Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Ann no temperatury spadają a chyba powinny być w miarę równo na wyższym poziomie:-*
U mnie dziś 12dc i tempka 0,2 tj TO:D owulacja też tak myślicie?ale test ovu jeszcze nic nie pokazuje, spr jeszcze wieczorem, wczoraj czułam czasem deeeelikatne kłócie prawego jajnika, dziś z rana też, ale do typowo bólu owulacyjnego daleko, wiecie mnie bardzo boli jak pękają jajeczka, a nawet miałam zawsze wrażenie że tj.poowulacyjny, śluz cały czas kremowy, płodnego wcale mimo Wiesiołka Guajazyl i Inofem, no zobaczymy jutro jak temp, dziś już M mówiłam że zaczynamy:D

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74464.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74465.jpg

Odnośnik do komentarza

To jest mój pierwszy cykl z takimi dziwnymi temperaturami praktycznie od początku cyklu skacze jak szalona, od pierwszych dni moje temperatury wyglądają jak góry (spadki i skoki) A teraz tylko spadek jest.
Nadzieję już straciłam.
Dzisiaj według ovufriend jest 4 dpo (według pierwszej wersji 7 dpo - kiedy to wyznaczyli mi owulacje na 14dc)

Odnośnik do komentarza

Ann może cykl był bezowulacyjny?paski były długo pozytywne ucb, ovulka się przesunęła, znalazłam wykres N3ss bezowulacyjny (sorki że go użyłam) i też były góry i dolinyyy, zobaczysz następny cykl będzie ok:-)
Jednak Flo fajnie ściaśnia temp i widać dobrze wykres, a ten ovufriend rozciąga i nie bardzo to się maluje
Przykro mi...ogromny przytulas

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74471.jpg

Odnośnik do komentarza

No dziewczynki @ nie przyszła ale na razie nie chcę robić kolejnego testu żeby zwyczajnie nie było mi przykro. Jakiś czas temu okres spóźnił mi się o 9 dni ale wtedy byłam tak nakręcona że miałam chyba wszystkie możliwe objawy ciąży hehehe
Psychika kobiety lubi postać figle :-P
W wolnej chwili poczytam jak i kiedy się mierzy temp bo póki co jestem zielona. Trzymam kciuki dziewczyny za Wasze starania! :-) oby były owocne! :-)

Odnośnik do komentarza

Ann faktycznie ten cykl Ci oszalał.
Madzia ja bym nie wytrzymała:D
Ale rozumiem. Wiem co znaczy kolejne rozczarowanie.
Rysia to owu tak czy inaczej blisko.
U mnie też nie wiem czy z temp ok. Dzień po owu było 37. Następnego dnia pół stopnia w górę i następnego też pół w górę. A dziś spadło o 1 stopień. Czyli 37. Wrzucę wykres. Zobaczę co będzie jutro.
Rysia dzialajcie. :d

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74479.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziś jest 8 dzień jak się spóźnia. W sumie to czuje się dobrze, może trochę bardziej śpiąca i zmęczona ale zrzucam to na pracę :-P postanowiłam że test zrobię dopiero wtedy jak @ będzie się spóźniala 2 tyg czyli w przyszła sobotę jak się nie pojawi to testuje :-) mam nadzieję że jestem w ciąży. Drugą sprawa to lekko się stresuje bo palę i mam małe wyrzuty sumienia... No ale że mam nieregularne cykle to czekam :-D

Odnośnik do komentarza

U mnie ciut dziwny wykres, ciekawe jak mi policzy Flo owulację 12 czy 14dc??? jak na wasze oko? Od 12 dc delikatny ból owulacyjny, szyjka otwarta i dużo śluzu płodnego, w końcu! liczę na owulację oczywiście 12dc ale paski chyba dziś będą pozytywne bo z dziś rana najciemniejszy a M dziś wieczór wyjeżdża;-/ staranka są rano wieczór, oby to teraz były te dni bo już nie wiem czym się sugerować:D

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74483.jpg

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74484.jpg

Odnośnik do komentarza

Madzia twarda sztuka jesteś. Ja już czekam jak bedzis 26 dc i zrobić test. Chyba że bedzis jak w zeszłym cyklu że czułam że @ blisko to już nie robiłam. A co do fajek to na pewno jak już będziesz pewna że jest ciąża to odpuscisz. Będę trzymać kciuki. Wiem że to ciężki nawyk.
Rysia dzisiejszy test mocny więc myślę że pęknięcie będzie dziś. Tym bardziej że wczorajsza kreska też jest mocna. A nawet jeżeli byłoby jutro to i tak trafiliście z działaniem. Plemniki żyją sporo czasu w organizmie kobiety więc spokojnje.

Odnośnik do komentarza

Miaaa mam cię, twój wpis sprzed ponad miesiąca :D

~Miaaa
Ja jestem ze swoim puzelkiem 8 lat po slubie rok :) staramy się 10 cykl... Inofem +castagnus od zeszłego cyklu wcześniej 5 miesięcy z Ovarinem

A i obietnicę dotrzymalś;-*
Trochę się dziwiłam jak napisałaś że odpuszczasz samobadanie, a tu prosze, jednak pozytywne nastawienie to połowa sukcesu!
Ja tam nic nie odpuszczam, lubię ten cały cyrk, nerwy czasem są ale prędzej mi sie znudzi (może)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...