Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

N3ss ja to dopiero ślepa kura:D nie widzę cienia, ile myślisz że jest po ovu, kiedy termin @?
Iwa ok, dzięki dziewczyny, to kupię
O to pięknie, gdzie jedziecie?oj z @ na wczasy...a może nie przyjdzie?:D zarobisz test?
A może chcesz opóźnić?znam fajną metodę (....)
Ja od wczoraj rana mam mega ból owulacyjny, eh, i dlatego zrobiłam test ovu rano, dobrze czułam, ale co z tego:-/ znów na styk

Odnośnik do komentarza

W Bieszczady jedziemy.
A co do owu to nie wiem bo w 14 dc byłam u gin i nie było owu A testy już słabe były wtedy 11 al o 12 dc było coś widać A potem słabo. I 16 17 18 dc bolał jajnik mnie aż się bałam bo to ten co mam zmiany jakieś Ale teraz ok. Nie ten prawy.
Nass to dobrze że nie spadła trz6mam kciuki aby nie spadła.
Kasia też ładne tempki A co do usg to ja nic nigdy nie czaję z usg eh. Kasia powtórz rano albo w czwartek.
Rysia serio da się opóźnić?

Odnośnik do komentarza

Kasia no ja też tam chyba widzę-na 3 kropce gin, jak to ładnie nazywają "meduzę"-pęcherzyk ciążowy, szkoda że te kropki są wogòle eh, ale wiesz ginem nie jestem:D bądź dobrej myśli skoro ginka coś widzi, tempki są w górze, dobrze to narazie wygląda;-)
To jesteś 11 dni po ovu (teoretycznie, licząc od paska) test 10 czułość powinien już coś pokazać a najlepiej 14 dni od ovu napewno, jak się czujesz? jakieś przeczucia?to też b.ważne, lepsze od testu, coś nowego?
Polecam DUOtest-ciążowy w nim 2szt, 10 i 25 czułość, nie zawiodły mnie, trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Iwa tak da się opóźnić @ !!
Bierzesz kilka dni przed, ja brałam 6,5dni przed @ -WITAMINĘ C- kilka tabletek
np jednego dnia 4, drugiego 5, trzeciego 6, bez znaczenia-na raz, po prostu: kilka tabletek przez kilka dni, Rutinoscorbin też zadziała bo próbowałam, raz mi przesunęło o tydzień więc bez paniki, sama tego nie wymyśliłam i nie wyczytałam, ginka mi podpowiedziała dawno temu, TYLKO 2 dni przed nie zadziała:-( też sprawdziłam

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, nie pisałam bo postanowiłam odpuścić z testami owulacyjnymi i forum. Ten miesiąc spisałam na straty, obowiązków w pracy od groma, bo sezon urlopowy, braki w kadrze itd. Plan intensywnego działania odroczyliśmy na urlop, kiedy to miały być "te dni". To mój drugi miesiąc z clo, monitoring w 11dniu pokazał 3równolegle rosnące pęcherzyki, w 14 dc było już po owulacji. Jeden pęcherzyk pękł, drugi jeszcze był a trzeci się wchłaniał. Miałam brać duphostan od 15 do 25 dc i zrobić test. Tak zrobiłam, test negatywny co mnie wcale nie zdziwiło. Odstawiłam dupka, ale.....
7 dni od odstawienia miesiączki brak, a mnie mdliło, drażniły mnie zapachy i odrzuciło mnie od kawy. Do tego senna w ciągu dnia jak nigdy. I brak bólu piersi, które zawsze dają mi w kość przed okresem. Mąż kazał zrobić mi test, a tam dwie krechy!!!!! Nie wierzyłam i zrobiłam drugi test o czułości 25 (poprzedni był o czułości 10) ale dwie widoczne krechy były nawet na tym teście o mniejszej czułości. Nie mam wątpliwości. Udało nam się w drugim cyklu clo. Na nowo biorę duphostan. Za jakieś 2tygodnie wizyta u gin żeby zobaczyć fasolkę. Trzymam kciuki za was !!! Dodam że od lat choruje na PCOS + hiperprolaktynemia czynnościowa. Stwierdzono u mnie wtórną bezpłodność. Owulacji samoistnie nie mam, miesiączki mogę bez wywoływania nie mieć nawet przez pół roku. Clo + bromergon + duphostan to moi wybawcy. W szcześliwym cyklu suplementowałam się Wit.D magnezem, ovarin i syrop guajazyl i olej z wiesiołka.

