Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mirabelka80

Przedszkole publiczne vs prywatne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta1x

Powiem Ci tak - jak możesz, wybierz prywatne. Moja córka chodzi [reklama usunięta] i wiem z doświadczenia, że w prywatnych przedszkolach standardy opieki są wyższe :) Nie dość, że kadra sie bardziej przykłada to jeszcze przedszkole jest fajniej prowadzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość danusia78

Mój synek chodzi do prywatnej placówki w Tarnowie - [reklama usunięta] i jest nią oczarowany. My również jesteśmy zadowoleni z wysokiej jakości wyposażenia, ciekawych zajęć, przemiłych i kompetentnych nauczycielek i całej organizacji. Zdecydowanie jestem za prywatnymi opcjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel123

Moja córka uczęszczała do prywatnej placówki, dlatego syna również posłaliśmy do takowej. W Tarnowie uczęszcza obecnie do [reklama usunięta] i bardzo jesteśmy zadowoleni. Warunki świetne, nauczycielki naprawdę rewelacyjne, a zajęcia i podejście do dzieci naprawdę ekstra!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

My z racji, że prywatna placówka jest obok naszego domu zdecydowaliśmy się na [reklama usunięta] w Tarnowie. Bardzo fajne miejsce, dziecko rozwija się wspaniale i nie traci połowy dnia na dalekie dojazdy.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ULA

W jednym i drugim przypadku możesz źle trafić. Czyli nie typ placówki jest decydujący. Zwróć raczej uwagę jak pracują z dziećmi np. w zakresie indywidualnych potrzeb. Fajnie jeśli tez np. współpracują ze specjalistami, np chociażby w zakresie integracji sensorycznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Calle

Córka rownież chodzi do przedszkola niepublicznego. Mialam opcje zapisania jej do przedszkola publicznego, wiązałoby się to jednak z problemami z dojazdem (przedszkole prywatne mielismy o wiele bliżej). Poza tym niekoneicznie podobał mi się program zaoferowany przez nie oraz opinie. 

Aktualnie córka uczęszcza do  [reklama usunięta] i najprawdopodobniej po ukończeniu przedszkola wybierze się tam również do szkoły podstawowej. Nauka prowadzona jest tam w jezyku angielskim bo jest to przedszkole międzynarodowe. Dzięki temu córka juz teraz świetnie operuje jezykiem angielskim (nie byłaby w stanie się nauczyc tak mówić samodzielnie). 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowanie prywatne i to niestety nie byle jakie, tylko jak już płacić, to wiedzieć za co. Polecam zerknąć na tematyczne przedszkola, które mają misję edukacyjną, a nie tylko zajęcie dziecka głupotami na parę godzin. Polecam przedszkole językowe [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...