Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Marta A raczej to nie jest uczulenie na płyn do prania bo te zmiany mały ma tylko na buzi i łokciach a całe ciałko czyste, dziś pierwszy raz posmarowałam go nową mascią zobaczymy co to da. Świetnie wyglądasz ;)

Krasula witamy ;)

Aleksandra dokładnie wczesniej mieliśmy maść cholesterolową ale mały źle na nią reagował i teraz mamy drugą też robioną i zobaczymy, jeszcze nie piłam mleka i nie wiem czy jutro spróbuję bo tak jak wczoraj mały miał dzień idealny tak dzis mała maruda z niego i pewnie będę się bała wprowadzić mleko ;( Niestety w sprawie zatoru nic nie pomogę. Dobrze że tego nie zlekceważyłaś, oby antybiotyk szybko pomógł;)

Marta 89 ja Kubę kapałam i nic mu nie było a był szczepiony 3 x/

larissa85 a czy ten krem to jest bez recepty ?? ja spróbuję na pewno ale dzis dopiero pierwszy raz smarowałam go maścią od lekarza więc pewnie odczekam z 2 dni jak będzie działała i czy go nie uczuli no jak teraz wypije mleko i mu coś będzie to nie będę wiedzieć czy od mleka czy maści czy coś jeszcze.

Miremele super że u neurologa wszystko dobrze ;)

Dziewczyny pochwale się wam że dziś wreszcie dostałam płytę i zdjęcia z wesela cały dzień z mężem oglądaliśmy, wspominaliśmy ten dzień było, fajnie jest mieć jednak taki film bo zapomina się mase szczegółów ;) a wcześniej chciałam mieć tylko zdjęcia ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
miałam odpisać kolo południa a tu przybyło kolejne kilka stron, heh.
MłodaFasolka - współczuję tego krwawienia i komplikacji. Obyś szybko doszła do siebie i obyło się bez zabiegu.
Lenson - Dobrze, że Jasiek spokojny, U nas też chyba skok minął. Od wczoraj mam inne dziecko. Potrafi spokojnie poleżeć na kocyku i obserwować nas i świat. W nocy też budzi się rzadziej.
AgaPo - piękne rzęsy na twoja Hania :) Ja nie stosuję wit. D w kroplach tylko podaję małemu tran według tutejszych zaleceń.
Marysia - mam nadzieję, że nowy krem pomoże. Już długo walczycie z tą buźką Kuby...
Gabi - mój nadal nie lubi leżec na brzuszku. Ale jest lepiej jak odkrył, że wcale nie musi podnosić głowy tylko po prostu sobie leży...
MartaA, Vanesa, Megi - bardzo szczupło wyglądacie, nie widać tych kilogramów.
iza-majka - u nas stała jest tylko mniej więcej pora spaceru i wieczorem pora mycia. A w ciągu dnia karmienia i drzemki są dość ruchome.
Krasula - witaj! Napisz coś o sobie i dzidziusiu.
Aleksandra - na zator dobre też polewanie ciepłym prysznicem i delikatny(!) masaż piersi w miejscu. No i przystawianie dziecka podbródkiem w stronę bolącego miejsca, żeby lepiej opróżniał.

