Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mirabelka80

Przedszkole publiczne vs prywatne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta1x

Powiem Ci tak - jak możesz, wybierz prywatne. Moja córka chodzi [reklama usunięta] i wiem z doświadczenia, że w prywatnych przedszkolach standardy opieki są wyższe :) Nie dość, że kadra sie bardziej przykłada to jeszcze przedszkole jest fajniej prowadzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość danusia78

Mój synek chodzi do prywatnej placówki w Tarnowie - [reklama usunięta] i jest nią oczarowany. My również jesteśmy zadowoleni z wysokiej jakości wyposażenia, ciekawych zajęć, przemiłych i kompetentnych nauczycielek i całej organizacji. Zdecydowanie jestem za prywatnymi opcjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel123

Moja córka uczęszczała do prywatnej placówki, dlatego syna również posłaliśmy do takowej. W Tarnowie uczęszcza obecnie do [reklama usunięta] i bardzo jesteśmy zadowoleni. Warunki świetne, nauczycielki naprawdę rewelacyjne, a zajęcia i podejście do dzieci naprawdę ekstra!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

My z racji, że prywatna placówka jest obok naszego domu zdecydowaliśmy się na [reklama usunięta] w Tarnowie. Bardzo fajne miejsce, dziecko rozwija się wspaniale i nie traci połowy dnia na dalekie dojazdy.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ULA

W jednym i drugim przypadku możesz źle trafić. Czyli nie typ placówki jest decydujący. Zwróć raczej uwagę jak pracują z dziećmi np. w zakresie indywidualnych potrzeb. Fajnie jeśli tez np. współpracują ze specjalistami, np chociażby w zakresie integracji sensorycznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość props

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest dobre prywatne. Miałam dziecko w publicznym i prywatnym. W językowym moje dziecko miało kilka godzin z językiem dziennie, natomiast w publicznym to było w pierwszym roku chyba 15 minut tygodniowo. Wiadomo, że różnica w efektach kolosalna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania kosik

A gdzie masz dziecko? Jakie miasto, jakie przedszkole? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość props

Prywatna Sowa w Częstochowie. Jesteśmy mega zadowoleni z tego wyboru. I ogólnie uważam, że warto stawiać na porządne przedszkola. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania kosik

I naprawdę bardzo widać, że dziecko się uczy języka? Hmm... w sumie to zawsze chciałam, żeby moje dziecko ten język szybko opanowało. Zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość props

Nawet czasami aż za bardzo, bo śmiesznie jest, kiedy małe dziecko lepiej zna słownictwo od ciebie, co nie? Tzn. mam na myśli to, że używa czasami słówek, których ja nie znam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamusiabartusia

Mój syn chodził do niepublicznego przedszkola "Skrzaty" w Chojnica, wcześniej do publicznego i zdecydowanie bardziej polecam przedszkole niepubliczne, ale to też zależy od dziecka :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...