolnie nakaz lezenia z dupa w gorze. Mala jest bardzo nisko i pchnie glowka w dol.

Odnośnik do komentarza

Izus, ja sie nie wypowiem bo jeszcze nie kupowalam, zostawiam to jako liste prezentowa.
Beata musimy dac rade, bo jak nie my to kto ;)
Jakos mi lzej na sercu, boli mnie jak jasny piorun po badaniu, lekarz cos tam gmeral w srodku a mnie az slodko sie robilo, czasami skurcz dopadnie i ogolnie czuje sie jakby mnie walec przejechal ale najwazniejsze, ze jeszcze nie rodze!!!

Odnośnik do komentarza

Ze mną już coraz gorzej. Ledwo chodzę. Przejście 100m jest trudnością. Jak stara baba się czuję. Brzuch coraz większy, a tu jeszcze 6 tygodni. Nie wiem jak przetrwać. Muszę ponarzekać Wam. Przepraszam bo wiem że macie gorzej co niektóre. Wszystko mnie drażni i martwi. Nie do życia jestem.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj u gina, mała waży już 2418 (ale +-350g więc i tak niewiadoma;)), ja mam szyjkę zamkniętą i długą wiec na nic się nie zanosi. Kontrola, ktg i gbs za dwa tygodnie i mam nadzieje że już wtedy jakieś pierwsze oznaki na horyzoncie będą:)
Moja Hania ma nogi pod moimi żebrami, z prawej strony. Jak siedzę "za prosto" to się buntuje i kopie, spokój jest dopiero jak się wyprostuje:) A poza tym to już się głównie rozpycha:)!

http://fajnamama.pl/suwaczki/ghh4tki.png
http://www.countdownmypregnancy.com/tickers/countdown-1419919200z1444107600zp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...