Dzięki za odpowiedzi w sprawie usypiania :) Przeniosłam dzisiaj krzesło do pokoju Antka i spróbuję go karmić nocą nie w łóżku ale na siedząco i od razu odkładać. Zobaczymy co z tego będzie.
Co do bujaczka to słyszałam podobne opinie lekarzy, że korzystać z umiarem. No i że ważne jest, żeby dziecko leżało dużo na płaskiej powierzchni, tak by mogło ćwiczyć obracanie się, pełzanie itd. Jest to ważne dla jego rozwoju ruchowego.
Na basen myślę wybrać się z Antosiem jak będzie miał 3 miesiące skończone. Koło nas są zajęcia raz w tygodniu po pół godziny więc szkoda nie skorzystać. A wcześniej może wizyta kontrolna u lekarza, żeby zobaczył czy nie ma przeciwwskazań.
Nie wytrzymałam jednak i kupiłam małemu karuzelę do łóżeczka. Patrzył na nią i aż się trząsł z podniecenia jak oglądał kręcącego się motylka. Zobaczymy jak ten czasoumilacz podziała na niego na dłuższą metę. Teraz leży w łóżeczku, w tle jakiś szum z karuzeli i wcina swoje piąstki...
Co do wagi to u mnie nic absolutnie się nie rusza :/// Ważę 10-11 kg więcej niż przed ciążą i mój brzuch wygląda na 5 miesiąc. Jestem nawet nieco grubsza niż dwa tygodnie po porodzie... Umówiłam się z koleżanką z pracy, że od marca dołączę do niej na siłowni. No i biorę się za swoją dietę. Mam cel schudnąć do chrzcin (które będą w maju) jakieś 6-7 kg. Mam piękną sukienkę, którą bym chciała na tę okazję założyć, a która doskonale podkreśla wszyyystkie krągłości.
Dzisiaj byliśmy razem na zakupach. Antoś spał bite 3 godziny więc mogłam poprzymierzać ciuszki na spokojnie. Obkupiłam się w nowe rzeczy :))) Specjalne kupuję swój "zwykły" rozmiar, żeby właśnie mieć motywację do schudnięcia. A do tego w zeszłym tygodniu kupiłam sobie 2 pary butów. Jeszcze zafarbować odrosty i będę sexi mamuśka :p

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Miremele, bardzo fajnie, że poszłaś i się uspokoiłas a najważniejsze, że wszystko dobrze :)

Marysia, latopic jest bez recepty. Kosztuje coś koło 20zl.

Jeśli chodzi o basen to ja chodziłam na zajęcia ze starszą córka jak skończyła 4 mce. Wtedy instruktor doradzał żeby zaczac chodzić jak dziecko będzie juz umiało dobrze trzymać głowę.. Polecam, naprawdę fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza

Larissa ja mam nowa kuchnie kupiona piekarnik z Neff , kuchenka indukcyjna , piekarnik na pare (zapomnialam jak to sie nazywa) i zmywarka z Mile. Jeszcze nie jest to podlonczone bo zesmy sie jeszcze nie wprowadzili ale moge powiedziec tyle ze Mile jest najlepsza marka,maz za czasöw kawalera kupil pralke z Mile ( z 15 lat temu) i chodzi do tej pory jak nowa.Jak juz kuchnia bedzie skonczona 17.03 to ci napisze jak sie sprawuja urzadzenia.

Mae jasne ze bedziesz sexi mamuska,dasz rade!

marysia napewno szybko zniknie,möj mial na klacie piersiowej pare dni i zniknelo.
Wyslij nam jakies zdjecie ze slubu my tez chcemy popatrzec!

Miremale to dobrze ze wszystko ok wczoraj akurat czytalam o wzmozonym napieciu,nieciekawa sprawa.

Dziewczyny wynalazlam zajebiste leginsy dla nas na brzuszek, sciagaja tak pieknie ze brzucha wogöle nie widac,jest plaski.sa grubsze i pasuja do wszystkiego naprawde rewelacja.Kupilam je na niemieckiej stronie byly przecenione,zamöwilam,przyszly i jestem bardzo z nich zadowolona dlatego chcialam kupic inne kolory i sie okazalo ze juz ich nie ma i jak narazie nie ma na zadnej stronie niemieckiej ale znalazlam na alegro u was. Jest to marka Paulo Connerti
http://allegro.pl/legginsy-wloskie-vera-lampas-skora-czarne-m-l38-42-i4769723844.html

ja mam jak na zdjeciu ponizej czarne i brazowe,naprawde polecam,czlowiek sie czuje jak by mial 2 numery mniej! I u was sa tanie,wychodzi 20€ a ja dalam 35€. Szkoda ze nie moge zamöwic z Alegro!

