Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Mama Ma no troche mam obawy bo pani gin powiedziała ze sa to tabletki ktor trzeba brbrac co co minuty inaczej moga zawiesc hmmm i powiedział ze mozna nie zrzucic szybko zbednych kilogramowj jak ktos je ma jeszcze wiec jestemna nie ;/

Mała juz dzis lepiej wczoraj dałamjej czopek i dopiero wieczorem przeszło dzis o niebo lepiej ah dobrze ze juz po :)

dzis tłusty czwartek a zjem chyba dopiero o 5 poaczk a jak M pojedzie z pracy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Vanesa
Dobrze ze z malutka juz ok :)

Marta a
Jak mowisz ze nie ma nigdzie fajnych kafelek a ty bys dala rade zalatwic to dzialaj kobitko :) mozesz kiedys powiekszYc interes i otworzyc w bonn sklep moge z toba popracowac :)

Lenson
A jak w glowie twojej wszystko sie ulozylo? Tata dobry czy dalej brzydki?

Mamama
To widzisz dowiedzialam sie czegos nowego o tym nie wiedzialam

My dzisiaj pierwsza noc dalismy do lozeczka Colina i o dziwo zasnal sam i spal az do 5 wtedy zaczal sie wiercic i marudzic najedzony byl suchy pampers wiec jedynie sie skumal ze nie ma nas :) wiec po tylu godzinach jak na pierwszy raz wzielismy do lozka mocno z dwoch stron przytulilismy i zasnal w sekunde

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie :-)
Wszystkie dzieciaczki są śliczne, widać jak się zmieniaja. Ja jeszcze nie jadłam paczka musze iść kupić.
My mamy huśtawke z bright star jest bardzo fajna, mala lubi się hustac.
Vanessa ja biorę tabletki i czarnym mam dziwny humor nie wiem czy po nich. A może kiedyś wyjdziemy razem na spacer? Dobrze ze z malutka lepiej.
Progosia a czemu nie jesz pączków?
A jak będziecie spędzać walentynki? Robicie sobie jakiś prezenty?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Mam chwile na napisanie bo tak to czytam codziennie ale z pisaniem gorzej. Mala zasnela a ja sie odciagam wiec jedna reka wolna zeby popisac:)
Megi
jesli dobrze pamietam masz ta mate z fp z pianinkiem ja tez zamowilam i w sobote akurat dla mojej najwiekszej milosci bedzie prezent na walentynki:)Mala czesto bardzo intensywnie przebiera nozkami to bedzie wygrywac rozne melodie:)
Marta A
Super ze masz pomysl na wlasny interes i oby sie udalo:) Semi sie zmienia maly przystojniak:) to co wrzucilas o zrzucaniu kilogramow po ciazy fajnie napisane czlowiek nie czuje presji i wie ze na wszystko ma czas:)Fajnie ze maly bedzie mial okazje poznac tyle jezykow w dzisiejszych czasach to bardzo sie przydaje:) moja mala bedzie znala tylko 2:)
MamaMaa
To wy podrozujecie i to daleko mieszkaliscie, spore zmiany co jakis czas u was.
Mloda fasolka
Biedna twoja niunia nie dosc ze brzuszek to wysypka a musisz sprawdzic czy to na pewno te krople czy cos innego.
Kupki to i moja robi czasem ze przebieranie i mycie musi byc:) ale musisz poobserwowac i bedziesz wiedziala oby tylko malej sie polepszylo. Ze skokie to tak jest ze wszystko moze byc nie tak trzeba przetrwac i tyle nam pozostaje.

