Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Takie środki ostrożności są dobre jak idziesz do kogoś kto ma dzieci ale ich nie całujesz, nie ściskasz. Umyjesz ręce i pewnie będzie dobrze. Jednak jak się zajmujesz swoim dzieckiem to trudno uniknąć buziaka dziecka i wszystkich operacji, które trzeba przy nim wykonać. Cytomegalią zarazić się można przez pot, ślinę, mocz itp.
Dobrze, że się dowiedziałam teraz to jeszcze zareaguję i zabiorę go z tego żłobka. Trafił mi się konkretniejszy lekarz bo nie naczytałam się tego w necie. Oczywiście dziś przeczytałam jakie są skutki i nie będę ryzykowała.

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki, senny ten dzisiejszy dzień a ja jak na złość zobowiązałam się upiec tort dla szwagierki a w sumie dwa-jeden na rodzinną impreze drugi do przedszkola ehh no ale nie o tym...Mam pytanie, od pierwszego miesiąca miałam raz na jakiś czas takie kłucia/pieczenie kilka cm poniżej pępka. Od dwóch dni mam je nawet kilka razy wciągu dnia. No i tak sie zastanawiam, czy to przez intensywniejszy rozrost macicy czy co? Czy Wy też tak macie?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hej kolezanki :-) za mna spotkanie z Dzidziusiem :-) jestem mega szczesliwa z tego powodu :-))) plci jeszcze nie znamy ale to nic,poczekamy jeszcze miesiac :-) Maluszek machal do nas :-D a pozniej zlapal sie za glowe :-D wygladalo to tak"o nie i sie wydalo ze tu jestem" jak dla mnie obled :-) doktor mowi ze wszystko jest ok. Zlecil mi tylko dodatkowe badania na tarczyce,ale nie zdazylam dzisiaj zrobic bo laboratorium zamkniete juz bylo :-/ i musze czekac do wtorku...

Odnośnik do komentarza

Ale wam zazdroszczę ja muszę pracowac do konca lipca mam nadzieję ze moja lekarka da mi zwolnienie, ale jak na razie jest do tego niesklona. Ale nie jest tak źle bo duzo muszę chodzić więc na za często nie siedze przy kompie tak nie pracuje. No i tylko pracuję 6 godz. Ale boję sie upałów !!!! Byłam dziś u fryzjera i fajnie mieć farbę na głowie. Co za radość być w II trymestrze.

http://www.suwaczek.pl/cache/43fc9f8273.png

Odnośnik do komentarza

Ja zauwazylam ze mam tak o kazdej porze dnia...tak jakby macica rosla tylko po jednej stronie. Zaczynam swirowac...w poniedzialek czeka mnie wizyta u gina. Wiec pewnie sie wszystkiego dowiem.....a nie wiem jak Wy ale skleroze mam okropna...najpierw mam w glowie tysiac pytan o ktore wiem ze zapytam....a kiedy jestem juz w domu przypominam sobie o 10 sprawach o ktorych w koncu nie zapytalam!!! Tym razem...moze to smieszne ale zapisze sobie na kartce...

Odnośnik do komentarza

~anno
Durka, jakie miałaś przesłanki żeby robić amniopunkcje? Pappa? Lekarz mi zaproponował jako opcję właśnie amnipunkcję, po teście pappa 1:459, ale chyba se odpuszczę, zważając na ryzyko:/
Ciao anno :) Nie nie robiłam testu pappa, właściwie amniopunkcję miałam zaleconą od początku z powodu mojego wieku mam juz 43 lata i amnio jest jedynym badaniem które da mi na 100% pewność czy moje maleństwo jest zdrowe ♥

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbqtkfvxbi785b.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim Panią :):)
Pogoda nie zachęca do żadnej aktywności na zewnątrz ale to i możne dobrze bo tyle roboty w domu.....
W końcu jak to w sobotę trochę się wyspałam wstałam coś ok. 9 -mąż zajął się córcią. Cały tydzień czekam na sobotę żeby trochę pospać, bo spanie mam dobre tylko w nocy jak wstanę do młodej to potem wiercę się z godz żeby znów zasnąć
Myślę sobie ze pasowałoby sie wybrać na jakiś shopping coś sobie kupić pytanko mam czy w C&A jest dział dla kobiet z brzuszkiem ????? bo nie kojarzę
a co do cytomegalii to śliska sprawa ja w poprzedniej ciązy nie miałam ost badanie 2 tyg przed porodem a co sie potem okazało ze moja córka ma cyto dowiedzielismy sie przez przypadek jak trafiliśmy z rotawirusem do szpitala mała miała ok 4 miesiecy i pytanie skąd to świństwo-wychodzi ze w szpitalu mi ja zarazili bo za scianą obok była niby izolatka bo sie dzieciątko ur. z nabytą(bardzo schorowane) i potem to juz sztafeta pamiętam tylko ze strasznie wtedy chorowaliśmy ja mąz cały czas przeziebiebie.....a to cytomegalia sie wylegało takze mamy już przeciwciała....ale tez sie bardzo bałam zeby sie wirus nie reaktywował ogólnie to strasznie dużo tych świństw jest toxo, cyto, gbs , tarczyca, homocysteina itd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...