Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam już syna i teraz też ma być chłopczyk
Mimo że ze wszystkich metod,kalendarzy i obliczen powinna być corka :p
CHYBA moje pragnienie drugiego syna było silniejsze :)
Mąż już mówi o trzecim by mieć tą upragnioną dziewczynkę, w sumie też bym chciała ją jako trzecią ale boję się że wszystkie metody zawiodą i nadal zostanę sama w męskim towarzystwie, mimo że to będzie i tak najwspanialsze bo moje męskie towarzystwo.
Chciałabym by była jakaś 100% pewna metoda na planowanie płci

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kiedyś oglądałam program o rodzicach ktorzy się starali na różne sposoby np o dziewczynkę i jedną para miała 9 chłopców i , 10 była w ciąży a nastepna już na końcu zapladniala się in vitro aby mieć upragnionego chłopca ale okazało się że nawet selekcja itd nie pomogła i będę miała 12 dziewczynke więc to dużo zależy od naszej genetyki i od tego jak było w rodzinach naszych dziadków bo większość genów przyjmujemy nie po rodzicach tylko po dziadkach

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

ekimilka, Kruszynka123 wyglądać pięknie :)

Ja dziś pozalatwialam wszystkie sprawy zwiazane z obrona magisterki i na razie się lenię :) pogoda dziś idealna, ni to za zimno, ni za ciepło a słońce ladnie swieci :)

A wczoraj dostałam kolejną partię ciuszków dla Małej, ona jeszcze sie nie urodzila, a juz ma więcej ciuchów niż ja i mąż razem wzięci :) do tego kuzynka męża dorzuciła butelki, smoczki- wszystko z czego nie skorzystała :) a do tego stos poradnikow o pierwszych dniach życia maluszka i karmieniu piersia :) jestem mega zadowolona :)

Miłego dnia dziewczyny :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry!
U mnie dzis aktywnie, od 6:30 biegam. Dzis odebralam kumpele z lotniska z samego rana, a wieczorem ide na babski wieczor! :D ha!
Wczoraj zrobilam w necie pierwsze wyprawkowo - higieniczne zakupy. MAsc na sutki, smoczki NUK, pieluszki tetrowe, kocyk, przybory do kapania, paznokci itp..
A dzis chyba bede kupowac wozek, bo babka mi sciagneła z Holandii ! :D jupi!!! Nareszcie!!! :D
Taki jak chciałam. Jeansowy, lekki, zwinny, mały, zgrabny :D
Chyba z pustym zaraz bede jezdzic! :D

Siwa87 - co do sposobów na płec.. Ja niczego innego nie pragnelam jak córci. Czytałam o roznych metodach i u nas tez poszły w ruch testy owulacyjne, kochalismy sie 2 dni przed i wyszła córa! Sprawdzałam tez w tym chinskim kalendarzu i sprawdza sie - i z Młodym, i z Małą idealnie.. Wiec gdzies tam jest metoda.
Potem jak zaczelam wymiotowac i ledwo zylam to juz wiedzialam, ze bedzie córka. Z synkiem czułam sie kwitnąco i przelatałam całą ciaze bez zadnych niedogodnosci!

emimilka, kruszynka- piekne z was ciezarne! :D
karolaa - mysle, ze nie da sie tymi kremami w 100% zapobiec rozstepom.. Bo jak masz tendencje, to i tak skora w pewnym momencie popeka.
Ja po poprzedniej ciazy mialam cały tyłek pociachany, pregi okropne.. nie widziałam tego poki nie urodziłam. Płakałam i wstydziłam sie.. A teraz zmalały, wybl;akły i prawie nic nie widac :P
Smaruj sie, masuj i staraj sie odzywiac ta skóre na tyle ile mozesz!

Któras z was pytała sie o porody.. Co bysmy wybrały, te ktore juz rodziły..
Ja rodziłam SN i wspominam to jako koszmar.. Dałabym wiele za cesarke, ale niestety moj lekarz jest przeciwny.. poza tym "w koncu" urodziłam prawie 4kg chłopaka, wiec niby dam rade..
Bede rodzic własnie do szpitala, w ktorym jak długo wszystko trwa i meczysz sie, to robia cc bez łaski..
Wczoraj mialam pierwszy atak paniki przedporodowej.. jak sobie przypominam cokolwiek, skreca mnie w srodku. Brrr
Mariia- Ja nie gadam do brzucha. JAkos tak.. nie umiem.. Tez własnie dyskutuje pol dnia z moim 8latkiem, ktory ma wiele do powiedzenia i milion pytan.. To mi wystarczy :P Nie czytam ksiazeczek, bajeczek, nie puszczam specjalnie kołysanek.. Jeszcze wszystko przed nami. MAsz jeszcze 3 miesiace dla siebie :P

