Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Amadeo brawo i tak trzymać trzeba ich krótko trzymać;)

Lencia może nie warto czekać tydzień to długo posłuchaj rad Nuski widac że wie co mówi

Drożdżówka trzymaj się :)

U mnie dziś też skwar byl teraz wcale nie lepiej ale jakos daje rade:)

Rybkę najpierw w soli i soku z cytryny w lodówce trzymam później posypuje pieprzem cytrynowym zawijam w folie aluminiowa i do piekarnika 180 stop. 40 min.

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

AMADEO...

to znowu ten twoj fragles ma akcje....to samo co na wyjezdzie.....
DOBRY KUBUS Z NIEGO WIDZE.....
nic mu nie gotuj minimum przez 7 dni.....

OFELIA
mówiłam, Ci nakreśl choc wymagania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bo ja nie wiem....jakich lubisz...
malych/drobnych/niewywrotnych
intelektualistow
AbsolutnyBrakSzyji= ABS.....
NO JAK MAM SZUKAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

amadeo-
jestes zajebista

przepisow na rybe nie znam...
jak kiedy smazylam....wszystko przypaliło sie jako ....i ryba i patelnia w koszu wyladowaly,
od tamtej pory ryb nie robie,
choc je uwielbiam....JEM JE NA LUDZIACH;/

Odnośnik do komentarza

Dziekuję dziewczynki czuję się doceniona;-).
Niuśka32 on jak dzieciak chociaż ma 40 lat na karku,jak palcem nie pokażesz i 3 razy nie powtórzysz to nie zrobi,czasem szlag mnie trafia a on jełop nie wie o co mi chodzi,wczoraj popędziłam go do sprzątania bo jak byłam w szpitalu to palcem nie kiwnął nawet prania nie wstawił,powiedziałam że niech zapłaci pani do sprzątania to nie bedzie musiał się wysilać ale to jak grochem o ścianę.
Pewnie że bym nie gotowała ale mam w domu jeszcze 80 letniego dziadka i co zrobie coś jeść mu dać muszę;-/

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

OFELIA

a masz w tv telegazete-taka staro,starodawna,jaka byla 20 lat temu,tam byly anonse....pamietam....ze swego dziecinstwa-----hahahaha

czekaj zaraz dziewczyny rozpytamy,,
ktos mial brata pamietam,

DZIEWCZYNY,POTRZEBNA PILNA POMOC,PILNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szukamy Partnera dla OFELII/TO TWOJE IMIE Z REALU????????????????/

tylko faceta na poziomie,nie zadnego fraglesa!!!!!!!!!!!!!
2 bobasy w drodze sa:):)
czekam na info....
PILNE
POTRZEBNA PILNA POMOC-

HELP,HELP,HELP;))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza

Lancia
Jeśli sama musisz kupić pessar to jest on dostępny u niejakiego herbicha znajdziesz bez problemu w internecie jeśli tak wpiszesz. Moja gin zamawiala mi go telefonicznie pod numerem 683 272 455 podajesz imię i nazwisko i adres i kurier przywozi następnego dnia po zamówieniu koszt 170 zł z przesyłką zapłaciłam. Są 3 różne rozmiary dla pierworodek nr 1 dla wielorodek nr 2 a 3 z tego co wyczytałam jest rzadko używany. Przy zamawianiu moja gin mówiła "krążek kolnierzowy " a nie "pessar "

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie lubię ryb bo boję się je jeść .

Od 13 robiłam litery na sciane do dzieci, w cholerę roboty, ja jestem dumna :) teraz siedzę pod sklepem z mała bi dopiero o 20 pojechaliśmy na huśtawki i nadal 32 st a mój robi zakupy bo mnie brzuch się postawił I nici z chodzenia.

Amadeo brawo :D 'poznaj boga swego możesz mieć gorszego ':D hy Hy Hy

Lencia nie czekaj tydzień bo jak szyjka miękka to rozważnie może polecieć lada moment!!!!!!!

Ja się skuszę na przepis na Drożdżówki ale jak się schodzi dziś 10 naleśników nie mogłam usmażyć. ..

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

aaaaaa
i jak boli głowa, to prawdopodobnie od picia małej ilości wody!!!/bo coś tam w potylicy się dzieje....tak mi gin tłumaczyła,ale miałam taki spadek formy, że mało skumałam...

p.s.2
tak mysle teraz, czy np. te podklady dla dziecka+sobie,
jakies te gaziki do pepka itp. to, zeby to kupic np. w sklepie medycznym....co Wy na to?
napewno taniej bedzie....macie gdzies kolo domu sklep medyczny,aby zerknac....

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
aaaaaa
i jak boli głowa, to prawdopodobnie od picia małej ilości wody!!!/bo coś tam w potylicy się dzieje....tak mi gin tłumaczyła,ale miałam taki spadek formy, że mało skumałam...

p.s.2
tak mysle teraz, czy np. te podklady dla dziecka+sobie,
jakies te gaziki do pepka itp. to, zeby to kupic np. w sklepie medycznym....co Wy na to?
napewno taniej bedzie....macie gdzies kolo domu sklep medyczny,aby zerknac....


Niuska myślę,że nie będzie taniej bo tam z reguły jest drożej :) jeszcze nie kupowalam tych rzeczy ale myślę,że jakaś tańsza miejscowa apteka albo net. W drogeriach też są często promocje.
A jakie te majtki poporodowe w końcu trzeba kupić?

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam 40/44 2 paczki po 2 pary i 38/40 3 paczki po 2 szt. Pamiętam ze przy zosce mąż codziennie donosił bo w szpitalu jest apteka , a ja jak były mocno zabrudzone to wrzucałam. Czasem 2 pary czsem 4 dziennie a w szpitalu byłam od wtorku do piątku popołudnia i w domu dobrych parę dni nosiłam te majtki i podkłady bo czułam się bezpieczniej i wygodniej. Mimo że było 40 st upału to one nie odparzyly a podpaski odparzyly i wybrałam podkłady których zeszło mi okropnie dużo bo ze mnie 'schodzilo' 8 dni. Potem dopiero się zmniejszyło i znormalnialo.

A majtki są fajne bo wygodne bandazowe :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

mam plan/ale nie wiem jak to zrobić/
ja już powoli was nie ogarniam...
może jakiś dziennik tu wstawmy w excellu jak w szkole kiedys był.....

ja kojarze tylko pare nickow.....wlasnie co te niektóre wymyslne znacza????

zeby tez bylo info....kto sie czym zajmuje, bo wtedy by mozna bylo o cos podpytac...

np. OFELKA szuka Partnera, moze któras z PAŃ prowadzi biuro matrymonialne...
np. ktoras umie szyc .....uszyjemy suknie slubna dla OFELKI,
np. kuchareczka , jak IZA/ktora notabene znikla, moze ma problemy gastryczne od drozdzowek/ bedzie podawac przepisy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...