Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

No nie Iwonka...spadła tempka do lini podstawowej (najwięcej kropeczek-temp w jednej linii), tak już pięknie było :'( :-*
Dokładnie już bym chciała zwiać z pracy ale trzeba zrobić co swoje
N3ss byłam ciekawa czy uda ci się zrobić badania, daj znać jak wyniki, kciuki
U mnie słaby ten mój wykres w porównaniu do poprzedniego jest wszystko później, czekam na ten skok 3 fazy wyższych temp...i coś się nie mogę doczekać;-/
Co myślicie?

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_74591.jpg

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_74592.jpg

Odnośnik do komentarza

Niestety. Jeszcze zobaczę rano Ale już nie marzę. Ale więcej co jest najgorsze. Dawno się tak pozytywnie nie nastawilam że może się udać w tym cyklu. Ale nie miałam kiedyś myśleć bo jestem u przyjaciółki to zapomniałam o tym. Więc odstawie też luteine. Ale najpierw policzyć kiedy lepiej na owu w razie czego trochę przesune początek cyklu luteina
Pierwszy raz gdzieś pojechałam z termometrem :D
A Rysia Twój wykres dobrze wygląda. :)
Nass wszystkiego dobre z okazji urodzin i życzę Ci aby po prostu spełniły się Twoje marzenia.

Odnośnik do komentarza

Miaa to wspaniała wiadomość! ważne są początki, jest pęcherzyk więc gratulację jeszcze raz, no właśnie który masz tydzień? dokładniej?
N3ss wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowia szczęścia pomyślności iiii drugiego dziadziusia!!
Iwa, nieźle, mi mama dziś znalazła przy łóżku:D trzeba jakoś nauczyć się nie przejmować, co ma być to będzie;-)
bawcie się dobrze, odpoczywajcie

Odnośnik do komentarza

Gin mówił że 10 do 12 dni. Zobaczę. Dziś temp znowu 37.3 więc już nie wiem. Aczkolwiek nie mogłam zasnąć A piszą wszędzie że mierzy się po min 3 , 4 h snu. Ja co prawda leżałem tyle czasu albo i więcej Ale nie spałam. Jakoś tak mam że ciężko mu zasnąć w innym miejscu. więc nie wiem czy pomiar wiarygodny.
Nass mam nadzieję że udany dzień urodzin.
Ale moja koleżanka ma fajnego synka. 3 latka i też Dominik jak Twój Synek Nass.
Dobranoc Kochane. Ja już do spania padam na pysk. 3 h za kółkiem i wykończyło mnie. Ledwo co wróciłam
:

Odnośnik do komentarza

N3ss to fajnie że już mierzysz;-)

Iwa też mi się wydaje że tempka 37,3 przekłamana, macie rację, wykreśl
Dziś mi wyliczyło owulację, co za głupie Clo mi poprzesuwało na dużo później! ostatnio ovu 13dc wydawało się późno a teraz 15dc, pięknie, nawet nie mam nadzieji....mimo że narazie temp ok, kwestia czasu, zaraz spadnie

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_74623.jpg

Odnośnik do komentarza

Miaa to czekamy na info :)
Madzia to dobrze że się zapisałeś. Również daj znać co powiedział lekarz. Będzie dobrze.
Ja myślę że @ bedzis w środę. Wg flo jutro Ale luteine nie brałam od niedzieli. Wrzucę mój wykres. Ale to i tak już spokojnie czekam na @
Rysia kurczę ciekaww jak to u Ciebie bedzis
Wiem pisałaś że owu później było. Ale i tak będę trzymać kciuki za Ciebie.

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_74653.jpg

Odnośnik do komentarza

Madzia mam nadzieję że przyjdzie @ szybko i że wszystko będzie dobrze u gina :)
Mia może będzie widać już w tym tygodniu :)
Rysia wykres nadal wygląda dobrze! Kiedy będziesz testować?
Iwa Twój wykres też nie wygląda źle.

Odnośnik do komentarza

Nass dziękuje :) Ale to chyba nie ma szans. Jakoś mam dzisiaj takie skurcze brzucha. Jak nie teraz to następnym razem. A jak się nie uda teraz to jest jedna rzecz co mnie pociesza. Długa gorąca kąpiel :D
Rysia, ja też nie testuje. Chyba, że będzie spóźniać. To może w czwartek, ale nikłe szanse.
A Rysia kiedyś wspominałaś, że znasz się na upiększaniu nas. Wiadomo, że już jesteśmy piękne, ale małe udoskonalenie nie zaszkodzi. Nie wiem, czy z tym się orientujesz, ale może w makijażach też siedzisz ? :D
Bo ja ogólnie mało się maluje. Nie umiem szukać fajnych kosmetyków. Podkład jakiś w końcu dobrałam, kolor jako taki, ale widzę, że nie trzymał się cały dzień. I może jak znajdę fajną bazę pod podkład to będzie lepiej. Może możesz coś doradzić do cery mieszanej. Policzki raczej sucha, ale reszta taka czasem święcąca. Oglądam, czytam różnie opinie, ale i tak nic nie wiem. Może coś doradzisz?
Dziewczyny może Wy macie coś sprawdzonego?
Wiem, że to nie w temacie w ogóle, ale może trzeba sobie czasem coś innego wymyślić :)

Odnośnik do komentarza

Dam Wam oczywiście znać dziewczynki co u gina w środę wieczorem. Iwa odnośnie kosmetyków, to ja uważam że podstawą jest dobra pielęgnacja skóry, bez tego nic nie będzie na niej ładnie wyglądało. No ale ja mam suchą skórę, więc jest mi łatwiej z makijażem niż dziewczyną z tłustą ;-)
Iwa poczytaj sobie na necie o hydrobazie z Paese. Bardzo dobrze się sprawdza pod makijaż, pielęgnuje skórę i w dodatku nie zapycha :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...