Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Bafka
~Niuśka32

BAFKA
b.ładna pościel,
ja też w takich klimatach kupię,
nie lubię takich OCZO-JEB....ych:):)

Wiem o czym mówisz;)
ja jestem fanką stylu skandynawskiego ;) w sypialni króluje biel i błękit :D

Jakie filmy polecacvie na jutrzejsze badanie glukozy? :p coś muszę ściągnąć na tablet bo umrę tam przez 2h...

kocham Kochan! Ja teraz wszystkie ozdoby i remont maluchom robie ba styl norweski !!!:) Mąż tam od dawna jeździ to obeznany :p

Film? Gone girl , labirynt, człowiek z cold rock, white Bird in the wizzard, baby blues, sponsoring

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

Adonis...
ja też jestem zwolennikiem takich starych sprawdzonych sposobów mam...typu własnie ten alkohol do odkarzania,
podgrzewanie butelek w garnku z woda....
kupno zwyklej oliwki...a nie jakies wyje....ane kremy
mleka tez zadnego nie kupuje....chcialabym karmic cycem...ale to zalezy jak bedzie....
nie bede kupowac tez tej gotowej papki w sloiczkach do jedzenia....tylko sama ugotuje i zmiksuje....
nie zamierzam kupowac tych chust/nosidełek dziwacznych....
moje kolezanki bez tych wynalazkow sie obywaly i dzieci sa normalne.....
TAKI MAM ZAMYSL......i taki plan na start....ale jak to zycie, nie wiadomo jak sie potoczy.....
ja tez wczesniej planuje poprac te ubranka z olx i poprasowac....bo mi w kazdej chwili grozi szpital, wiec po 30 tyg.planuje ogarnac pranie i prasowanie..

Odnośnik do komentarza

Martynika ja procz witamin nie biore nic ;) no tylkoten dopegyt tak ze 3 razy w tygodniu, w zaleznosci od tej cholernej pogody.
Odpukac w niemalowane, Maluchy nie daja mi jeszcze popalic ;)

adonis lezaczki kupie dwa ;) kolyske chcialam kupic jedna tylko do karmienia. Ale widze, ze bujaczek ma wiecej funkcji i sprawdzi sie tez w pozniejszym czasie ;)

Odnośnik do komentarza

Tutaj różnie bywa. Moja na zmiane miała okresy kiedy moje gotowane nie wchodziły jej wogole i np 3 mies jadła słoiki a potem 3 domowe i potem znowu słoiki i znowu domowe. Nie popadajmy tez w skrajności bo np słoiki są świetne bo możesz je podać od razu , a jadąc w trasę lub do galerii czasami czy do rodziny - wygoda! Też się nam należy ,a co?:)

Co do chusty to ja akurat planuje ja kupić. Uważam że bliskość dziecka i mamy to najważniejsza rzecz, a niestety ręce czasem są juz za słabe lub muszą robić obiad czy odkurzac.w pierwszej ciąży na szkole rodzenia uważałam to za głupotę , teraz zmienilam zdanie.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
Martynika ja procz witamin nie biore nic ;) no tylkoten dopegyt tak ze 3 razy w tygodniu, w zaleznosci od tej cholernej pogody.
Odpukac w niemalowane, Maluchy nie daja mi jeszcze popalic ;)

adonis lezaczki kupie dwa ;) kolyske chcialam kupic jedna tylko do karmienia. Ale widze, ze bujaczek ma wiecej funkcji i sprawdzi sie tez w pozniejszym czasie ;)

Ja się tylko tyle nauczyłam , że nie ma sensu kupować nowych. Tyle mogę doradzić. A i dobrze się je pierze. Moja tez spala w nim kilka nocy obok mojego łóżka .

Przy bliźniaka ch kolezanka używała jeszcze ochraniacz na szvzebeplki ale ważne by był na cały obwód bo bobki się krecily i głowy poobijaly :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

AGATKA83

nie znam tego MINKY....nawet go w reku nie mialam,
ale dobrze wyglada na zdjeciach,
Dziewczyny pisaly, ze jes ok...

adonis...
wiem, ze nie mozna przeginac w zadna strone,
kazdy kupuje co mu sie podoba,
ja jestem zwolennikiem starych sprawdzonych prostych sposobow....choc napewno cos z uzyje z tych bajerow nowoczesnych...o chocby ten termometr bezdotykowy kupie...

Odnośnik do komentarza

Agata minky od nazwy materiału. To taki jakby plusz z babelkami. W tych kocykach z jednej strony jest właśnie minky a z drugiej bawełna taka jak na pościel. Możesz kupić cienki czyli zszyte tylko te dwie warstwy albo z wypełnieniem i wtedy jest grubszy. Jakieś mega hiper nie są ale są mięciutkie i po prostu modne :) najpierw zaczęła je szyć firma la miloue czy jak to sie tam pisze. Promuje je Anna Mucha ale ceny u nich są kosmiczne :)

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

A widzicie znowu ja kupiłam 1 bezdotykowy-pokaztwal wiecznie 40 st. Kupiłam drugi -tez strzelony a 3 nigdy nie wykrył gorączki ,miałam pecha :) a do dziś używam rteciowego, ale nigdy nie mierzyłam w pupie. Zawsze pod pachą. Jak była mniejsza to na spiochy i delikatnie trzymałam ręką, jak starsza to puszczalam bajkę i mierzyłam. I poważnie jak bum cyk cyk nigdy nie zawiódł :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Czesc mamuśki:-)
My juz nie śpimy męża odstawiłam do pracy a sama leżę i przeczytałam wieczorne posty, troche ich było:-)
Co do termometrow mam bezkontaktowy microlife i powiem wam tak są to szwajcarskie termometry 5 lat gwarancjii i u mnie w aptece nie było na nie zwrotów wogole a czy Nc100 czy 150 to zależy od bajer oba mierzą temp ciała i pokojową aha nie kupujcie novama firmy bo na nie zwrotów od grona lepiej dołożyći mmieć konkretny:-)
Co do kocow minky też zamierzam kupić i cienki i gruby u moich rodziców w domu jest sauna i tak tata ma zapowiedziane żeby tej zimy tak nie było ale różnie może być dlatego cienki też mi się przyda.
Adonis trzymam kciuki za wizytę oby dzidzia zdrowo rosła Ją mam w czw i mój też ze mna idzie a był Ost na polowkowym:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...