Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja anettt mam w sumie tylko widoczne narazie nie SA wypukłe przed ciąża byłam u chirurga naczyniowego bo mnie noga prawa strasznie bolala on stwierdził ze SA żylaki wewnętrzne ale nic niepokojacego się nie dzieje. I kochana z jednej strony lepiej ze masz go na wierzchu gdyż wewnętrzne bardziej SA niebezpieczne bo człowiek mówi boli noga a nawet nie pomyśli ze to mogą być żylaki a gdy się nie leczy mogą zagrażać życiu jak zrobi się zator.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

myszaa
dzasti nie stresuj się mi tez gin dopiero teraz zleciła wykonanie tych badań. Dokładnie jak ty w 10 tc miałam wykonany komplet badań teraz jestem w 18 t i dopiero teraz kazała mi powtórzyć badania ale tylko morfologie i mocz o toxo nic nie mówiła. .

a miałaś robione usg?? bo jak rozumiem chodzisz na NFZ tak jak ja?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe mamusie:) jestem tu pierwszy raz tak sobie siedzę i czytam... dzisiaj zaczął mi się 18 tydz ciąży (ciąża pierwsza) termin na 16 września (prawdopodobnie) od początku ciąży zero dolegliwości do tej pory i mam nadzieje, że tak już zostanie do końca... ale jak to widać każda ciąża inna... myślę że będę tu teraz zaglądać nałogowo :)

Odnośnik do komentarza

Ja wcześniej czułam takie bardzo delikatne ruchy..tak jakbym miała motylka w brzuchu ale dzisiaj może jakieś 2 godz temu poczułam takie bardzo wyraźnie dwa kopniaki najbardziej intensywne spośród tych które poczułam do tej pory i na razie spokój. . Ale to niesamowite uczucie<3 myślę że też spokojnie się do czekasz ja też już tak bardzo chciałam to w końcu stało się:))

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że poczuje bo czasem sie obawiam czy może aby wszystko jest dobrze.... ale z tego co czytałam to można nawet poczuć pierwsze ruchy dopiero w 21 tygodniu więć jeszcze staram się nie nakręcać :) płec już pewnie znasz co? czy odwrocił się dzidziuś dupcią :)

Odnośnik do komentarza

No tak jak u nas w pierwszej ciąży można poczuć później wiec ja się mile zaskoczylam że poczułam już dziś:) zobaczymy czy dalej będzie taki aktywny:P tak 3 razy już mi obiecano że to będzie syn a od samego początku baaardzo tego chciałam wiec myślę że nikt się nie pomylił:) za 3 tyg pójdę na polowkowe do jeszcze innego gin i tez zapytam co tam widzi jak mi już 3 lekarz potwierdzi to chyba żadnych wątpliwości już mieć nie będę:) zresztą kto tam jest to o tak go uwieeelbiam:* a ty juz wiesz kogo masz:)?

Odnośnik do komentarza

Co do usg na NFZ to nie do końca są 3. Wg przepisów zalecane są przynajmniej 3, po 1 w każdym trymestrze. Ja chodzę na Nfz i już miałam 4, moja lekarka tłumaczyła, że jeżeli jest konieczność, wątpliwośći to można robić do bólu, ale musi być powód:). nie robi się dla widzi misię mamusi :) niestety bo robiłabym co tydzień jakbym mogła. Ale stwierdzenie , że tylko 3 jest błędne. A i witam nowe mamusie:) ciągle nam tu ktoś przybywa:))))będzie tych maluszków we wrześniu:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

tak więc z niecierpliwością czekam za tymi pierwszymi ruchami :) Lekarz już mi tez powiedział że będzie chłopiec :) chociaż przeczuwałam dziewczynkę , ale ważne żeby było zdrowe, Kocham mojego maluszka tak czy siak :) ja tez za 2,5 tygodnia ide do lekarza ale powiedział mi już osatnio, że na 100% chłopak a z tego co wiem on się nie myli także teraz myślenie nad imieniem :)

Odnośnik do komentarza

noo to fajnie ja juz mam +5kg :/ a jestem niska więc czuję że będę taką małą kulką :) a brzuch widoczny od miesiąca... ale stanął na razie w miejscu... ooo ślub bierzesz? kiedy? ja na tez jak na razie w nażeczeństwie ale do ślubu na razie się nie śpieszy zbieramy na maluszka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...