Odnośnik do komentarza

Uff od rana 4h w pracy, potem 4h bieganiny po sklepach, teraz obiad i juz mam dosc. Dzisiaj ciiszki dla mamusi :)
Wybralam wyniki i troszke sue martwie.. Leukocyty ciut wyzsze, hematokryt za niski, granulocyty za wysokie, limfocyty za niskie... Nic z tego nie rozumiem a wizyta za 12 dni dopiero.
No i glukoza... Na czczo niska 62. Po godzinie ok 150. A po 2 godz za wysoka minimimalnie 141.
Ma ktoras podobnie i juz zna opinie lekarza?
I kolejna zla wiadomosc.. Maz ma grupe krwi dodatnia wiec mozliwy konflikt. Chociaz toxo wyszlo ujemne :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

A u mnie właśnie była położna, sprawdziła liste rzeczy do szpitala, kilka rzeczy wykreśliła, parę dopisała i teraz już wiem co kupować a czego nie. Doradziła mi też kosmetyki dla dziecka. Powiedziała mi jak ubrać dziecko na wyjscie ze szpitala w zalezności od pogody i wiele jeszcze innych informacji mi przekazała. Takze wizyta bardzo udana. No i przestrzegała żeby się nie nadwyrężać, zażywac magnez bo w ostatnim trymestrze jest bardzo ważny i nie głaskać zbyt często brzusia.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Torba do szpitala:
Dla mamy:
- dowód osobisty
- karta ciąży + wyniki badań
- 2 koszule, szlafrok
- ręcznik x2
- biustonosz do karmienia
- kapcie, klapki pod prysznic
- płyn do higieny intymnej: Biały Jeleń, Ziaja
- mydło, szampon, pasta, szczoteczka, grzebień
- wkładki laktacyjne
- podkłady poporodowe
- podkłady do przewijania
- majtki jednorazowe
- woda
- ręczniki papierowe

Dla dziecka:
- pieluszki tetrowe
- pampersy ( w szpitalu są ale lepiej mieć kilka swoich żeby nie latać do położnej)
- chusteczki nawilżane
- maść pod pieluszkę np. Ziaja. NIE sudokrem bo jest za mocny- tylko na odparzenia

Tu jest wszystko co przyda się podczas porodu i po porodzie, ja wszystko wpakuje do jednej torby a osobno zapakuje mężowi rzeczy na wyjście.
-

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

kruszyna, emimilka piekne z Was mamuski :)

Ja też mało rozmawiam z Nikolą chyba że bardzo kopie, mój za to co raz wiecej mowi i zawsze jak do niej gada to mocniej kopie. Czytałam ostatnio że własnie dzieci w łonie matki reagują bardziej na męskie glosy bo są niższe.

Mój sie wczoraj zapytał czy lepiej mieć starszego brata czy siostre i mu powiedziałam że u nas to i tak nasze drugie bedzie miec starszą siostre ale jak tak dlużej o tym mysle to starsza siostra chyba lepsza bo dziewczynki wydaje mi się że są bardziej opiekuncze ale jak jest mała różnica wieku to chyba aż tak wielkiego znaczenia to nie ma.

http://fajnamama.pl/suwaczki/99or7of.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

O tak co szpital to inaczej, nawet ta położna dzwoniła do kolezanki, która pracuje na oddziale żeby dopytać o kilka rzeczy, bo w jednym szpitalu trzeba a w innym nie. No ale dobrze że mam już tą listę to będę powoli kompletować do niej rzeczy, bo ostatnio coś częściej twardnieje mi brzuch. Położna kazała się oszczędzać, dużo leżeć i myśleć pozytywnie. a ja się w sumie ostatnio nakręciłam ze skoro urodziłam się w 31tc to mój synuś też może zechcieć wyjść tak szybko i nic tylko cały czas o tym myślę. Położna mnie pocieszyła że jak będę sie stosować do jej rad i myśleć pozytywnie to wszystko bedzie dobrze. No to od dziś skupiamy się na wypoczynku i samych dobrych myślach ooo:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...