Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

No dziewczyny naprawdę strasznie sie rozpisujecie dzis rano nadrabialam 2 dni mojej nieobecności wracam wieczorem i znowu nadrabianie ale bardzo przyjemnie czyta sie ze u was wszystko w porządku :) co do pierwszeństwa to bylam w miescie na zakupach masa ludzi pcha sie do busa i o dziwo kobieta okolo 40 lat mowi prosze proszę niech Pani wchodzi pierwsza aż sama sie zdziwiłam ;) co do wyprawki to mimo ze jestem przesądna nie moge sie powstrzymac od kupowania ubranek dla malenstwa narazie płci nie znamy ale kupuje ciuszki raczej uniwersalne zeby pasowały dla dziewczynki i dla chlopczyka ;) niestety nie mam nikogo po kim mogłabym "odziedziczyc" ubranka a teściowa chce mi dac od jakiegoś jej znajomego ale mowie ze nie chce po nikim obcym rzeczy dla maleństwa jest to moje pierwsze dziecko i przynajmniej na początku chce kupic wszytsko nowe wiadomo ze duzo tego ale juz moja mama z siostra zaczęły kupowac i w ciagu tygodnia zrobiła sie ładna sterta wiec myślę ze do września troche tego sie uzbiera dla maleństwa i nie bede musiala brac rzeczy po obcych ;) Catarisa gdzie kupilas taki zestaw? bardzo mi sie podoba ;)

Odnośnik do komentarza

W Wejherowie na pewno lepsze warunki socjalne, męża siostra rodziła tam dwojkę dzieci i zadowolona, były to porody bez komplikacji. Z tego co wiem Wejherowo jest bardzo nastawione na poród naturalny, w Redłowie robią dużo cesarek. U mnie pierwszy poród był skomplikowany i w Redłowie dali radę :) Nie wiem co by było w Wejherowie, moja koleżanka leżała tam na patologii, w końcu ordynator ją wypisał, jednak miała przeczucie i poszła do swojego lekarza a ten natychmiast kazał jej jechać do Gdańska na cesarkę...

http://www.suwaczek.pl/cache/594b811db8.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny ;)
Śledzę wątek od jakiegoś czasu, jesteście wszystkie cudowne i ciesze się, że Wasze maluszki dają Wam tyle szczęścia ;) Ja jestem w 18 tygodniu w pierwszej ciąży, wygibasy maluszka czuję od wczoraj ;) Najbardziej jednak niesamowite, że borykamy się niemal z identycznymi wątpliwościami i przygodami. Nie mogłam powstrzymać się od włączenia do dyskusji ;) U mnie tak samo- krostki po oliwce na dekolcie, patrzę macie rozwiązanie ;) Dzisiaj od jakiegoś czasu wypiłam szklankę pepsi- i tez martwiłam się troszkę czy aby nie zaszkodzi- patrzę piszecie o pepsi :D A co do trójmiejskich szpitali- chodzę prywatnie do lekarza, który pracuje w Redłowie, ale zamierzam rodzić na Zaspie, bo mam najbliżej. Pozdrawiam i życzę miłego wieczorka ;) P.S ostatnio odzywa się bezsenność...

http://fajnamama.pl/suwaczki/g9vn1jr.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Rosalyn :)
Dziewczyny piękne łóżeczka wybralyscie dla swoich ksiezniczek.
Proszę Was....jak jezdzicie autobusami czy inna komunikacja miejska to siadajcie nawet jak sie czujecie rewelacyjnie. Jak nie ma miejsca to proscie o ustapienie. Nie myslcie ze mam paranoje ale czasem jedno mocne hamowanie i moze byc nieszczescie a w ciazy szczegolnie w pozniejszym okresie rownowaga kobiety jest mocno zachwiana. Kiedys spadlam z lozka ukladajac ubranka dla dzidziusia :) Do dzis nie wiem dlaczego. Moze maly zrobil w srodku jakiegos fikolka i mnie przeciazylo. Dbajcie o siebie bardziej niz zwykle. Dobrej nocki zycze

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę prywatnie na usg i jestem zadowolona. Ekran mam przed sobą,lekarz mierzy,sprawdza,mówi cicho,ale mówi najważniejsze rzeczy a potem dostaje wydruk i zdjęcia. Na wydruku wszystkie ważne informacje na temat dziecka i lozyska. Wszystko bardzo dokladnie.

weronika95 Farbowalam włosy Garnier Olia. Dla mnie genialna. Ja jestem juz siwa wiec musze malować tak co 2-3 miesiące :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...