Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelka1993 mi bez wspomagania Clo i femara byłoby ciężko, bo ja miałam cykle bezowulacyjne.. i bardzo długie. To dopiero 3 lekarz, który się zabral się do roboty a nie historyjki żeby czekać pół roku może się uda bez leków.. trzymam kciuki. Ja mam w sobotę wizytę :)

Odnośnik do komentarza

Neska również gratulacje !! :)
Super że trafiłaś na lekarza który mądrze podszedł do sprawy
Ale tu ciążowo się robi aż miło.

U mnie @ 2dc, PO wyciągam termometr, testy ovu i specyfiki iii jak dostanę zielone światło to gotowa do boju:D M już nie może się doczekać!
Na początku października mają być wyniki, umawiam się i może zaczniemy staranka, obstawi mnie lekami i spróbujemy...tj rok temu byłam w 2ciąży, ehh ale między palcami uciekł czas....przez te wyjazdy zagranicę M i lekarzy, no trudno, liczy się teraz.

Odnośnik do komentarza

Super Dziewczyny ze Wam się udaje.
Jest to pocieszające :)

Rysia to trzymam kciuki i dzialaj tak żebyś Ty czuła się jak najpewniej i spokojniej.

Ja będę musiała odpuścić, nie wiem na jak długo. Znowu muszę brać hormony antykoncepcję . Obecnie jak zacznę nowy cykl to do 17- 21 dc i kontrol. Ale nie nastawiam się, że to wystarczy.

Pozdrawiam Was cieplutko t
Tym co się udało i Tym, którym na pewno już niedługo się uda

Odnośnik do komentarza

Dzięki Rysia. Wydaje mi się że on po prostu nie chce jak już robi się trudne.
Mówił że mój jedyny pęcherzyk jest do niczego bo 15dc a pęcherzyk który nawet nie mierzył do samego końca był 1,65 mm. Ehh szkoda tylko że nie mówił od razu żebym poszła gdzie indziej bo jestem tam już prawie 2 lata w tej samej sprawie. A tak to chyba ponad 5.

Odnośnik do komentarza

N3ss....moja klientka która podała mi namiar na tego ost.gin. nie miała ovu i dłuuugie cykle, 3 cykle ja podleczyl a 4 do dzieła-minitoring prawie codziennie w płodne, zaszła w 4 cyklu aaaa druga na Ovarin, po równym roku się udało, pcos to nie wyrok, da się leczyć;-)
2 lata to trochę długo, nie działają leki które ci przepisał, przykro mi.... może wystarczy zmienić lek na np Clostibegyt czy Ovarin czy jeszcze coś innego, rezygnowanie z progesteronu to nie jest chyba dobra rzecz (Duphaston czy Luteina) bo znów wrócą długie cykle a on też reguluje cykl, popytaj znajomych, rodzinę jakiego polecają ci lekarza, albo zobacz w internecie

Odnośnik do komentarza

Masz rację Rysia. Najgorsze jest to że to już jest 5 cykl z jego zestawieniem. Jak zaczęliśmy to mówił że są rozwiązania i będziemy działać. Teraz po 4 pełnych cyklach twierdził że nie da rady.
Mam jeszcze ten duphaston na 2 cykle. Bo miało być na 6. I tak dziś 16 dc więc zaczęłam zażywać.
Mówiłam mu też że zazwyczaj w 18 dc mam najciemniejsze kreski ale nigdy nie są aż takie ciemne że są pozytywne. Dziś znowu zaczęło być ciemniejsze kreska. Więc chyba zostanę jeszcze przy tym zestawieniu na ten cykl i może ten pęcherzyk który wczoraj stwierdził jest za mały jednak pęknie. Super by było.
A jak nie uda się to w przyszłym cyklu pójdę na konsultacje do innego lekarza. Ona tam naprotechnologie stosuje i mam nadzieję że może to będzie coś fajnego. I mi pomoże. Warto chyba zobaczyć na miejscu zanim zacznę jeździć kawał do klinika.

Odnośnik do komentarza

Ooo naprotechnologia, to jest myśl!
5l temu, po ślubie korzystałam,
Po 1 bardzo duży nacisk kładą na gospodarkę hormonalną, badania i jeszcze raz badania
Po 2 suplementy, leki
Po 3 samobadanie (bardzo przydatne dla mnie wtedy, bo zielona, do dziś dziękuję za nauczenie badania np szyjki m.) z czym ty nie będziesz miała najmniejszego problemu bo jesteś obcykana w temacie:D
Za szybko daje ci chyba Duphaston, ja przy cyklach 27,28d brałam od 16dc gdzie ovu 12,13dc, może tu tkwi jego błąd, że ci ten lek hamuje ci owulację, no ale nie wiem może to reguła że bierze się go od 16dc i tyle.
Pewnie spróbuj z tą naprotechnologią;-) wiem że ciężko o dobrego gin, szkoda że ten tak słabo podszedł do tematu ehh

Odnośnik do komentarza

A no może:-) trzymam kciuki
Dzięki że pytasz, co u mnie? mam wizytę 8.10 w późnych godzinach, tj 12dc, wezmę od gin recepty i mam nadzieję że usłyszę że mogę zacząć się starać iiii że jest owulacja!! (testy ovu pokazują 13,14dc) już trochę w skrócie mi ostatnio gin naświetlił temat, no nie będzie łatwo...ale może kiedyś w końcu się uda

Co u was dziewczyny???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...