Odnośnik do komentarza

Daru gratuluję :)
Iwa fajnie że jednak zdecydowaliscie się na urlop :) jedzcie dużo oscypki
U mnie temp nie spadła ale po tym jak pisałam wczoraj już plamienia były i teraz normalna miesiączka. Zalamalam się. Jeszcze aż tak się nie Zalamalam z tym. Jest mi niezmiernie smutno i mam dość. Odpuszczę już chyba. Będę brała leki ale nie będę mierzyć temp ani paski owu ani nic. Nie mam już siły. Wchodzę do nowego cyklu zawsze z nadzieją ale od 20 miesięcy ani razu nie miałam 2 kresek. Już nie mam nadziei. Będzie co będzie. Trzymam kciuki za Was.

Odnośnik do komentarza

Rysia06: tak, biorę clo, a monitoringu do tej pory nie było... w sumie powinnam to wyegzekwować od gina, ale nie byłam wcześniej świadomą pacjentką. Obecnie dopiero 5 dzień cyklu... Witamina C opóźnia miesiączkę? Wow, to ciekawe. Nie słyszałam o tym wcześniej :)
~kasiaa23: ja miałam z ginem podobnie, dlatego sama zaczęłam się dokształcać. Dostałam Myofolic (to ten sam Inofolic, tylko nowa nazwa podobno) i trochę się poprawiły wyniki, więc oby tobie też się polepszyło :)
N3ss: słyszałam już parę takich historii, że dziewczynom, które przestały się starać, zaskoczyło. Stres związany z przygotowaniami na pewno nie pomaga, chociaż ciężko go minimalizować.
Tak z ciekawości: zmieniałyście jakoś swój tryb życia (np. w pracy), aby się mniej stresować? Sama zastanawiam się nad jakimiś zdrowszymi nawykami, bo nierzadko zdarza się, iż w agencji gonią mnie terminy.

Odnośnik do komentarza

Daru o jaaa to wspaniale gratulacje!:D
Byłaś 2x na monitoringu?bez zastrzyku?
Kasia to super że podskoczyła temp do 37*, zaraz będziesz wiedzieć, czwartek już niedługo!
Wiem Olka N3ss dziewczyny, trzeba poszukać dobrego gina, Olka idź z monitoringiem bo bez to będzie trudniej, nic dziwnego że człowiek zaczyna czytać i kombinować, N3ss nie poddawaj się proszę....

Dzwoniłam do Wrześni, odebrał gin, ale kazał w skrócie naświetlić temat SMS i dobrze, to napisałam: 32l, 2 poronienia, badania gen, konflikt serologiczny, nadczynność tarczycy i pękłam.... siedzę i ryczę, a miał być piękny dzień bo zrobiłam sobie dziś wolne
Zapomniałam dopisać że jestem beznadziejna i do doopy....nie rozumiem kur** czemu TAK?! nasienie ok, mam owulację zawsze, czasem 3 pęcherzyki, paski pozytywne a prawie rok się staram o ciążę którą później tracę w 8 tyg, wyłyże. chciałabym znać odpowiedź, będę jej szukać gdzie się da....czekam za terminem.

Odnośnik do komentarza

Tak byłam dwukrotnie na monitoringu. W 11dc 3pęcherzyki miały po około 15 mm, a w 14 dc. już jeden pękł sam z siebie a drugi który miał 20mm jeszcze był. Trzeci się wchłonął i nie było po nim śladu. Endometrium w 14dc miałam podobno idealne - książkowe. Nie brałam nic na pęknięcie. Mam nadzieję że teraz posypią się kolejne II kreseczki.

Odnośnik do komentarza

Rysiu nie mów tak, nie jesteś do dooopy. Glowa do góry :)))

razem wszystkie damy rade :)

Olka ja nie mam za bardzo jak zmienić. Praca w warunkach chłodniczych max 5st bywa też -26st. do tego na dwie zmiany 4(rano)-12 i druga zmiana 14-22.
stresu mam mega dużo bo odpowiedzialne stanowisko. Staram sie nie denerwowac ale sie nie da :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...