Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Emimilka super wyglądasz, tak szczuplusio:)
Siwa mebelki extra, ja też wybieram białe, tyle, ze z Ikei i nietypowe dla dzieci, no tylko łóżeczko będzie z działu dziecięcego:) chciałam biały fotel do karmienia też z Ikei ale chyba często będę go prać.
Widzę, że akcesoria do przewijaka też mi podebrałaś:) uważam, że są bardzo funkcjonalne.
Nieesia a ten sklep Mothercare to jest stacjonarny, czy przez internet można zamówić, ja już zgłupiałam z tą wanienką, najpierw chciałam dużą na zaś, ale tak patrze, że mi się do brodzika nie zmieści, żeby wody nalać, niestety wanny brak, a teraz myślę o jakiejś małej anatomicznej ze stelażem, żeby było wygodniej, tylko na krótko starczy. Dylematy pierworódki:)
Co do "porodów" to na razie nie oglądam bo nie chce się niepotrzebnie nakręcać, żyje z myślą i przekonaniem, że ma być dobrze, no, a ból , no cóż, wiele kobiet rodzi i jakoś go wytrzymuje, więc myślę, że damy rade mamusie:)
Kupowałyście może poduszki do karmienia, ja się skusiłam na tę nie wiem czy nie przepłaciłam http://allegro.pl/show_item.php?item=5287773232

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

mycha88
Karolina zwróć uwagę czy w tym Respi-coś tam można samemu zmieniać baterię, a jeśli nie to ile serwis za to bierze i gdzie ten serwis się znajduje. Przed takim klopsem przestrzegało wiele osób na forach o monitorach.
Też się zastanawiam czy będę kupować, na 100% nie jestem zdecydowana...ale kurcze jak sobie pomyślę że mogłoby się zdarzyć...nie wiem, chyba bym sobie nigdy nie wybaczyła.
Ach nie myślę nawet o takich rzeczach.

Mycha88, dzięki za informacje o tych bateriach. Będę musiała poczytać coś więcej o tych konkretnych modelach. Jeszcze się zastanawiam, czy od razu kupić ten monitor oddechu, czy poczekać i zapytać w szpitalu o opinię.
Mam nadzieję, że Antoś nie będzie miał żadnych problemów zdrowotnych, ale bezdech mogą mieć też dzieci całkiem zdrowe.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, brzuszki macie cudowne:) wyglądacie bardzo zgrabnie, brzuszki jak piłeczki.
Joanna89 kącik dla córeczki ma świetny, bardzo ładnie urządziłaś to miejsce.

Udało mi się kupić bardzo fajną koszulkę na ramiączkach do szpitala za 48zl na wyprzedaży w Esotiq. Jest przystosowana do karmienia, ale wygląda jak zwykła koszulka do spania, wiec jesli któraś z was nadal szuka koszulki i ma gdzieś w pobliżu ten sklep to warto sobie zobaczyć. Dodatkowo majtki dla cięzarnych też są w promocji 16,90zl za dwie pary.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiatko

Hej mamusie piękne te wasze wyprawki i brzuszki tylko pozazdrościć. U nas tez juz pranie w toku ale jeszcze wiele braków. Ja za to zajęłam sie poszukiwaniem stron o tym co w diecie mamy karmiącej może się znalezc. Jak któraś znajdzie fajna stronę z przepisami to podzielcie się :) spokojnej nocki życzę.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie brzusie piękne i każda z Was wygląda kobieco,bez wyjątku <3<br /> Zdjęć Siwa zazdroszczę! :)
Gniazdka zaczynają "pachnieć"oczekiwaniem.. super
Ja sama dziś skończyłam prasowanie układanie, Jezusie ile to było roboty a wcale nie było tego tak.dużo
Teraz na koniec miesiąca zakupy bo po za meblami ciuszkami (też nie wszystko) i wózkiem nie mam nic (!) i ostatnie pranie tego co trzeba a muszę jeszcze kupić..
Dziś koleżanka na wizycie dowiedziała się że wody jej się Sącza (od3dni)Sama na to nie wpadła, myślała że to po lekach dopochwowych jakie bierze plus jakieś rozwarcie
I co mnie zdziwiło że jej gp kazała iść do domu i jutro na szpital (dlaczego nie odrazu?)
Ja bym oszalała cały dzień,cała noc w stresie, przecież takie sączenie to chyba jest spore ryzyko że coś bd nie tak(?) A ona w 35tc

Odnośnik do komentarza

Asia prałam pościel ale wypełnienia nie, je tylko wietrzyłam na ogrodzie. Pralkę nastawiłam na 40 później prasowałam. Tak samo baldachim. Nic się nie stało wszystko wygląda ślicznie. Rożek, ochraniacz nie straciły fasonu.