Möj Semi wczoraj sam wziol zlapal maskotke i prosto do buzi,pözniej zlapal grzechotke tak sam od siebie ale sie ciesze,codziennie cos nowego!

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Ale tu dzisiaj cisza :)

Larissa
Ja kupowalam kuchnia pare msc temu sprzat mam z Siemensa zmywarka piec i plyte Kuchenna jak dla mnie wszystko to to samo piec piecze plyta gotuje zmywarka myje mysle ze jak z kazdej innej firmy :) wiec najlepiej idz do sklepu i wybierz coś co odpowiada Ci finansowo

Marta a
Fajne leginsy ale ja dziękuje cała ciąże w nich chodziłam i mam serdecznie dość jak je widzę to omijam na kilometr :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za odp. Ja wybrałam sprzęt przez internet i w pon pojechalam oglądać na żywo.. Samsung, piekarnik i mikrofalówka. Jak ujrzałam mikrofale to jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia :) o tak padło wszystko i musze wybrać od nowa. Nie chce kupować mikrofali za 2 tys, bo teraz moja obsługa ogranicza się do otwarcia, włożenia czegoś do podgrzania i wciśnięcia startu:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie ☺
Wczoraj mieliśmy szosie, mala dobrze zniosła, nie miała gorączki. Dzisiaj kończymy 2 miesiące :-) jak ten czas szybko leci, niedawno się urodziła a teraz codziennie coś nowego u niej zauważam :-)
Aleksandra jaki duży chłopak :-)
Larissa my mamy płytę indukcyjna z teki, lodówka z beko, zmywarka z z Whirlpool a mikrofalówka z amica i nie narzekamy, jedynie piekarnik mamy z Mastercook, ale teraz już nie ma tej firmy.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Marta jakie piekne duze oczy!

Aleksandra jaki maly zadowolony i usmiechniety! Widac ze mu sie podoba.

Megi ja tez sobie po ciazy powiedzialam nigdy leginsöw ! Ale chcialam cos na odstajacy brzuch i tak je zamöwilam,one sa jak spodnie bo maja kieszenie z tylu i szlöwki na pasek i w tych spodniach jest Zero brzucha! Tak sciagaja mocno do tego spokojnie nosze obcisla bluzke lub wkladam w spodnie bluzke lekka,luzna i do tego pasek.Super sa.

Mysmy dzis byli z malym na zakupach w sumie poszlismy po pampersy a przyszlam do domu z 2 siatkami i tylko ubranka dle Semiego. Jak wejde do Zary to nie moge z tamtad wyjsc! W H&M tez znalazlam pare fajnych rzeczy.Takze na 68 mamy juz sporo ,musze znöw w szafie posortowac i poskladac juz male ciuszki.
A wy co robicie z malymi rzeczami ?
Ja daje meza bratu zonie,ma w maju rodzic ale sie z nia tak umöwilam ze ma to pözniej pochowac w kartony by pözniej ktötas z nas dalej przy kolejnym dziecku miala (nigdy nic niewiadomo) moze przed 40 jeszcze sie postaram o jedno!

Odnośnik do komentarza

Marta A ja wszystkie ubranka chowam do pudła dla następnego dziecka. Dla Ani miałam strasznie dużo ciuchów od szwagierki i koleżanki, ale teraz zatrzymuję tylko te które używałam, bo mam za mało miejsca w szafach żeby przechowywać stertę ubrań tylko dlatego że są ładne i nie zniszczone.

Słodkie te wasze dzieciaczki :) Rosną jak na drożdżach.

