Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Beciunia, moja ciąża również jest dwuowodniowa dwukosmówkowa, w 5tyg jak byłam poraz pierwszy na badaniu USG nie było widać jeszcze drugiego pęcherzyka powietrza i dopiero w 9tyg dowiedziałam się że będe mamą bliźniaków. Dzisiaj jestem szczęśliwa z tego powodu, ale wcześniej często myślałam jak to będzie i jak poradze sobie z dwójką bobasów na raz. Za tydzień kolejna wizyta, może też się dowiem co to za płeć skoro Ty wiedziałaś już w 12tyg :P ale nie nastawiam się bo lekarz ostatnim razem mówił że za jakieś 6tyg powinno być dopiero wiadome :D więc pewnie dopiero w lutym dowiem się co to, jeśli zechcą się pokazać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8kw7if5cetjav.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Ania2285

Hej dziewczyny właśnie wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży z bliźniakami i tez w 6 tygodniu nie było widać że to będą bliźniaki, nie wiem jak Wy ale ja mam straszne obawy i nie wiem dlaczego nie potrafię się z tego cieszyć...w domu ma 3 latka i boję się że sobie nie poradzę i że wszystko przewróci się do góry nogami jasne chciałam mieć bliźniaki ale w pierwszej ciąży a nie w drugiej...mam nadzieję że mi to przejdzie bo na razie się tylko zamartwiam siedzę w pracy i tylko o tym czytam...

Odnośnik do komentarza

Ania2285 oraz Pacislawa - witam serdecznie po raz kolejny i jeszcze raz zachęcam serdecznie na sąsiednie forum "bliźniaki 2014" ... tam jesteśmy trochę aktywniejsze i wzajemnie się wspieramy w swoich radościach, a nawet pojawiających się czasami rozterkach - są tam mamusie na różnym stopniu zaawansowania, więc naprawdę warto tam zajrzeć ... bo dodajemy wszystkim otuchy, więc tym bardziej zapraszam z otwartymi ramionami :)

Ania2285 - głowa do góry, bo to dopiero początek i pewnie dlatego jesteś jeszcze zaskoczona i przerażona, a jednocześnie szczęśliwa i uśmiechnięta ... podejrzewam bombardowanie różnych emocji, a czasami pewnie nawet ze skrajności w skrajność, ale powiem szczerze - że to całkiem normalne, a za parę dni nie będziesz wyobrażała sobie innej ciąży niż bliźniacza, która Cię obecnie spotkała ... bliźniaki - to lepsze i dużo większe szczęście niż wygrana w totolotka, a Ty zostałaś wybrańcem losu :)

Odnośnik do komentarza

Fakt jest faktem tak jak powiedziałaś, że życie przewróci się do góry nogami po przyjściu maluszków na świat plus z trzylatkiem przy boku nie ukrywajmy będzie czasami istny armagedon, ale oczywiście - jak najbardziej w pozytywnym tego słowa znaczeniu ... ja osobiście mimo wszystko nie zamieniłabym mojej "powiększonej" gromadki za żadne skarby na świecie, a bliźniaczki były naszym trzecim i czwartym szczęściem w rodzinie ... więc głowa wysoko do góry, a brzuch dumnie do przodu - bo doskonale wiem o czym mówię :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ania2285

Już wczoraj zajrzałam na bliźniaki 2014 dzięki za słowa otuchy M.C. aż się popłakałam z tego wszystkiego, bo wiem że jak już urodzę to będę tego żałować że tak myślałam, ale to pewnie burza hormonów we mnie działa dziś rano wstałam i też sobie pomyślałam ze zostałam wybrana przez Boga i powinnam się z tego cieszyć...aby tylko maleństwa były zdrowe a reszta jakoś się ułoży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...