Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Iwa moim zdaniem wykres jest jak najbardziej wporzadku, są 3 fazy temp-niskie temp, wyższe i najwyższe, powinnaś mimo wszystko zaznaczyć 1+ bo Flo może źle obliczyć owulację (chyba w 20dc oblicza zauważyłam)
Z paska ovu wychodzi 11dc pozytywny (u mnie z monitoringów gdy miałam pozytywny to były jajeczka gotowe do pęknięcia to gin mówił że owulacja lada chwila-albo dziś albo na drugi dzień)
to Flo pewnie wyznaczy 12dc owulację, 13dc pęknięcie jajeczka i tj 1 po ovu a jaszcze 2, 3 liczymy, teoretycznie jeszcze 2 dni tarmoszenia:D jeśli temp będzie równa lub wyższą to jeszcze płodne, jeśli spadnie to niepłodne, oczywiście to tylko moje sugestie, powodzenia Iwa!!:-* i nie myśl o tych 3 pozytywach bo... jest sens:D

Odnośnik do komentarza

Aaaa Iwa i mój wykres też mi się zawsze wydaję dziwny, chyba to już tak jest:D
Ja mam dziś 8 dc a już widzę działanie Inofem, śluz kremowy, co to? hihi niby od dziś płodne wgl.M.kalendarzyk ale liczę na lepszy ś, tempka-druga więc wykres zaczyna się powoli "malować", jeszcze
Daru, N3ss dobrze kombinujcie:-)
N3ss myślałaś kiedy idziesz z wynikami do gin skonsultować?
Madzia lada chwila powinna być @ jak samopoczucie?

Odnośnik do komentarza

Iwa dobrze wszystko wygląda :) I żartowałam z winem haha. Ja w ogóle nie pije :)
Daru i Rysia myślę że początkiem przyszłego miesiąca pójdę dam sobie trochę czasu bo może @ przyjdzie normalnie.... Czyli w przyszłym tyg. Co u Was?

Odnośnik do komentarza

Daru być może jest tak jak mówisz, tutaj każdy będzie miał swoją rację, i dobrze;-)
Naprotechnologia patrząc na śluz mówi że płodny śluz czyli przed ovu -dni święte-to najlepszy czas, do ovu i liczą 1,2,3, jeśli chodzi o temp liczy się jeszcze 1,2,3 a nawet gdzie nie gdzie 4 dni po ovu na poczęcie, ale pamietajmy że to są dalej płodne, widzisz ja cały czas przytulanka do owulacji i się nie udaje, ja osobiście uważam że najlepsze dni to dzień owulacji i dwa dni po niej ale jak 3 temp jest wysoka to czemu nie, można próbować, dlatego tak doradziłam, pasek ovu też mówi że owulacja 24-48h, dokładnie jeśli pękło jajeczko 12dc, a może 13dc bo jest największy skok, to jeszcze szanse są, a może już 11dc, tego nie wiemy;-)

Odnośnik do komentarza

N3ss oby szybko @ przyszła, bo to czekanie to mega męczące.
Dziewczyny stosuję duphostan już 10 dzień, miałam brać przez 12dni i po odstawieniu miała pojawić się @, ale @ pojawiła się już dzisiaj. Nie wiem czy mam już odstawić dupka, czy wybrać przez te 2dni jeszcze. 3dc miałam zacząć stosować clo. I tu pojawia się mój dylemat.

Odnośnik do komentarza

Daru odstawienie Duphaston to dobra decyzja, a biorąc dłużej mógłby namieszać w kolejnym cyklu, zrobił już swoje-@, dokładnie teraz Clo od 3 dc, ja bym obstawiała ucb 13dc monitoring bo 10dc to chyba za wcześnie przy twoich długich cyklach, ja mam 27/28 i nigdy nie byłam 10dc tylko 11dc lub 12dc, czasem 13dc, byłyście dziewczyny w 10dc na monitoringu, naprawdę?:O ;-)

Odnośnik do komentarza

Z tym monitoringiem są właśnie różne praktyki. Słyszałam że jak start z clo od 5 dc to monitoring około 12-14 dnia. Ja zaczynam 3 dc to sama nie wiem. Trochę boję się przestymulowania, ponoć przy PCOS dużo łatwiej o to, stąd chyba wybiorę się 10 dc. Obawiam się jak mój organizm zareaguje na stymulację. A czytałam że dziewczyny z PCOS nawet 8 dnia chodziły. Zobaczymy, bliżej tej daty pomyślę. To mój pierwszy monitoring więc w sumie nie wiem, nie znam się stąd moje pytania.

Odnośnik do komentarza

Chodzę prywatnie, wizyta 100 zł, chociaż ostatnio moja Gin nie wzięła nic. Mam do niej po prostu przyjsć, bez umawiania. Ostatnio z resztą też tak byłam. Gdy chodziłam do niej po recepty to nigdy nic nie brała. W sumie to u niej wszystko zależy od tego ile czasu poświęci pacjentce na wizycie. Standardowo wizyta u niej trwa 30 min, jeśli krócej to potrafi nie wziąć nic. Nie wiem jak policzy za monitoring. Chyba pójdę kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Smyku ty również, nie żegnaj się z nami, rozgość się jeśli chcesz i zostań, pisz co u ciebie:-) również powodzenia, żeby ci się szybko udało
Daru jeśli faktycznie nie zdziera gin to jasne że można iść kilka razy w cyklu:D mój gin bierze 180zł za wizytę więc naprawdę trzeba przemyśleć w który dc iść, no i wtedy sam mówi że raz, kciuki za piątek/poniedziałek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...