Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Andrea

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Wrocław
 1. Dokładnie to miałam na myśli. Jeżeli dziecko źle się zachowuje, a rodzice pozwalają mu za chwilę oglądać bajkę, to myśli, że nie ma problemu i można tak dalej.
 2. Myślę, że nastolatce można pozwolić samodzielnie urządzić pokój. Rodzice powinni tylko kontrolować, czy będzie bezpieczny i wygodny.
 3. Można próbować fajnie podawać potrawy, próbować nowych smaków itp. Ale można także poczekać, aż dziecko samo zdecyduje się zjeść (oczywiście nie deser, który powinien być nagrodą za obiad). Nie wierzę, że w końcu nie zgłodnieje albo nie skusi się na nagrodę.
 4. Też uważam, że 3 w gimnazjum nie jest taka zła, jeżeli z niektórych przedmiotów jest 5. A co do szkół prywatnych to radzę zachować ostrożność. Niestety, w przypadku szkół prywatna nie zawsze znaczy lepsza. Zdarza się nawet, że wystarczy płacić i nie trzeba się przykładać do nauki.
 5. Wydaje mi się, że jest taka możliwość. Na pewno warto zrobić testy.
 6. Chyba nie wiele szkół ma świetlice dla starszych dzieci. A szkoda, bo to byłoby korzystne zarówno dla dzieci, jak i rodziców.
 7. Z tego co wiem fluor nie jest szkodliwy, ale wyłącznie w niewielkich ilościach.
 8. To także prawda, dlatego warto wszystko sprawdzić, zamiast kierować się zasłyszanymi opowieściami.
 9. Prywatne często mają ciekawszą ofertę. Co nie oznacza, że w publicznych jest źle.
 10. Myślę, że warto zaszczepić. Nie chciałabym za jakiś czas zastanawiać się, czy nie mogłam zapobiec chorobie.
 11. Myślę, że to może być bardzo dobra metoda. Na pewno nie zaszkodzi dziecku, więc warto spróbować.
 12. Nie rozumiem w czym problem. Są przedmioty, które lubi i które idą mu bardzo dobrze. Świetnie. To lepiej, niż gdyby ze wszystkiego był przeciętny. Jeżeli lubi fizykę i biologię to jeszcze lepiej, bo może będzie z niego lekarz. A to raczej dobry zawód.
 13. Jeżeli naprawdę jest uzależniony, to sama nie dasz sobie rady. Potrzebne jest wsparcie doświadczonego terapeuty i lepiej z tym nie zwlekać.
 14. Nie jestem zwolenniczką takich rozwiązań. Trochę przeraża mnie fakt, że kamery zaczynają nam towarzyszyć niemal na każdym kroku. Prawie jak Big Brother.
 15. Myślę, że "przekonywanie synka do siebie" to złe rozwiązanie. Niestety, potrzebne są tutaj bardziej zdecydowane działania. Nie może być tak, że źle się zachowuje i pozwalasz mu np. oglądać bajkę lub bawić się. Powiedz w takiej sytuacji, że będzie mógł robić to, na co ma ochotę, ale dopiero wtedy, gdy cię przeprosi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...