Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

AgaPo gtatuluje zabkow. Dobrze ze obylo sie bez wiekszego placzu.
MartaA odpocznijcie nalezy Ci sie odpoczynek. Kochana mamy juz lipiec :) miesiac gdzies Ci uciekl ;)
Vanesa moja tez nie lubi kaszek zwlaszcza tych smakowych. Jesli juz to zje te z pelnego przemialu firmy Holle. Teraz nie robie gestych kaszek bo raz zje raz nie. Poprostu do 210ml mm wsypuje 2,5 lyzki kaszki i taka srednio gesta wciaga

Odnośnik do komentarza

Gabi masz racje cos mi sie z miesiacami popierdzielilo mialam na mysli sierpien.
Vanesa Semi uwielbia kaszki kazdego rodzaju smakowe i bez , owoce i warzywa a z mieskiem troche gorzej.
A w moim szejku jest: pietruszka,szpinak,ananas,banan,chia,olej z lnu,sok jaki mam pod reka by nie bylo za geste (bez cukru). Nie raz dodaje mango,avokado,kiwi,imbir. Maly wcina az mu sie uszy trzesa,moze zna ten smak juz od maciupkiego bo pije to codziennie,moze jest w mleku ale teraz pije ze szklanki i krzyczy jak mu zabiore he..he
Pije tez w ciagu dnia soczek bananowy rozrobiony z woda lub sama wode ale podstawa jest jeszcze moje mleko.
Dzis pampers byl mokrusienki z nocy bo duzo jadl dzis a jak sa upaly to duzo wypoci.

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Halo mamusie :)

Wrocilismy :) my wybieramy sie na urlop w sierpniu na początku .
Bylo pięknie colin super grzeczny . Cała drogę ani razu nie zapłakał . Wrocilismy o 2 w nocy .

Fajnie ze wasze dzieci maja zeby . Colin dalej szczerbaty :p

Co do tych kaszek to colin wogole nie je . Chyba nie musi albo ?

Aga
Śliczne lalunia i te zeby urocza :)

Dziewczyny colin pił tylko soczki woda beee az wkoncu wynaleźliśmy sposób . Wodę pije i duze ilości alr albo z naszej butelki oryginalnej z wody albo z szklanki do tego ma duzo radości

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32268.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32269.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32270.jpg

monthly_2015_07/grudniowe-2014-maluszki_32271.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Miło ze wróciłaś do nas ;) i co mama pojechała smutno ? Czy lepiej ? Ja to zawsze cieszę sie jak przyjedzie ale jak jedzie to jeszcze bardziej he he . Jednak to swoj domek cisza i spokoj to najlepsze
Semi ty łobuzie miałeś czekać na swojego braciszka i razem zacząć dostawać zeby :)

Odnośnik do komentarza

Megi powiem ci ze jak odjezdzala to plakalam bo sie widzimy co 2 lata i to przewaznie na tydzien lub 2 a teraz byla az miesiac. Wiadomo fajnie jest byc w swoich 4 scianach i nikt ci nie przeszkadza i co za duzo to nie zdrowo ale jakos mi smutno bo stracilismy juz tyle czasu az 18 lat widzac sie tak rzadko,plakalam jak przyjechala i plakalam jak odjezdzala bo nie wiem kiedy sie znöw zobaczymy.
Möwilam Semiemu by czekal na braciszka ale jakos mu bylo spieszno chyba by te ciastka wkoncu dostac i pogrysc a najlepsze jest to ze sasiadka to zauwazyla a ja w ten dzien dalam mu palucha swojego i poczölam cos ostrego ale nie bylam pewna.
Mistrzu pröbuje wstawac w lözku podciaga sie na szczebelkach,musze lözko obnizyc bo juz sie boje by sie nie przechylil. Siedziec siedzi sam,podciaga sie sam do siedzenia. A jak möj Colinek?

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Słodko dzieciaczki z zębami musza wyglądać u nas narazie sie chyba nic nie zapowiada . Raz sie ślini wiecej raz mniej i tyle .