Cudne te wasze malenstwa i jak sie zmieniaja juz niedlugo 3 miesiace od urodzenia pierwszego malenstwa:)
Pisalyscie o czapeczkach ja zakladalam po kapieli pierwsze 2 tyg a teraz juz nie a moja gwiazda lubi sie kapac w wodzie nawet 40 stopniowej zaczynalismy od 38. Spi w body z krotkim rekawkiem i spiochac dla niej i dla mnie do przewijania najwygodniejsze i pod kocykiem.
Piszecie tak o pierwszej miesiaczce i jestem przerazona troche bo i na fb dziewczyny pisaly ze ta pierwsza to sie leje z czlowieka nawet ponad tydzien ale zobaczymy.
Ja dzis ide z mala zwazyc i zobaczyc jak przybiera a jutro jedziemy do konsulatu na spotkanie w sprawie paszportu. Moja mala modelka jak bylismy robic zdjecie do paszportu 5 min i zrobione fotograf sie dziwil ze tak szybko sie udalo. Ja tez sie zastanawialam jak to bedzie bo oczy musza byc otwarte buzia zamknieta i Hania pozowala jak trzeba bylo:)
Piszecie o paczkac ja na pewno tez z jednego zjem ogolnie jem wszystko oprocz wzdymajacych warzyw .
Fajne te nasze dzieciaczki jak sie zmieniaja i ucza coraz wiecej. Uwielbiam jak mala na moj widok usmiecha sie od ucha do ucha i zagaduje. Fajnie jak juz maluszki tak gruchaja:)
Zycze Wam milego dnia i dla waszych maluszkow rowniez niech wszelkie dolegliwosci mina.

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Martaa89 dlatego nie jem pączków bo są kuszące :p i tuczące niestety, ale i tak zjadłam wczoraj jednego a dzisiaj dwa i na tym zamierzam poprzestać :) trochę dziś się poruszałam bo pierwsze zakupy z moją Anią, a później odśnieżałam podjazd. Strasznie się zmęczyłam, a Ania sobie słodko spała w wózku.

Marta A dobry pomysł na biznes najważniejszy :) życzę powodzenia :)

Odnośnie czapeczek to nie ubieram, nawet w szpitalu nie ubierałam (a w wyprawce do szpitala miałam podane żeby mieć czapeczki :p)

Ogólnie to po raz pierwszy przespała mi w nocy prawie 7 godzin bez przerwy, byłam w szoku:) Strasznie ją kocham :) taka jest dla mnie dobra:) wieczorem po kąpieli i jedzeniu kładę ja do łóżeczka i puszczam pozytywkę z szumami przyrody i ona sobie sama zasypia, nie trzeba jej nosić :) Mam sąsiadkę co urodziła córkę dzień po mnie i strasznie z nią ma, ma okropne kolki, śpi jej dosłownie po 15 minut i cały czas na rękach bo inaczej płacz, dlatego jestem dumna z mojej córeczki że taka spokojna jest.

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzieki za wsparcie !

Wlasnie wröcilismy ze spacerku,pogoda wiosenna bylam w samym swetrze,slonecznie i cieplo 12 stopni!
Kupilam paczki i slodkie buleczki i poszlam na budowe do meza,wszyscy od razu zabrali sie za jedzenie a ja patrzylam myslac wziasc czy nie! Od urodzenia synka nic slodkiego nie jadam,trzymam sie scislej ale zdrowej diety ale na widok tego paczka myslalam ze zwariuje! Mysle jak zostanie cos to zjem jak nie to i tak dobrze no i zostal jeden jedyny jak go dorwalam to az mi sie uszy trzesly! Mniammmmm.....
Przyszlam do domu z wyrzutami sumienia i mysle ah zwarze sie i patrze a ja znöw 1 kg schudlam ! Juhu.. juz 13 kg od porodu (moglam zjesc jeszcze jednego paczka!)

Progosia jest naprawde calkiem latwiej miec spokojne bez bolacych brzuszköw dzieci, mozna duzo robic,odpoczac i sie wyspac.Wspölczuje tym Mama ktöre musza cierpiec razem z maluchami.

AgaPo a jakie jezyki? Okres naprawde masakra,tydzien czasu i az tyle ze zaopatrz sie pozadnie w podpaski bo sie leje jak z kranu.
Maluchy potrzebuja paszport? Nawet sie niezastanawialam!

