Skocz do zawartości
Forum

Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego


Gość Kamillka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lida Lida

Tak oczywiście . Od 26 tc można używać . Ja bardzo dużo pracuje...i problemy z kręgosłupem miałam zawsze więc chodziłam tzw "znchora" który nie bardzo pomógł ale w ciąży się boję więc kupiłam tens .

Odnośnik do komentarza
Gość Lida Lida

Nie wolno tylko przejść szybko przy porodzie na program b i większa moc a jak za słaby to nie wolno też na c ponieważ mięśnie się przyzwyczajają i wtedy kiedy bardzo będzie bolało to nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Gość Lida Lida

Pamiętajcie tylko że tensa wypożyczają na 5 tygodni ! A żeby go dostać trzeba zadzwonic prędzej i podać termin porodu ale tak...żeby przysłali go na 36 tydzień !!bo porod może być prędzej lub później .wiem że można jeszcze zadzwonić i przelduzyc poniżej wypożyczenie

Odnośnik do komentarza

A trzeba cos sobie dokupić do tego tens na własną rękę ( tak jak musiałam dokupić prezerwatywy specjalne do wypożyczonego aniballa)? Ja tez jeszcze pracuje, ale juz tylko do końca maja i powoli zaczyna mi dokuczać kręgosłup :( i kolana niestety, ale to na pewno od przyrostu wagi w górnej partii ciała ... Ech :/

Odnośnik do komentarza
Gość Lida Lida

Wszystko jest w zestawie . ja dokupiłam tylko dodatkowy zestaw plastrów żeby mieć nowy na poród a ten który używam na teraz dla siebie i rodziny na różne schorzenia ponieważ balam się że nie będą trzymać i nie potrzebnie kasę straciłam bo mają tak silna warstwę lepkabze sttaczw do końca życia

Odnośnik do komentarza

Tak, łyżkę dziennie. Ja nie pytałam o to lekarza, tylko z ciekawości sprawdzałam na forum co inne dziewczyny na to i polecały wiesiołek i herbatę z liści malin tez od 36 tygodnia (ale juz herbaty nie kupowałam)

Odnośnik do komentarza
Gość Lida lida

Też właśnie wyczytałam że aplikują pondwoe dziennie dopochwowo w kapsułkach ale wolę pic...a herbata z liści malin wywołuje poród - ,tak przynajmniej w szkole rodzenia mówiły i żeby na laktację dużo soku jabłkowego lub kompotu pić już pod koniec ciąży i wtrakcie karmienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o lubrykant to bezwzględnie tylko na bazie wody jak z resztą wskazuje producent. Ja sobie zakupiłam oryginalny z Aniballa http://balonikaniball.pl/product-pol-8584-Anigel-Zel-intymny-do-stosowania-z-sylikonowym-balonikiem-Aniball-100-ml.html , absolutnie żadne durexy czy inne, warto zakupić ze dwie małe tubki, schodzi dość szybko, bo trzeba smarować przed każdym włożeniem, choć dostawa i tak jest darmowa, więc zawsze można dokupić. Używam bez prezerwatyw

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...