Marta a
My juz mamy lozeczko na samym dole ledwo położę go a on juz stoi i sie cieszy jeszcze tylko ma problemy zeby usiąść spowrotem wiec poprostu sie puszcza i leci na dupcie . Wczoraj najadłam sie strachu ! Poszłam do kuchni tylko nalać mu wody przychodzę w on stoi obok drzwi balkonowych trzaska raczkami o szybę i sie cieszy do około kafelki i kaloryfer wiec jak by sie przewalił to by była katastrofa . Teraz nawet jak ide do wc wkładam go do chodzika i idzie ze mną . Wspina mi sie po wszystkich meblach . Ani sekundy nie mogę go zostawić .

Dziewczyny Macie juz rytm dnia ? Co dajecie na każdy posiłek ? Jak to u was wyglada

Odnośnik do komentarza

Megi fajnie że podróż udała się. Niezłego stracha napędzi Ci Colin. Mi to serce by stanęło na taki widok. Dobrze że nic mu się nie stało.
Co do posiłków to wygląda u nas tak:
# po nocy je 200-250ml mm - do mleka daję 2,5 łyżki kaszki
# na drugie śniadanie je 160-250ml mm - do mleka daję 2,5 łyżki kaszki
# na obiadek je 180-190 g obiadku i pije 100-150ml soczku
# na podwieczorek je 100-125 g deserku, nie je codziennie, zależy od przerw między posiłkami
# na noc je 200-250ml mm - do mleka daję 2,5 łyżki kaszki

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Dzięki Gabi
A wiec u nas tak
7:00 - 150-180 ml mleka bez kaszki
11:00 - 110-150ml mleka albo dzisiaj pierwszy raz zmiana 130g kaszki
14:00 obiadem cały słoik 190g
17:00 owoce pol słoiczka 100 g
19:30 mleko - dzisiaj az 70ml wczoraj ok. 280 ml mleka
Noc ok 02:00 znow wstaje i je ok 100ml mleka

Wiec tak do porównania duzo :) ale każde dziecko jest inne

Pytam o to ile wasze dzieci jedzą i co bo nie Wiem co jesscze wprowadzić . Dzisiaj tak ta kaszkę dałam zeby było troche odmiany

Odnośnik do komentarza

dziękuję. powiem szczerze że czytam Was często i Buzia mi się śmieje jak widzę Te Wasze słodziaki i ich poczynania... Kurcze jak ten czas leci... co do jedzenia i naszego rytmu to dopiero szukamy swojego rytmu z tym nowym karmieniem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Vanesa35

megii moja o 7.30 130ml o 9 .30 70ml mleka spi 1.5 h 12godz 70ml 13-14 obiadek zjada 1/3 sloika 190 16 mleko 70-100 17 deserek zjafa caly a czasem nie chce to daje banan arbuz do siatki i se mamle ;) 19 mleko 70ml i 21 prEd spaniem po kapieli 150ml o 2 wypija 60ml i o 5 rano 100 ml b.

Odnośnik do komentarza

mój też ostatnio jakby mniej sikał czasem jak z nocy sprawdzam to na sucho a potem po mleku sika dopiero. w dzień też pieluchy już nie tak mokre jak kiedyś. może teraz już mniej moczu będą oddawać. no mój się poci więc tak sobie tłumacze że skąd na brać ten mocz później ale obserwuje. tymbardziej po tych gorączkach. jaki miałyścię wzrost główki przy szczepieniach?

Odnośnik do komentarza

A2j u nas też ostatnio jakby były nie aż tak mokre pieluszki. Może dlatego że przez ostanie dni był taki upał. Zobaczę teraz przy chłodniejszych dniach
rozmiary główki:
4 mies - 41 cm
4,5 mies - 42 cm
6,5 mies - brak wpisu, tak były ostatnio zakręcone że w drzwiach córeczkę zmierzyły i zapomniały wpisać :( przykre
Wczoraj zmierzyłam i ma 74cm wzrostu, duża panienka nam rośnie

Odnośnik do komentarza

A2j długiego masz synka. Moja pediatra też nic nie mówi, czy jest ok czy nie. Jak wcześniej pisałam, dobrze że na ostatniej wizycie przypadkiem była położna i powiedziała mi że córeczka jest na granicy z wagą, bo przecież ta nic by mi nie powiedziała mimo że sygnalizowałam. Ah szkoda gadać. Mało jest lekarzy z powołania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...