Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny
Strasznie dużo się ostatnio działo a ja nie miałam czasu żeby spędzić z Wami choćby chwilkę. Najpierw mały chory i ja ....ostatnie dwa dni stresu bo zaczęłam plamić. Wieczorem jednak widziałam swoje małe ok. 25 mm machające rączkami i nóżkami i się uspokoiłam. Plamienia przechodzą...prawdopodobnie powodem była nadwrażliwość na leki, które mi przepisano na stan zapalny.
Dziś wróciły mdłości i znów się trochę męczę ale mam nadzieję, że niedługo miną

Iwonka76 strasznie mi przykro :(

Trudno mi przeczytać wszystko o czym rozmawiałyście ale widziałam, że przewijał się temat kremów przeciw rozstępom i wózków.
Jeśli chodzi o krem to używałam museli prawie przez cały okres ciąży tj. od drugiego trymestru i nie mam ani jednego rozstępu. No ale trochę to kosztuje a mój lekarz twierdził, że to placebo...bo to i tak sprawa genetyczna.
Ktoś pytał o wózek.
Używałam bogaboo cameleon. Polecam go szczególnie osobom, które nie mają windy i mieszkają w blokach. Swój musiałam taskać niby tylko na drugie piętro ale to wystarczy. Przy wyborze kierowałam się przede wszystkim wagą no i nie wiem czy jest wózek lżejszy od tego. Składa się błyskawicznie a stelaż mogłam sobie zarzucić na ramię a w drugiej ręce niosłam gondolę. Wózek ma skrętne przednie koła i w Poslce sprawdzał się świetnie. Ma możliwość przełożenia rączki tak aby duże koła były z przodu i łatwiej się można poruszać po trudniejszym terenie np. lesie czy śniegu. Cena wózka jest bardzo wysoka ale ja swój wypatrzyłam używany na gumtree. Za używany też nie dałam mało bo ok 1500 ale kupiłam go z fotelikiem maxi cosi (więc 3 w 1) i dwoma śpiworkami. W Belgii nie sprawdza się już tak super bo tu teren jest bardziej pagórkowaty i do tego chodniki nie są proste a jakby nachylone lekko w stronę ulicy co powoduje, że przednie skrętne kółka zaczynają skręcać do boku i trzeba więcej siły włożyć w wózek. W pl nie miałam takich problemów.
Przyjaciółka miała Mutsy 4rider i jest naprawdę świetny ...4 duże koła, super skrętny, porusza się świetnie po śniegu....no ale jest już solidniejszy tnz cięższy....raczej nie do taskania po schodach.


ten mutsy ma akurat dwa koła przednie mniejsze ale lepszy jest w starej wersji gdzie wszystkie koła są duże, jednakowej wielkości

http://s4.suwaczek.com/201509236851.png

Odnośnik do komentarza

do ro ta śliczny cudowny wspaniały...mogłabym tak wymieniać :) Fajnie że masz to już za sobą :)
Świetne te wózki Wasze :) Mnie nie stać na nowy więc mam trochę utrudnione zadanie bo nie mogę sobie wybrać danego modelu i czekać aż akurat taki ktoś wystawi na sprzedaż. Ale jak juz jakiś sobie upatrzę to przetestuję na wszystkie możliwe sposoby zanim kupię :)
Jeśli będzie dziewczynka to mam już obiecane 4 wory pełne ubranek od mojej bratowej i brata, teraz mają 2wu miesięczną mała Księżniczkę :) Jeśli chłopczyk to czeka mnie przyjemność z wydawania pieniędzy na ciuszki dla naszego przystojniaka :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...