Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Megi1992

Gabi
Colin od 5 msc sam na spaniu u wsumie przy zasypianiu przekręca sie na brzuch i tak spi calutką noc . Szczerze jak dziecko nie ma
Poduszek itd to jest najlepsza pozycja do spania . Ja colina RAZ chciałam przekręcić na plecy to był wielki płacz w środku nocy . Colin od kiedy spi na brzuchu spi o wiele spokojniej nie wierci sie nie budzi .

Powiedz mi jedno ty spisz jak ci wygodnie ? Przekręca cie ktoś na inna poZycje ? Nie wiec zostaw Gabrysię . Dzieci w tym wieku sa juz na tyle madruskie ze nie martw sie nie udusza sie . Nie bądź zła o to co napisałam ale taka prawda . I nie bój sie :) nawet dam ci zdjęcie Colincia z teraz
A co do jedzenia colin tez je co 6 godz mleko a nawet jak sie zapomnę to i 7 da rade

Mae
Dobrze ze podroz wyszła :)

DIsiaj Colin był pierwszy raz nad rzeka :) pojechaliśmy o 17 dostał pampersa do wody chustę na głowę i pluskalismy sie z nim . Boże co za ubaw dziecko miało . Ciagle pluskal i śmiał sie na głos .

Jutro jedziemy na wycieczkę 550km z okazji rocznicy ślubu juz drugiej . Juz lub albo :p jestem ciekawa jak colin zniesie podroz tym razem. Wracamy w poniedziałek

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32140.jpg

Odnośnik do komentarza

Gabi co do jedzenia to ja się nie wypowiem, bo karmię na żądanie i to w ogóle czasem się nie trzyma godzin. Czasem go karmię co 2 godziny ;)
Z przewracaniem nie martw się nic a nic i nie odwracaj. Takie duże dzieci sobie poradzą, podnoszą główkę już przecież. Mój synek odkąd nauczył się przewracać na brzuszek to tak śpi i tak zasypia, od razu się przekręca jak tylko go odłożę do łóżeczka. Widocznie im tak wygodnie. :) Jak się budzi to zawsze jest na brzuszku z głową wysoko, rozgląda się po pokoju.

Odnośnik do komentarza

Megi nie jestem zla. Przy pierwszym wyczekanym czlowiek zawsze panikuje. Uspokoilas mnie razem z Gulką. Udanej rocznicowej podrozy.
Dzieci uwielbiaja sie pluchtać w wodzie. Wczoraj Gabrysi napompowalam basenik i wsadzialam ja na golaska z czapeczka na glowie. Ale dziewczyna miala radoche.
Gulka Gabrysia o stalych godz nie je, zalezy jak wstanie. Musze troche wyluzowac :)

Odnośnik do komentarza

witam dziewczynki u nas tak samo w dzien spi 2 razy po pol godz bo tak duszno w nocy spi alesie kreci u nas dzis 36 stopni w cieniu masakra !
Megi moja mała tez juz w dzien spi na brzuszku :) heheeeh i faktycznie dłuzej pospi czasem :)
Bylismy na ostatnim szczepieniu w tym roku na zółtaczke mała zniosła ok chciaz przy ukłuciu bardzo płakała.....wazy 8300 hahah mały klocek

Co do jedzonka mała wcina juz po całym słoiku od wczoraj najbrdziej lubi jarzynowa z indykiem z hippa i deserki jabłko brzoskwinia banan
samego banana zjada sama w tej siatce :)kaszki nie chce mi jesc czy ta kaszka jest wazna ???

Gabi moja mała czy upał czy nie je mleka tyle samo co 2h 120ml plus słoik obiadku i deserku 30 soku 90 wody 2;1 z sokiem jabłkowym

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

mam problem karmiłam piersią teraz przechodzimy na mm i młodego strasznie wysypało na brzuchu i łokciami i robi zielona kupę. daje mleko zimne pokojową temperatura. woda żywiec zdrój. nie gotowana. pomóżcie. co robię źle. dodam że mały lubi pić taką zimna.

Odnośnik do komentarza
Gość Vanesa35

A2j mi to wyglada na allergie na mm musisz szukac mleka z znakiem ah jak przechodzi sie na mm z piersi to trzeba stopniowo nie odrazu caly dzienn na mm po 1 butelce dziwnnie i zwiekszac stopniowo ale i odpowiednie mleko trzeba znalesc spruboj ine mleko np hipp biocombiotic 2