Emimilka ja bym w takiej sytuacji chyba nie posłuchała GP tylko zapiepszała do szpitala. W końcu tu chodzi o dziecko no i komfort psychiczny mamy też jest ważny.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Agnieszka tak jak pisala Joanna mothercare jest tylko stacjonarnie
emimilka ślicznie wyglądasz
joanna89a fajnie ze udalo Ci sie dobrac te mebelki wyglądają jak komplet. Laura bedzie miala swoje piękne królestwo :)

Dzis na SR mielismy karmienie i na koniec kazda z nas musiala przecwiczyc te wszystkie pozycje, ja nawet nie wiedziałam jak zlapac takiego niemowlaka wiec stwierdzilam ze musze sobie kupic taka sama lalke jak na SR do cwiczenia, bo w przeciwnym razie bede sie bala wziac na ręce własne dziecko :/ kiedys tam trzymalam niemowle na rekach ale zeby jeszcze karmic i dobrze dzieciatko ustawic przy piersi to juz dla mnie kosmos.
Zaczynam sie bac tego wszystkiego, a juz mialam takie dobre nastawienie.

Odnośnik do komentarza

BeeBee Ty sie boisz cesarki a ja sie modle zeby moje dziecko sie przekrecilo bo strasznie chce miec cc.

Piszecie ze czujecie sie ostatnio jakbyscie mialy rodzic i ja dzis tez mialam wrazenie jakby Julia juz chciala przyjsc na swiat. Mialam skurcze jak na okres, brzuch myskakam ze peknie a córeczka wypychala co tylko mogla w kazda strone. Tak dzis wariowala w brzuchu ze az sie przestraszylam ze cos tam u niej nie tak mysi byc skoro sie tak kreci.

Odnośnik do komentarza

Dormal też masz taki zgrabniutki ten brzuszek.

Nieesia nie panikuj jak urodzisz i chwycisz w ramiona to będziesz wiedziała jak przystawić. Trzeba słuchać własnego instynktu.
Mój synuś miał 2 kg i 44 cm chodziłam na sale wyciągałam z inkubatora i karmiłam sama nikt mi nie pomagał. Dasz rade :)

Ja nie śpię dziś od 4 rano. Mała postanowiła sobie pofikać i przy okazji skopać mamusi pęcherz. Pewnie będę odsypiać w dzień.

Mi wczoraj strasznie brzuch się stawiał wyglądało to trochę jakby Jagoda się wypychała tyle że cały brzuch był twardy a nie tak jak wcześniej w jednym miejscu.
Przy tym twardnieniu wydaje mi się że zaczynało mi szybciej bić serce. Liczyliśmy te napięcia i były tak co 15 min mój M się przestraszył i do szpitala już chciał jechać. Nawet w nocy przez sen się pytał czy mam skurcze hehe biedak. Na szczęście minęły.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny☺, super brzuszki, wszystkie pięknie wygladacie☺.
Od wczoraj znow jestem na zwolnieniu. I dobrze i źle bo różne myśli przychodzą mi do głowy.
Zamówiłam juz kosmetyki i resztę akcesoriów kosm. dla Młodego właśnie w aptece gemini, w piątek będą do odebrania.
Także pozostaje na sierpień laktator (wybrałam medela harmony reczna) i pewnie jakieś drobiazgi, o których sobie przypomnę.
Miłego dnia☺

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, u mnie od 4 pada bez przerwy, Mały już się obudził, w sumie to nie wiem kiedy on śpi bo co się przebudzę w nocy to się rozoycha. W ciągu dnia też jest bardzo aktywny aż się zastanawiam czy nie jest mu tam już za ciasno.
Co do wód to nam położna mówiła że jak zaczną się sączyć to trzeba jechać do szpitala, bo po odejściu wód jesli nie urodzi się do 12 godzin to muszą podać jakiś antybiotyk żeby nie doszło do zakażenia wewnątrz macicy. Czytałam gdzieś że można zaopatrzyć się w papierek lakmusowy, który pod wpływem płynu owodniowego zabarwi się na kolor niebieski. To tylko kilka złotych więc pewnie kupię.

Dormal jaki krąglutki brzusio:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Chani u nas wręcz położna namawia do siedzenia po turecku (jeśli nie powoduje to bólu czy dyskomfortu) bo rozciągają się wtedy mięśnie nóg przy pachwinach które przydadzą się podczas porodu. My mamy zalecenie z SR żeby codziennie przynajmniej chwilę siedzieć po turecku lub stykającymi się spodami stóp.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...