Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamillka

Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lida Lida

U mnie już lzej dziewczyny ...wynik bez zmian ale z luzem . Podam wam link co pomaga zniwelować bóle krzyżowe do zera przy porodzie . Jest to tens...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

http://www.porodbezbolu.pl/stymulatory-porodowe-kupno-i-wypozyczenie

Ja mam ten pierwszy srebrny. Pomaga mega ! Można go używać od 36 TC . Natomiast przy porodzie trzeba się podpiąć do 5 cm rozwarcia inaczej nie pomoże . Jeżeli macie pytania odnośnie tego piszcie ponieważ miałam w szkole rodzenia szkolenie z niego z panią doktor z Gdańska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Moja polozna że szkoły rodzenia nie słyszała o wiesiołku i wazelinę...ale zaufam i wypróbuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Assija

A Ty już go używałaś na takie normalne bóle kręgosłupa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Tak oczywiście . Od 26 tc można używać . Ja bardzo dużo pracuje...i problemy z kręgosłupem miałam zawsze więc chodziłam tzw "znchora" który nie bardzo pomógł ale w ciąży się boję więc kupiłam tens .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Termin mam na 10.06 a od jutra dopiero zaczynam urlop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidia Lida

Termin mam na 10.06 a dopiero zaczynam urlop od jutra . Bardzo dużo pracuje . Z kręgosłupem miałam problemy zawsze ale chodziłam przed ciążą do tzw znachora . W ciąży się boję .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Więc kupiłam tens...przed przyjsciem na świat dziecka przewrocilwm cały dom fomfoty nogami . Dopóki chodziłam było ok ale po kąpieli nie mogłam się położyć...więc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidia Lida

Podlaczalam tensa na program A...bo w moim akurat mam A B C...zwiększałem sobie moc ale żeby nie przesadzić . Ustawiałam budzić na 40 min żeby w nim nie zasnąć ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

A już po kwadransie jak ręką odjął !!!rano jakkofy Bóg a wiem że rano bym nie wstała jak zawsze bez niego ! Można go wypożyczyć też ..bierzcie , warto !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Koleżanka miała pod koniec straszne bóle to spala w nim całą noc ! Przy porodzie też miała ale poród straszny więc pod koniec już nie kumala nic i mąż jej operował sprzętem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Nie wolno tylko przejść szybko przy porodzie na program b i większa moc a jak za słaby to nie wolno też na c ponieważ mięśnie się przyzwyczajają i wtedy kiedy bardzo będzie bolało to nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Moc należy zwiększać wraz z rozwarciem ale to najgorsze trzymac na koniec !!! Jak pisze dłuższą wiadomość to mi ucina dlatego piszę kilka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Pamiętajcie tylko że tensa wypożyczają na 5 tygodni ! A żeby go dostać trzeba zadzwonic prędzej i podać termin porodu ale tak...żeby przysłali go na 36 tydzień !!bo porod może być prędzej lub później .wiem że można jeszcze zadzwonić i przelduzyc poniżej wypożyczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Assija

A trzeba cos sobie dokupić do tego tens na własną rękę ( tak jak musiałam dokupić prezerwatywy specjalne do wypożyczonego aniballa)? Ja tez jeszcze pracuje, ale juz tylko do końca maja i powoli zaczyna mi dokuczać kręgosłup :( i kolana niestety, ale to na pewno od przyrostu wagi w górnej partii ciała ... Ech :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Wszystko jest w zestawie . ja dokupiłam tylko dodatkowy zestaw plastrów żeby mieć nowy na poród a ten który używam na teraz dla siebie i rodziny na różne schorzenia ponieważ balam się że nie będą trzymać i nie potrzebnie kasę straciłam bo mają tak silna warstwę lepkabze sttaczw do końca życia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida Lida

Ten wiesiołek pić łyżkę dziennie i nie muszę pytać specjalnie lekarza o nic ? Już wiem jak zareaguje...jak na balonik i tens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Assija

Tak, łyżkę dziennie. Ja nie pytałam o to lekarza, tylko z ciekawości sprawdzałam na forum co inne dziewczyny na to i polecały wiesiołek i herbatę z liści malin tez od 36 tygodnia (ale juz herbaty nie kupowałam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Assija

Były tez dziewczyny które aplikowaly olej z wiesiołka dopochwowo ale o tym położna nic nie mowila wiec wolę tej metody nie stosować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lida lida

Też właśnie wyczytałam że aplikują pondwoe dziennie dopochwowo w kapsułkach ale wolę pic...a herbata z liści malin wywołuje poród - ,tak przynajmniej w szkole rodzenia mówiły i żeby na laktację dużo soku jabłkowego lub kompotu pić już pod koniec ciąży i wtrakcie karmienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Assija

A powiedz mi Ty do tego balonika używasz jakiegoś lubrykantu? Bo ja nie wiem za bardzo co mam sobie kupić do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiia

Jeśli chodzi o lubrykant to bezwzględnie tylko na bazie wody jak z resztą wskazuje producent. Ja sobie zakupiłam oryginalny z Aniballa http://balonikaniball.pl/product-pol-8584-Anigel-Zel-intymny-do-stosowania-z-sylikonowym-balonikiem-Aniball-100-ml.html , absolutnie żadne durexy czy inne, warto zakupić ze dwie małe tubki, schodzi dość szybko, bo trzeba smarować przed każdym włożeniem, choć dostawa i tak jest darmowa, więc zawsze można dokupić. Używam bez prezerwatyw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Assija

To ja go musze zakupić dzięki :) czytałam na forum ze niektóre dziewczyny stosują mucovagin z apteki... Teraz sie zastanawiam co szybciej kupie czy jednak dostawa. Wolałabym ten oryginalny co Ty masz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...