Odnośnik do komentarza

dzięki za rady. dostawał moje mleko też ale w mniejszych ilościach bo mi się laktacja zmniejszyła. więc góra 300-400ml. tym bardziej że od dłuższego czasu dostawał z butelki mój pokarm bo cycą nie chciał. więc laktator non stop. u nas 29stopni w pokoju to koszmar. kąpiel w basenie to jego ulubione zajęcie a jak z wody trzeba wyjść to ryk ogromny. młody zaczął intensywnie gaworzenie. z siedzeniem chwilę sam siedzi i grzechotki macha. raczkowania nic. a długi jest że szok.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny i ja juz jestem,mama pojechala i zostalismy sami ,czesto was czytalam przed spaniem ale juz bylam padnieta by cos napisac.
Ciesze sie ze wasze dzieciaki rosna zdrowo i sie super rozwijaja.
U nas tez sie troche zmienilo,Semi wyklöwa sie zabek na dole jest bardzo ostry i za pare dni bedzie pewnie calkiem na wieszchu. Mial 2 dni temperature i byl marudny ale teraz jest ok,upaly znosi dobrze czesto w ciagu dnia spi od goraca,uwielbia sie pluskac w baseniku a jego najlepszym zajeciem jest oczywiscie chodzenie w chodziku,lata po pokoju lub na dworze jak by mial motorek w pupie a co pod reka to jego! Kradnie piloty ! Kontakty oczywiscie sa tez bardzo ciekawe. Jest wesolym pogodnym dzieckiem i bardzo lubi dzieci.
Sam siedzi i sam sie bawi,raczkowac raczej nie bedzie bo na brzuchu dalej nie lubi lezec zaraz sie obraca. Jesc je tez wszystko a najlepiej smakuje jak my jemy a pic najlepiej lubi ze szklanki a jak widzi mojego zielonego szejka to az sie trzesie i krzyczy by mu dac,wyglada po nim jak ufoludek caly zielony! Wszystko musi dotknac i posmakowac.
Ostatnio sie zmartwilam bo po nocy pampers prawie suchy ,zawsze byl bardzo mokry ale w dzien robi normalnie,moze metabolizm sie zmienil i juz w nocy bedzie mniej sikal,nie wiem dalej obserwöje. A jak z waszymi?

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32191.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32192.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32193.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32194.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32195.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32196.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32197.jpg

Odnośnik do komentarza

śliczne te Wasze maluchy. gratuluję. mam pytanie bo mam dwa łóżeczka na turystyczne i zwykle. czy już zdjęliście tą część dla noworodka w turystyczn. łóżeczku? bo to zwyke to mam obniżone na 2poziom ale nie wiem czy dobrze by było obniżyć...

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Gabi82
Mi tez serce pęka jak pomyśle ze już niedługo Hania pójdzie do żłobka a ja do pracy ale niestety nie ma innego wyjścia :/
Gratulujemy kolejnego ząbka :)

Megi
Fajnie ze sobie odpoczywacie i macie okazje pozwiedzać :)

Marta A
Czyli już wszystko zrobione trochę odpoczęłas jak była mama? Semi rośnie i jak zawsze uroczy i jaką fajna kąpiel ma możliwość brać widzę ze wanna z masażem:) u nas pielucha zawsze mokra ale Hania je jakoś o 22-23 a pózniej czasem sie buzi i je jeszcze w nocy a czasem nie. A Semi na noc je?

A2ja
Może idź do pediatry i dopytam moja Hania ma alergie i miała suche plamy na cialku i buzi i jest na mleku HA wiec wydaje mi sie ze lepiej to sprawdzić zanim da sie mleko ha ale to moje zdanie.

U nas są małe zmiany bo mamy 2 dolne zęby nawet nie było źle troszkę tylko marudna była. U nas były tylko 2 dni upałów a tak to z jednej strony fajnie bo nie jest tak bardzo gorąco ale słońce tez by sie przydało. Hania siedzi ładnie ale jak sienja posadzi tak to jest leniwa i bardzo sie garnie się do raczkowania ale wiem ze ma swoje tempo i zaczekam:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

AgaPo urocza ta twoja cörunia i te 2 zabki!
Semi budzi sie w nocy na jedzenie moze z raz czasami 2 razy ale raczej by pociamkac niz zjesc,je w nocy coraz mniej.
Nic nie odpoczelam bo zajelam sie domem,oknami,sortowaniem , wykladaniem itd a popoludniami latalismy z Mama po sklepach takze nic nie odpoczelam teraz powoli zaczynam bo przy Semim nieda sie za duzo zrobic.
W czerwcu jedziemy na urlop to moze tam odpoczniemy bo mielismy naprawde ciezki rok.

Odnośnik do komentarza

MartaA Semi cudowny jak zawsze zreszta ::)
moja mariettka tez ma suchy pampek i dopiero nad ranem robi 2 heheh mysle ze to normlane ze jest wieksza i juz w nocy mniej bedzie sikac a to tez dlatego ze pije raz o 5 rano a o 2 tylko 20-30 pomamla wiec mniej pije w nocy mniej sika ....

Marta Jakie szejki serwujesz ??

Megii zazdroszcze Ci że jestes w paryzu heheh super pogode macie odpoczywajcie sobie ie :) my jedziemy nad morze pod koniec sierpnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Marta A wprowadziłas juz semiemu glutem je kaszko chetnie ??? moja nie chce kaszki dostaj e raz obiadek raz owoce i mleko moje i banana kaszek nie lubi czasem jej kleik ryzowy daje do mojego mleka to wypije soku marchewkowego tez niec hce pic naciaga wode z sokiem jabłkowym 1;2 chetnie pije w upały 130 wypija :)a semi co pije ???

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...