Skocz do zawartości
Forum

Klosze nad stół do jadalni


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jakieś klosze nad stół do jadalni, to miejsce to także miejsce mojej pracy, więc oświetlenie musi padać prosto na stół i nie ma za bardzo pomysłów, jak to wszytko pogodzić, estetycznie, też, inne oświetlenie w tym pokoju do duży biały klosz jak spodek w mlecznym kolorze, lampa koło kanapy też biała, więc teraz tu decydować się na jakiś kolor, czy na biało? Będę wdzięczna za każdą propozycję

Odnośnik do komentarza

W hipermarketach są fajne lampy wiszące, mają nowoczesny styl a nie są mega drogie, takie jak to w różnych wersjach kolorystycznych http://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietlenie-scienne-i-sufitowe/oprawy-wiszace/lampa-wiszaca-kral,p208364,l956.html

Taką wybralam do kuchni. Ważne aby lampa nad stół wisiała na odpowiedniej wysokości i żarówka zbyt nie wystawała bo będzie razić w oczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tylko zwróć uwagę na taką rzecz... chociaż nie wiem jak to sprawdzić i od czego zależy... w każdym razie czasami w czytelniach są takie lampy zawieszone nad stolikami i mnie np bardzo denerwuje bo to światło mi się odbija w ksiązce, w stoliku, ogólnie beznadziejnie pada, więc moze to nie powinno być tak centralnie nad stołem? Nie wiem, nie znam sie, ale dzielę obserwacjami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...