Legginsy fajne, ale rzeczywiście po ciąży można mieć ich dosyć. Chociaż mój mąż byłby zadowolony bo lubi jak noszę takie opięte spodnie :p

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Vanesa ! mialam dokladnie tak samo z cyckami przed ciaza i tak samo do G mówiłam, że pojade do dr. Szczyta sobie cycki zrobic haha :P

Vanesa, Megi, Marta ale Ładne mamuski jestescie !@ :)) fajnie Was widziec hehe

Marysia wrzuc jakies zdjecie ! :) pochwal sie :D

larissa nie pomoge co do sprzetu, ale chetnie sie dolacze do pytania, bo my szukamy lodówki i nie wiem jakiej firmy kupic :P ktoś? coś ?

Aleksandra super ta hustawka !
synek jaki zadowolony :)

Marta89 jak sie sprawuje lodowka beko? bo mam od nich pralke i sobie chwale i zastanawiam sie nad lodowka tez.

Dziewczyny, musze sie zabrac za pakowanie,bo jutro jedizwmy do tesciow, ale jakos tak nie wiem co zabrac :p

A tak z innej beczki. Mialam dzis zajechac do gina spytac sie czy mnie przyjmie no i termin wizyty po pologu mam na 14.lipca !!! extra,nie ??

Odnośnik do komentarza

Lenson no to długi masz ten połóg Kochana... dlatego ja nawet nie zaglądam do przychodni nfz. Ba powiem nawet że przed ciąża jeździłam do specjalistycznej klinki gdzie zostawiałam gruuube pieniążki ale tam było wszystko jak w zegarku. Dla porównania teraz chodziłam do "zwykłego" lekarza ale też prywatnie no ale zarówno terminy jak i podejście było słabe...

Odnośnik do komentarza

MartaA- to prawda-Zara dla maluchów jest super:)) tyle, że ostatnio zamówiłam dla młodego dwie pary spodni na rozmiar 74 a przyszły takie, że teraz na niego dobre (62/68). Chyba mają zaniżoną rozmiarówkę.... Też byłam dziś na zakupach - w h&m kurteczka dla Antosia na wiosnę, a Zarze leginsy i bluzeczka- też 74 a rozmiar rzeczywisty oceniam na małe 68:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vkcb12t6tlw6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.

Widzę, że dołączyło do nas parę nowych mam, które witam serdecznie.
Widzę, że dzieciaczki pięknie rosną i rozwijają się a to najważniejsze :-).

Znalazłam Was już jakiś czas temu, i próbowałam Was nadrobić z wpisami, ale doszłam do 40 strony i niestety nie da się :-) tyle piszecie...

Mój Wojtuś w środę skończył 10 tygodni i jest trochę podobny do Jaśka Lenson,
w 6 tygodniu był szczepiony na wzw, w 9 tygodniu szczepiłam 5w1 pierwszą dawkę, na pneumokoki będę szczepiła jak już te obowiązkowe się skończą czy li jak mały będzie miał około 6 miesięcy (tak radziła mi moja pediatra)
jak miał 9 tygodni ważył 5200g, nosi rozmiar już 62
niestety już nie karmię piersią, karmiłam 7 tygodni, mały dostał takiej skazy białkowej że nie dałam rady z dietą. mimo zaostrzonego jedzenia mały miał takie kolki, że nic nie pomagało. Odstawiłam produkty mleczne, później jajko i nadal wysypka i kupki śluzowe. Przy pierwszej butelce mm on płakał i ja płakałam, ale w końcu się najadł i spał długo bez kolek.
Po cukrzycy nie ma śladu z czego się bardzo cieszę :-)

Mały jest teraz pogodny i zaczyna już pomału gaworzyć i się super śmiać.

Z tego co widziałam poruszany był temat bujaczków, ja mam z takiego typu
http://olx.pl/oferta/hustawka-fisher-price-cradle-swing-CID88-ID90qij.html#494e86c800

nie znalazłam takiej samem, ale ta ma obracane siedzisko (trzy pozycje) co jest bardzo fajne, 16 melodyjek + jakieś szumy, 6 prędkości bujania i obracanie tej głowicy z zabawkami. Moja zamiast projektora ma takie ala lusterko, co sprawia że mój Wojtuś rozmawia sam ze swoim odbiciem :-)

Co do sprzętu to ja kompletowałam z amici (płyta ceramiczna, zmywarka do zabudowy, i piekarnik) i jestem zadowolona. Jeżeli chodzi o zmywarkę to teraz bym wybrała z panelem widocznym na zewnątrz zabudowy.
Jeżeli chodzi o lodówkę to ja mam z indesita i nie narzekam. Następną jaką kupię to będzie ta z podwójnymi dzwiami z firmy Beko, tylko czekam aż ta się zepsuje.

