Skocz do zawartości
Forum

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia


Rekomendowane odpowiedzi

My z Młodym robiliśmy bombki z włóczki.
Szklane w tym roku odpadają ze względu na młodszą córkę.
Wykonanie takich bombek jest bardzo proste ;)

Nadmuchany balonik oplatamy włóczką, potem zamaczamy dokładnie w roztworze kleju wikol z wodą, zostawiamy do wyschnięcia najlepiej na noc, a rano przebijamy balonik i wyciągamy go ze środka.
i gotowe :)

monthly_2014_12/przygotowania-do-swiat-bozego-narodzenia_21940.jpg

monthly_2014_12/przygotowania-do-swiat-bozego-narodzenia_21941.jpg

monthly_2014_12/przygotowania-do-swiat-bozego-narodzenia_21942.jpg

Odnośnik do komentarza

Margeritka
też kiedyś robiłam takie bombki, a usztywniasz je jakoś? ja dziś chyba wybiorę się po jakieś prezenty, żeby nie latać w ostatniej chwili

Nie trzeba usztywniać dodatkowo - wystarczy klej z wodą i przez noc wyschnie na tyle, że ładnie będzie wyglądać :)
W weekend pewnie dorobimy ich trochę więcej :)

Jeśli chodzi o prezenty, to ja już dla połowy rodziny kupiłam. Tez nie lubię tego szaleństwa przed samymi świętami - w zeszłym roku biegałam tuż przed Wigilią i to był istny horror.
Jutro właśnie jadę do sklepu zakończyć temat prezentów, a reszta przez allegro ;)

Odnośnik do komentarza

Margeritka
zuzunieczka zazdroszczę Ci tego, że masz już z głowy te prezenty, my w tym roku chyba pójdziemy w takie bardziej zużywalne, bo cała rodzina do obskoczenia, dla dziadków kalendarz z wnuczkami, dla chrześnicy mam połowę prezentu, bo jeszcze jeden musze zamówić

No mi zostały jeszcze tylko prezenty dla dzieci mojego rodzeństwa, czyli 5 dzieciaczków + chrześnica. Myślałam też o zrobieniu jeszcze fotoksiążek dla babć, zwłaszcza, że teraz printu daje zniżkę 50zł na pierwsze zamówienie fotoksiążki. Tutaj możecie pobrać kod, jeśli chcecie :)

http://printu.pl/lp/aparat-moje-trzecie-dziecko/

W efekcie można kupić taka książke za 19zł + wysyłka ;) A jakość zdjęć naprawdę fajna :)
Tylko czas trzeba poświęcić na przygotowanie projektu, ale chyba się skusze ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...