Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie mamusie :) Ja dzisiaj rano odebrałam wreszcie wyniki z amniopunkcji i chciałam się z Wami podzielić szczęsliwą wiadomoscią z malenstwem wszystko dobrze i jednak nie będzie to chłopczyk (jak sugerowala moja ginekolog zaznacze że nie dawała 100% pewnosci) a noszę pod serduszkiem dziewczynkę ♥ Dla mnie nie miało znaczenia co będzie modliłam się aby było zdrowe. julita1987 nie martw się to nie boli troszkę nieprzyjemne ale da się przeżyć :) trzymam kciuki. Maminka_2015 gratuluje z całego serca :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbqtkfvxbi785b.png

Odnośnik do komentarza

Durka ! To wspaniala wiadomosc !!!!
Maminka gratuluje synka ! Olaf slicznie :) leos tez nietypowo :)
Dziewczyny mam pytanie do tych ktore maja juz dzieciatko w domu, przez 3/4 dni musze zaopiekowac sie malym olbrzymem ktyry nie ma jeszcze 2lat a wazy 18 kilo czyli kawal chlopa :) ale wiadomo jak to maluszek tu trzeba go podniesc tutaj przeniesc.. Zdarza wam sie ieszcze dzwigac maluchy? Czy lepiej sobie odpuscic ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Banana
Znam kobiety, które mają dzieci jedno po drugim i noszą dzieci. Jak dla mnie ten dwulatek to jest dosyć duży i chyba bym się bała. Moja 4 letnia córka waży 2 kg mniej i unikam podnoszenia jedynie tyle co ją na kolana wezmę.

Odnośnik do komentarza
Gość śnieżka2

Dziewczyny gratuluję waszych synków/córek, też chciałabym juz wiedzieć kogo tam noszę...
Banana! ja mam 14 kg córkę (choc jest prawie dwa razy starsza od twojego przyszłego gościa :) ) i b. często ją noszę/podnoszę. Jeśli mogę to unikam, ale czasami nie da się. Na szczęście nie czuję jeszcze zadnego napięcia w brzuchu, trudności z tym związanych itp, pewnie też jestem przyzwyczajona. Ale lepiej uważaj nie rób nic na siłę!

Odnośnik do komentarza
Gość catarissa

durka swietna wiadomosc ze wyniki dobre dzidzius zdrowy no i cora super :-) gratuluje ja dzis mam wizyte wiec o 5 rano sie obudzilam i juz zasnac nie moge caly czas mysle by bylo wszystko dobrze z moim cudem. ide na 16-40 nie wytrzymam chyba:-) no i mam cicha nadzieje ze i ja juz sie dowiem co tam malenstwo skrywa. milego dnia dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Anettt ja używam od 5 tyg ciąży nasivin 0,025 dla dzieci a jestem obecnie w 15 tyg ciąży Gdybym nie psikla sobie na noc to mam beton w nosie i nie zasne Chodzę do dobrego ginekologa i powiedział ze jest to mała dawka by przenika do łożyska tym bardziej po 12 tyg Wiec się nie mecz Ja miałam zapalenie zatok nosowych szczekowych i czołowych gdyby nie antybiotyk i nasivin dla dzieci to bym się wykończył Z dzidzia wszystko ok

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie z całkowicie innej beczki niż ciąża. Byłam dzisiaj na badaniach krwi i w laboratorium zobaczyłam, że teraz się robi badanie na alergeny z krwi. Pani laborantka powiedziała mi, że jest to fajna rzeczy tylko droga bo na 27 alergenów koszt wynosi 160zł. Miała któraś z was z tym styczność? Mój mąż jest alergikiem i ostatnio zaostrzyła mu się reakcja alergiczna tylko nie możemy dojść od czego. A wizytę u alergologa ma na wrzesień... Prywatnie też odpada bo pani doktor przyjmuje tylko w poniedziałki a go na początku tygodnia nigdy nie ma w domu tylko w delegacji. I nie wiem czy nie warto go wysłać na te badania, żeby chociaż wiedzieć co go teraz uczula (był odczulany ale jakieś 6 -7 lat temu i do teraz był spokój).

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...