Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamusie po stratach poszły sobie na inne fora.Dzięki naszej koleżance CATARISIE.Wszystkie mają sie dobrze,i są szczesliwe tylko szkoda , że tym szczęściem nie dzielą sie tutaj...CATARISA...jestes skupioną na sobie egoistka.Zniszczyłaś zasadę forum , że jest ono dla WSZYSTKICH.One nie myślały o skarpetkach w trzecim miesiącu tylko czy ich dziecko do trzeciego będzie żyło.Sama jestem po stracie i wiem co mówię.Do ich nerwów dołożyłaś swoje.Spójrz teraz sobie w twarz i pamietaj ,że wszystko do nas wraca...Ja stad nie odchodzę ....

Odnośnik do komentarza

Eva Ava a czy ty jako jedyna tutaj zostalas po stracie ja tez jestem nigdy o tym nie wspominalam ale do nas wybór należy i dlaczego znowu ten jad w stronę cataris to był ich wybór ze po przenosily sie na inne fora nikt z tad nie wyganial i nie ma zamiaru wyganiac zadnej przyszlej mamy wiec proszę odpusc sobie te wypominanie bo znowu zaczynasz siać zamęt na tym forum za Milo chyba było.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Ewa Awa
co Ty wygadujesz kobieto !
Ja tu jestem i widze ze inne anilkowe mamy tez NADAL sa .
catarisa ma spojrzec sobie w twarz ? Dziewczyno przy takim polocie to Ty powinnas zastanowic sie nad soba
TUTAJ SPRAWA JUZ DAWNO WYJASNIONA z szacunkiem dla wszystkich MAM
wiec bardzo cie prosze kobieto NIE OCENIAJ
Jak sama napisalas Wszystko do nas wraca wiec nie wiem czy dobrze robisz tak postepujac PRZYNAJMNIEJ JA mama aniolka sobie takiego zachowania nie zycze !!!

Odnośnik do komentarza
Gość dagna_mm

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wczoraj na bieliźnie pojawiła się krew. Krwawie z okolic warg większych. Ból jest nie do zniesienia. W pon. znów pójdę do lekarza. jeśli mi nie pomoże to poszukam pomocy u innego. Czy któraś chodzi do dwóch lekarzy jednocześnie?

Klarita też mam termin na 23 września :)

Odnośnik do komentarza

A ja aniołkowa mama bardzo żałuję,Ze mamy aniołkowe stąd odeszły ...niestety niektórym zabraklo taktu , wyczucia i zrozumienie.I nie mów mi o tym czy ja sobie mogę spojrzeć w twarz bo nie ja rozpętałam temat i nie przeze mnie poszly.Catarisa , Joanna i ich świta :))) Kółeczko wzajemnej adoracji :))).Śmiać mi sie chce z waszych rozmów,chwalenia się i wyścigu ...Która pierwsza wrzuci fotę brzucha a która usg :)))))" To ja sobie nie życzę niektórych zachowan jako aniołkowa mama.No to teraz bedziecie miały o czym pisać ...:)))) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Brak slow
Taktu zabraklo wlasnie Tobie...
zazdrosc Cie zrzera ? Ja widze ze nadal mamy tu ma forum aniolkowe mamy maja sie swietnie i nie czuja urazu bo jak powiedzialam SPRAWA WYJASNIONA a Ciebie akurat jakos mi nie brakuje
Nikt NIKOGO NIE WYGANIAL NIE WYRZUCAL nieporozumienia pojawiaja sie wszedzie ale sensu brak dla takiego zachowania
I niestety musze Cie rozczarowac bo akurat o tym rozmawiac nie brdziemy Takie zachowania sie pomija bo nie sa warte nawet slowa!
Po za tym widze ze tak strasznie ci Zal ze Nam tu sie dobrze uklada ze postanowilas wtracic swoje dwa grosze w nadzieji ze rozdmuchasz kolejna afere....zalosna

Odnośnik do komentarza

Sorry koleżanki, poczytam wasze posty później bo biegnę na zakupy.Mam nadzieje , że nie zawiedziecie mnie i będę miała co robić w Weekend.Emimilka....zazdrościć ? Jednak ty mnie dziś ubawiłaś najbardziej :):))))

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny proszę o radę bo zaraz zwariuje nie wiem co robić. Otóż 2 tygodnie byłam w szpitalu 4 dni z powodu krwawienia niewielkiego. Wyszłam do domu wszystko ok. W tą środę byłam na wizycie lekarz potwierdził że wszystko jest wporządku.A dziś znów brudzenie (nie wielkie)i nie wiem czy to normalne jeszcze może być w tym tygodniu ( 12+1 z usg a 13+1 z miesiączki). Biorę luteinę.. w poniedziałek mam usg genetyczne i nie wiem czy czekać czy lepiej to sprawdzić?

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd2bblfvrv.png

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Miłego weekendu dziewczyny, mam w domu mężusia i córcie i jest mi jak w niebie :-) Podjęliśmy wczoraj dyskusję na temat imion póki co dziewczynka to Nina, chłopczyk Leon lub Olaf :-) Chociaż w głowie siedzi mi Blanka, to mężowi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

~Ewa Awa
No i mamusie po stratach poszły sobie na inne fora.Dzięki naszej koleżance CATARISIE.Wszystkie mają sie dobrze,i są szczesliwe tylko szkoda , że tym szczęściem nie dzielą sie tutaj...CATARISA...jestes skupioną na sobie egoistka.Zniszczyłaś zasadę forum , że jest ono dla WSZYSTKICH.One nie myślały o skarpetkach w trzecim miesiącu tylko czy ich dziecko do trzeciego będzie żyło.Sama jestem po stracie i wiem co mówię.Do ich nerwów dołożyłaś swoje.Spójrz teraz sobie w twarz i pamietaj ,że wszystko do nas wraca...Ja stad nie odchodzę ....

poszły bo chciały. Ty sobie zostań jak chcesz, będziemy miały się z kogo śmiać na privach.
najbardziej na powrót złego to Ty musisz uważać, bo jak Cię trzepnie to długo się nie pozbierasz. Daruj sobie epitety w nasze strony i pouczanie nas, bo jedyne co pokazujesz to, że jesteś obślizgłą harpią, albo dawno mąż Cię nie dopieszczał.
PS jak Cię nie stać na skarpetki dla dziecka, to możemy się zrzucić

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgoi6zfeqr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...