Marta89 Walentynki spedzimy w domu a raczej tylko wieczör bo maz kanczy dom.Kolacja,swiece,lampka wina i moze jakas sexi bielizna na sobie? Zobaczymy jak maly pozwoli.

Megi fajnie by bylo! Möj spi sam w lözeczku a jak sie obudzi o 5 czy 6 biore go do siebie do lözka bo i tak niedlugo wstajemy,maly uwielbia spac kolo mnie a jak sie przebudzi stuka mi raczka w leb.

Vanesa powiem ci ze ja wzielam ten zastrzyk anty na 3 miesiace i cholera nie wiem czy po tym ale chyba tak dostaje ciagle wielkich,bolacych pryszczy na twarzy! Jakies wstretne hormony! Jak juz jeden znika pojawia sie zaraz nastepny,nie wiem co z tym zrobic!

A jak u was dziewczyny z cera i wlosami?

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Lenson
Lezaczek przyszedł wczoraj, k złożył i raz został wypróbowany. Maly zdążył w nim zasnac, a wcześniej bujanie mu sie podobało, spokojny jak nigdy, tylko obserwował. A zwykle jak za dlugo sie do niego nie mówi to jest protest ;) teraz jesteśmy u rodzicow, ale jak dłużej będziemy użytkowac to będę widziala na pewno czy to dobry wybór :) brakuje tylko mi w nim wibracji ;p i nie wiem czy k zdążył puścić wszystkie melodyjki jakie tam są, ale jeśli tak, to brakuje jakiejś spokojnej albo np szumu (niektóre lezaczki mają takie). A co do zalet tego lezaczka to podoba mi sie też pozycja taka bardziej leżąca.

Fajnie sie czyta Wasze historie... Dobrze że tak Wam sie udało zaadaptować w nowych realiach, inny język, kultura, inni ludzie.. Ale jak sie ma obok ukochaną osobę to najwazniejsze :-).

Przesłodkie są Wasze dzieci...
I pomyśleć że nie tak dawno wrzucalysmy zdjęcia maluchów z usg.. Takie małe fasolki, a teraz piękne księżniczki i mali przystojniacy :D.

Odnośnik do komentarza

Progosia- u nas zasypianie wygląda identycznie- kąpiel, jedzonko, łóżeczko a wnim pozytywka z szumem morza i mał zasypia sam:)

Gabi- my mamy ten leżaczek tiny love i powiem że się fajnie sprawdza. Jest w miarę lekki więc nosze go ze sobą do łazienki i mały gapi się jak np suszę włosy, albo w kuchni jak gotuję. Ma wibracje i zabaweczki, które mojemu się podobają. Ale co mi się bardzo podoba to to, że gdy młody przysypia na siedząco to go łatwo mogę obniżyć na płasko i ma takie mini łóżeczko.

Co do huśtawek mamy taką:
http://www.smyk.com/ingenuity-hustawka-owieczki-deluxe,p1101742880,swiat-niemowlaka-p

I też jest super. Ma 5 prędkości bujania i fajne światełka. Antoś lubi się w niej huśtać. Jest do 10kg.

MartaA- gdy biorę małego nad ranem do łóżka, bo on już się obudził, a ja chcę jeszcze pospać to gdy ma dość tego leżenia to też nawala mnie po twarzy;)))))

A u nas dziś intensywny dzień. Pojechaliśmy z małym autobusem na drugi koniec gdańska do koleżanki, tam spacerek i posiadówa przy herbacie. Potem obiad w knajpie z babcią i prababcią, a na koniec zakupy. Mały był dzielny i bardzo grzeczny, aż byłam z ńiego dumna:) ale jak już wróciliśmy do domu to włączyła mu się maruda, a potem sobie biedak popłakał- myślę, że z nadmiaru wrażeń i zmęczenia. Nawet przy zasypianiu potrzebował pomocy przy wyciszeniu- włączyłam mu taki projektor z gwiazdkami, głaskałam po nosku i usnął. Słodziak:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vkcb12t6tlw6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...