Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczynki,
Jestem z Wami od początku, ale jeszcze nie miałam odwagi napisać. ☺
Tak jak w opisie, pod sercem noszę dwa serduszka. Jedno to dziewczynka, a drugie niestety nie wiadomo, bo na usg schowało się pod siostrę i nie chciało pokazać co tam ma. Kolejną wizytę mamy w przyszłym tygodniu może wtedy dowiemy się coś więcej.
Termin porodu przewidziany na 1 września, ale zakładają ze będzie połowa sierpnia.

Ciesze się ze jest takie forum jak to ☺ i mam nadzieję że mnie przyjmiecie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg9hqptgaw.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :) Nie było mnie przez weekend a tu tyle pięknych zdjęć maluszków i brzuszków, tyle dobrych wiadomość z wizyt- gratuluję Wam serdecznie :) A jeśli chodzi o zawyżone NT to nie napiszę nic nowego - nie martwcie się, postarajcie się zapełnić swój czas do wyników badań, na pewno wszystko jest w porządku :)
Joanana tak jak pisze Anettt1987 słyszałam już wiele razy, że lepiej kupić ciśnieniomierz na przedramię niż na nadgarstek, zresztą mam w domu oba i automatycznie jak trzeba mierzę właśnie tym na przedramię i czuję się pewniej.

Piękny dzień, jak ja kocham słońce :) Do całkowitego szczęścia potrzeba mi jeszcze tylko braku bóli w kręgosłupie... już nie wiem jak sobie z tym poradzić...od dwóch tygodni po tym jak umyłam głowę nad wanną moje dolegliwości wróciły i nie chcą odpuścić :( Z tego powodu jakakolwiek praca w ogrodzie którą kocham staje się mało przyjemna bo w okolicach kości ogonowej tak boli że nie mogę momentami stanąć na jedną nogę. W zasadzie czasami całkiem śmiesznie wyglądam, jak gościu w tej reklamie :D :

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki, piękna ta nasza wiosna:) Ja dziś pospacerowałam po ogrodzie, pooglądałam moje roślinki i cieszę się, że już niebawem zobaczę na nich cudne listki i kwiatuszki:)
Jesli chodzi o ciśnieniomierz to tez polecam ten na przedramię- wydaje mi się bardziej dokładniejszy, bo mi np. przy niskim ciśnieniu ten nadgarstkowy nie wyrabiał.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) długo mnie tu nie było bo natłok obowiązków nie pozwala:P pisze bo potrzebuje wsparcia 1,5 tyg temu byłam na pierwszym USG genetycznym generalnie wszystko jest w porządku wady wykluczone aczkolwiek lekarz zalecił mi za dwa tygodnie ponowną wizytę, w opisie mam kontrolę centralnego systemu nerwowego bo prawdopodobnie na tym badaniu czegoś nie było widać możliwe że jak na tamten stan ciąży 13+2 dni cos było nie do końca rozwinięte i mam przyjść jak się zacznie 16 t. Czyli wizyta wypada w ten pt. Powiedział żebym się nie denerwowala i nie szukała żadnych info w internecie. Tylko że ja bardzo się martwię i stresuje już sama siebie nie potrafię uspokoić może niepotrzebnie panikuje ale no nie mogę być całkiem spokojna:( czy któraś z was miała podobną sytuację? Pomóżcie bo do pt oszaleje im bliżej tym bardziej się boję

Odnośnik do komentarza
Gość marta12345

Hej, czytam Was od dluzszego czasu...ale nie natrafilam jeszcze na moj problem...a mianowicie hemoroidy.
Dodam ze jestem w 4.miesiącu,miewałam zaparcia, ale w sobote,przepraszam za wyrazenie,wypadl mi kawalek skory i strasznie mnie boli, nie krwawi, w aptece dostałam proctohemolan, ale mam wrazenie ze nie pomaga...czy są jakieś sposoby??jak sobie z tym poradzic??w czwartek prawdopodobnie wybiore sie do prowadzacego ale strasznie sie wstydze...

Odnośnik do komentarza

myszaa domyślam się że ciężko Ci się nie stresować, ale skoro lekarz zapewnił Cię że nie ma obaw, to postaraj się tym nie zamartwiać bo i tak musisz poczekać do tego piątku a stres nie dość że nie pomoże to jeszcze dzidziuś może się przez to czuć mniej spokojnie. Lekarz pewnie tylko chce by zwrócić na to większą uwagę na wszelki wypadek, ciesz się tym że się zainteresował bo niejeden pewnie by to pominął ale jednocześnie nie martw bo to na pewno tylko rutynowa kontrola.
marta12345 nie masz się czego wstydzić, hemoroidy w ciąży to rzecz normalna i myślę ze niejedna z nas ma, lub będzie miała z tym problem, jak nie teraz to za jakiś czas. Ja jak na razie na szczęście nie mam hemoroidów ale też się martwię że się pojawią, bo ostatnio mam zatwardzenia na które nie pomagają mi już tak jak wcześniej owoce. I w wc muszę się trochę "naprodukować" ;). Nie wstydź sie tylko śmiało uderzaj z problemem do lekarza i pamiętaj że im szybciej tym lepiej.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

