Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosia 1 czerwcowa

Czerwcowe fasolki 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Tetide szkoda gadać, uczelnia państwowa dokładnie Uniwersytet medyczny, na innych uczelniach w ogóle problemu nie robią, czytałam regulamin tej indywidualnej organizacji i jest tam napisane między innymi: dla młodych matek i osób w trudnej sytuacji życiowej. Mniejsza o to i tak nie wygram z nimi, szkoda tylko, że rok w plecy, ale za to bedę widziała jak moje dzieciątko rozwija się itp pójdę na wychowawczy w pracy, lata pracy bedą leciały a ja za ten czas skończe studia, bo po macierzyńskim i tak pewnie nie mam gdzie wracać...

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SuperMoniuszko a jak to jest z ta witamina c? My też mialyśmy juz dwa razy plesniawki. Ale nic lekarka nie mówiła mi o witamine.
Aniuradzia jak z kanalikami u Was, masaż pomógł? Bo nam cały czas wraca.
Dzięki malutka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamyczku mojego brata ciotecznego córka ma też bardzo słabe przyrosty, po wielu badaniach stwierdzili, że jej serduszko potrzebuje wiecej energii do pracy i że z tego wyrośnie. Jak miała 5 miesiecy ważyła 5,5 kg, urodziła się 3030

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agnieszka77 jeszcze tobie nie podziękowałam za przepisy. Właśnie odkryłam że jesteś z Kielc. Ja też :)

Tetide ty to kurcze masterchef!
Jak się takiego kurczaka z mleczkiem kokosowym robi? Chętnie takiego spróbuję. Ja za bardzo zdolności kucharskich nie mam, niestety.

Monjamonja no właśnie. Wszędzie tylko żeby dzieci rodzić, a potem kobieta i dziecko mają przekichane. Ani studia, ani praca, ani żłobek czy przedszkole. Nic się czlowiekowi nie należy nagle. I ze wszystkim pod górę. Panstwo prorodzinne q..wa!

Nebulizator i frida czy coś podobnego powinno się wpisać do rzeczy niezbednych w wyprawce!

Sabrinkamojemu tteż coś strzyka w nodze jak go trzymam na rekach, reka podtrzymuje pupę a nogi mu wisza i jak rusza noga to coś mu tam strzyka.

Martynka może ta gorączka to nastepstwo tego kataru, choroba się rozwija. Może nie trzeba było szczepić, lepiej żeby dziecko było całkowicie zdrowe. Mój miał początek kataru i pediatra kazała przesunąć szczepienie.
A dziś jest jeszcze ta gorączka?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sabrinka nam kostki nie strzelają.
Martyna Zuzia gorączki nie miała ale wydaje mi się ze jak najbardziej po szczepieniu może być.
Mooniak mnie na hemoroidy (których nie miałam)lekarz w ciąży przepisał posterisan i pamiętam że mówił że podczas karmienia piersią również można go brać. Ale nie wiem lekarzem nie jestem, w sumie pewnie wiedział co robi.
Kamyczek Zuzia przez ponad 3 tygodnie przybrała tylko 260g więc jeszcze mniej. Dziś pójdę ją zaważyć może po mm które je kilka dni waga się poprawi.
Supermoniczka u Was też coś dziwnie z ta waga. Daj Znać jak po ważeniu.a co do kanalików też masaż nie pomaga, co trochę ma ropke.
Kurcze może jestem nienormalna ale przykro mi że Zuzia nie chce mojego mleka:( myślałam że będę ją karmić minimum do 6 miesięcy. Dalej zastanawiam się dlaczego woli mm.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewcikk

Emilusiu niech Ci nie jest przykro przeciez zrobilas wszystko zeby karmic. Cos musi byc w tym chyba ze Zuzka woli mm. Rozumiem tez twoje uczucia mi tez bylo przykro na poczatku ze mialam za malo pokarmu. Teraz jesli nie bedzie na koniec miesiaca przyrostu to kaza dac mm pewnie. A ja chce karmic piersia mimo ze jesc nic prawie nie moge i nawet chce sprobowac karmic wiecej niz pol roku.
U nas po szczepieniu jest podwyzszona temparatura i maly strasznie marudny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewcikk

Martyna jesli to po szczepieniu to podac czopek przynajmniej u mnie w przychodni tak mowili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję dziewczyny za rady i odpowiedzi, spróbuję mu dawać mm może wkrótce złapie butle.
Monja mam nadzieje że nasz też z tego wyrośnie i nie ma innej przyczyny tego że nie przybiera na wadze.
Jeśli nie będzie przyrostu do czwartku to też mamy robić badania.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5e02tiirhu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki dziewczyny za odp mimo wszystko zapytam jeszcze lekarza o to skrzypienie. Chorowitkom zycze duzo zdrowia! My idziemy na 3 szczepienie 6 pazdziernika mam nadzieje ze tak jak do tej pory maly dobrze go przejdzie. Pozdrawiam :*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3qtkfj2r8gfdn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna667

Grgosia tak mam w kroplach, dałam mu juz, ale nic, dalej taki jaki był.. Akurat jak na zlosc elektryczny termometr mi sie zespół, ten bezdotykowy, i nie wiem jaka ma, ale ma wypieki straszne i jejezdziłabyś rozgrzany, marudzi strasznie, lekko sie go dotknie i juz płacze. Przez sen tak piszczy, tak skurczy jakby cos go bolało, to Posmarowałem mu Altacetem, i nie wiem co robic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martynam667

Wiem, ze by sie sprzedał, ja nie mam jak jechać kupić, nie mam z kim małego zostawić, a Rafał dopiero po 19 bedzie w domu... Wiec jutro kupie dopiero.. Ale chyba zeby ńie zapraszać, troszeczke jest lepiej, bo teraz zasypia i sie przed tem przez 15 minut śmiał i gaworzył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny a ci zrobić jeżeli mojej małej od urodzenia łzawi jedno oczko ale masaże nie pomagają a lekarze mówią żeby czekać :(
Ja jestem wykończona fizycznie i psychicznie moja mała cały czas płacze w wózku krzyk i w samochodzie to samo :( jak sobie pomysle ze w następnym tygodniu jedziemy do kardiologa z małą a to 40 km od mojej miejscowości to aż mi ciśnienia skacze nie wiem jak ona ta drogę przetrwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Malutka co do lzawienia to ja bym czekala i masowala. Trzeba być cierpliwym a nóż sie odblokuje. U nas okulistka natychmiast chciała operacji ale uciekliśmy od tego. Ufff

Ropieje to oko czy tylko lzawi? Jesli ropieje to bym zrobila crp i ewentualnie jeszcze z laryngologiem skonsultowala. Moze byc przyczyna problem z nosem. Jak tylko lzawi to masuj masuj masuj. Możesz kupic krople ze świetlikiem i tym zakraplac.
Przytulam Was!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewcikk

Martyna to zwyklym zmierz w pupie zawsze to jakas orientacja. Grgosia dobrze odpisala u nas tez mowila pielegniarka ze z paracetamolem czopki. U mnie obylo sie bez ich uzycia ale temperatura byla 37,1. Nie chce wiecej szczepien. Wycie drugi dzien. Padam na pysk. Kolki dalej dokuczaja znow tak jak na poczatku i moze przez nie Aleks najesc sie nie moze i przez to taki maly przyrost.
Malutka przytulam bo ten placz najbardziej wyczerpuje.
Aj ucieka mi radosc z macierzynstwa. Strasznie chce zeby te kolki minely bo juz nie daje rady i dziecka mi szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emiliiusia załączam zdjęcie o tym żywieniu - teraz powinno być dobrze :)
Fakt miałam fajną położną: energiczna, sprawna, pomocna i rzeczowa :)
o sałatce pamiętam, muszę tylko zeszyt z przepisami znaleźć :)

monthly_2015_10/czerwcowe-fasolki_36689.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...