Co do kilogramów, to ja mam o 3 kg mniej niż przed ciążą. Diety nie stosuje żadnej, ale muszę zacząć ćwiczyć żeby skórę trochę ją ujędrnić.

chciałam wrzucić parę zdjęć ale nie mogę może później

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Aablik
Dobrze ze już malutki ładnie pije butle i nie ma kolek i płaczu

Lenson
Trochę mega długo musisz czekać nawet jak powiesz ze masz bóle nie da rady prędzej ? Ja idę na moja kontrole wkoncu w czwartek prędzej jakoś nie było czasu

Marta a
A jak cenowo w zara? Szczerze to nigdy nie oglądałam tam ubranek jakoś ostatnio jestem fanem h&m i ernsting family w tym drugim to są super ubranka słodkie co idę do sklepu to coś muszę kupić
Co do ubranek to czekam aż wyrośnie z 62 i wtedy 56 i 62 wystawie na ebay nawet jak dostanę z 100€ to kupie coś nowego większego ;) drugie dziecko liczę ze będzie dziewczynka

Marta Aleksandra
Słodkie maleństwa :)

Odnośnik do komentarza

aabalik slodziak straszny z twojego Wojciecha!Fajnie ze znöw jestes!
Mam taki sam bujaczek a raczej z tej seri jutro ma przyjsc.

Megi ceny sa ok w Zarze nie sa drogie i jakosciowo lepsze niz H&M i sa takie stylowe! Za super spodenki bawelniane dalam 10 € za koszulke do spodenek 4€ i sweterek 10€ kamizelka kurtkowa z kapturem 18€ itd takze ceny super.A dla dziewczynek jakie ciuchy az bym je kupila tylko nie wiem dla kogo!
Megi nie chce cie straszyc ale w zyciu niedostaniesz 100€ na ebeyu za ciuszki! Popatrz ile ludzi sprzedaje kartonami i ida za grosze,nie wiem czemu ale ludzie kupöja coraz mniej uzywane bo w sklepach sa tanie. Spröbowac mozesz ale daj Limit zeby ci za grosze nie poszly bo szkoda.

Lenson trzeba bylo jeszcze zapytac czy to w tym roku!

Miremale mi tez sie wydaje ze sa obnizone te rozmiary ja biore te co pisze 3-6 miesiecy.

Progosia to miejmy nadzieje ze kolejna tez bedzie dziewczynka!

Odnośnik do komentarza
Gość ~aabalik

Marta A - dziękuję, powinna Tobie i malenstwu huśtawka się spodobać.
co do konewki to moja kiciunia rozrabiara zrobiła sobie z niej zabawkę. Jak stała pusta koło kwiatka to po całym salonie ją popycha, a jak była w niej woda to dodatkowo ja miałam zajęcie. wiec kominek to jedyne miejsce z którego jej nie zrzuci. w kominku na razie nie palimy ze względu na bujak małego.

Lenson - super data wizyty, a jak byś była w ciąży to jaki termin byś miała? z tymi terminami to ja podobnie miałam do innego diabetologa jak musiałam zmienić. Jak chciałam ustalić termin w sierpniu to mi powiedziała ze początek grudnia a jak powiedziałam że ciąża to za 2 dni było wolne miejsce. Fakt że musiałam dojechać 70 km ale ten miejscowy nie wiedział co ma ze mną zrobić bo byłam jedyna ciężarna u niego.

Młoda Fasolka - oby leki zadziałały i wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...