No mam nadzieje że tak będzie. . Ja o ciąży dowiedziałam się dopiero w 8 tyg wcześniej nie przyjmowalam kwasu foliowego prowadziłam normalny tryb życia. Od kad wiem o ciąży bardzo dbam o siebie zdrowo się odzywiam wiec mam nadzieje ze nic nie zawiniłam. Cały czas bardzo dobrze się czuje ale jestem przrwrazliowiona jeżeli cokolwiek jest nie tak. No cóż pozostaje czekać do pt:O

Odnośnik do komentarza

No to racja nie ma co odchodzić od zmysłów, ważne że reszta jest w porządku a w tym przypadku to może i tak jest ze trzeba coś powtórzyć dla 100% pewności przynajmniej na każdej wizycie u gin jest wszystko super dzidzius ładnie się rozwija, rośnie ale ja jakbym mogła to chciałabym widzieć go codziennie żeby wiedzieć że na pewno wszystko OK musze zająć się czymś innym żeby przestać myśleć o tym:)

Odnośnik do komentarza

myszaa nie stresuje sie bo tym na pewno sobie nie pomagasz i dzieciątku przede wszystkim a co do OUN (centralny układ nerwowy) to ja mam pewne przejścia i z mojego doświadczenia 16 tyg. to za wcześnie by coś powiedzieć o tym układzie od 18 tyg można już wszystko tam sprawdzić
Wcześniejszej to tylko sprawdzą czy jest sierp mózgu kształt mózgu a potem komory i inne składowe czy jest ciało modzelowate móżdżek itd
Daj znac jak po wizycie mysle za ewentualne wątpliwości lekarza szybko zostaną rozwiane bo na pewno wszystko jest w jak najlepszym porządku zobaczysz Pozdrawiam Ciepło

Odnośnik do komentarza

Hemoroidy to przykra i bolesna sprawa sama się z tym zmagam (w tej chwili mam spokoj) i naprawdę nie warto czekać z dolegliwosciami bo jest tylko gorzej a lekarz na pewno pomoże !
U mnoe pojawily sie w trakcie pierwszego porodu, nigdy wczesniej nie mialam i od 7lat co jakis czas daja o sobie znac mniej lub bardziej :(
Boje sie się i tym razem przy porodzie historia sie powtórzy :(

Odnośnik do komentarza

Julita 1987 dzięki za wsparcie:) w ten pt bd u mnie początek 16 tyg. Tak lekarz kazał mi przyjść wiec liczę na dobre wiadomości:) na pewno napisze w piątek czego ciekawego się dowiedziałam. Prawdopodobnie możliwe już będzie bliższe określenie płci dziecka:D ostatnio powiedział mi ze prawdopodobnie będzie syn ale teraz może uda się tak w 100% potwierdzić. Ja czekam na synusia wiec jeżeli się to potwierdzi i wszystko bd w porządku to bd najszczesliwsza:)!

Odnośnik do komentarza

karolaaa

Kochane a może Wy mi coś poradzicie... od jakiegoś czasu strasznie przesusza mi sie skóra i w wielu miejscach wyskakuje mi uczulenie :/ czytałam gdzieś że to całkiem normalne zjawisko w ciąży ale już mam szczerze dosyć smaruje oliwką kremem i nic nie pomaga :-(

Karolaaa mi strasznie przesusza sie skóra twarzy. Jedyny krem jaki mi pomaga to Kuracja Lipidowa z Ziaji. Jest to krem dla skóry alergicznej, atopowej, odwodnionej. Z tej samej serii (czerwony napis med) są również do ciała. Moja mama zmagała się z suchą skórą po chemioterapi i jej pomogła seria typowa dla atopowców, ona ma chyba napis med w kolorze zielonym.

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

mamaBliźniaków
Cześć Dziewczynki,
Jestem z Wami od początku, ale jeszcze nie miałam odwagi napisać. ☺
Tak jak w opisie, pod sercem noszę dwa serduszka. Jedno to dziewczynka, a drugie niestety nie wiadomo, bo na usg schowało się pod siostrę i nie chciało pokazać co tam ma. Kolejną wizytę mamy w przyszłym tygodniu może wtedy dowiemy się coś więcej.
Termin porodu przewidziany na 1 września, ale zakładają ze będzie połowa sierpnia.

Ciesze się ze jest takie forum jak to ☺ i mam nadzieję że mnie przyjmiecie.

Witaj mamaBliźniaków :) Mamy ten sam termin :) Ja noszę pod ♥ prawdopodnie chłopczyka ale na 100% poznam płeć dziecka po wyniku amnio na który już czekam 14 dni więc stres coraz większy, może pod koniec tygodnia wyniki będą gotowe. Nie mogę się doczekać pragnę aby wszystko było dobrze

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbqtkfvxbi785b.png

Odnośnik do komentarza

sunshine moja skóra zawsze była delikatna i wrażliwa ale nigdy nie miałam żadnych podrażnień na twarzy a teraz jest jakiś koszmar od wakacji używam kremu oliwkowego ziaji i sprawdzał się bardzo dobrze więc może też i te kremy z ziaji które polecasz z ziaji się u mnie sprawdzą. Gdzie ich szukać ? W aptece czy w punktach ziaji ? :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...