Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu ja myślałam, że to coś na obydwoje oczu miała robione. Mój tata po zdjęciu zaćmy z jednego oka nareszcie uwierzył mi, że źle widział :) Ubaw miałam po pachy, bo nawet zaczął odróżniać zielony od seledynowego :)
Sąsiadki bardzo chętnie zajmują się samotnym mężczyzną, jak tata był w szpitalu, to mama sama gotowała sobie obiady jak zawsze, ale jak odwrotnie to tato codziennie miał gorący obiadek od sąsiadek :)
To Twoje znieczulenie pp z poprzednie cc nadal bardzo mnie zastanawia, ale zapomniałam coś więcej na ten temat poszukać jaka mogła być przyczyna takiego wyboru :)

oj akola faktycznie nie fajna perspektywa tyle czasu leżeć w szpitalu. Ale czego to się nie zrobi, żeby dzieciaczek cały i zdrowy przyszedł na świat :) Będzie dobrze, może się tam nawet odnajdziesz :)
Adaszelki niesamowite patrzeć na Ciebie z dzieckiem, a my takie maleństwo mamy jeszcze w brzuszku. Jutro przyjeżdżają do mnie meble, w sobotę mogę już rodzić i też chcę już takie maleństwo na rękach! :)

Czuję ostatnio jak mi się brzuch na środku rozciąga, mięsień się rozchodzi, ciekawe jak ja go ściągnę z powrotem po ciąży :)

madziunia, ja też jem ostatnio mniej lodów, ale dziś zrobiłam sorbet z tryskawek, to prawie jak lody, więc tradycji stało się zadość :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Gosia 1 czerwcowa, Ty mnie zadziwiasz z tym sprzątaniem. Ja nawet gdybym chciała to bym nie dała rady. Dziś obiad ugotowałam, lody zrobiłam i ledwo przed zachodem słońca jeszcze dałam radę lawendę posadzić w ogródku (co zajęło 5 minut oczywiście) :) Czemu tak bardzo chcesz już rodzić. Masz termin na 1-ego i pewnie tak będzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Dzis byla u mnie położna i powiedziała ze mogę rodzic w kazdej chwili..a termin na 20-ego.. Glowka jest juz tak nisko ze czuje ja aplikujac luteine..szyjka praktycznie skrocona do zera.. Dzisiaj zaczelam sie pakowac bo nie wiadomo kiedy wybije godz.0. Nie jestem jeszcze gotowa :(
Mam dodatni gbs(czy jakos tak) i do szpitala musze jechac jak najszybciej. Polozna moeila ze kobietom z dodatnim wynikiem czesto pęka pęcherz w 37-38 tyg. Czyni to właśnie ta bakteria

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzj44jlfca6a8b.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ja trzymam kciuki, za to żeby każda z nas urodziła we właściwym dla siebie czasie:-) Jedne z nas chcą na już inne jeszcze odwlekają te myśli:-) Wierzę, że wszystko będzie doobrze z tymi bakteriami:-) Na szczęście żadna z nas nie ma na tyle zagrożonej ciąży aby maluszkowi miała stać się krzywda więc głowy do góry! Rosną w nas zdrowe i silne maleństwa i to jest najważniejsze a z resztą poradzą sobie lekarze podając antybiotyki Kochane:-) Ja się trochę uspokoiłam po tym nerwowym dniu. Cieszę się, że będę miała tą cesarkę bo wiem kiedy się spodziewać porodu ale równie dobrze mojej Emi może się zacząć spieszyć i wtedy dopiero zacznę panikować:-) Łepki do góry i dajcie czas maluszkom:-) Jak poczują się gotowe to same wyjdą i podejrzewam, że to przemęczanie się podczas porządkowania mieszkania nic nie daje a niepotrzebnie dajecie sobie popalić:-) ODPOCZYWAĆ ILE MOŻNA I PÓKI JESZCZE MOŻNA BO CZASU PO PORODZIE ZABRAKNIE NA LENIUCHOWANIE:D

Co do smarowania brzuszka to ja pierwszy raz w życiu coś robię regularnie:-) Ominęłam może z 5 razy ale tylko dlatego, że źle się czyłam, bo myśl o rozstępach nieźle mnie motywowała i nie pozwalała zapomnieć:D

Dobrej nocki kobietki!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

26 ch

Witam się z Wami po nieprzespanej nocy. Najgorsze jest to ze sama sobie na to zasłużyłam, bo wczoraj za dużo zrobilam i ręce tak mnie bola i dretwieja :-( masaż by mi pomógł ale maz ledwo zje obiad i jedzie na budowę , a wraca dopiero jak jest ciemno .... Dzisiaj mam w planach tylko odpoczywać :-)
W dodatku mały się od wczoraj malo rusza . rano trochę pobrykal ale malo :-( Michaś apeluje do Ciebie KOP mamę ile sił w nozkach ! Daj podpalić.

Odnośnik do komentarza

Witam :)
U mnie noc nawet przespana ( 3 razy pobudka na siku). Ale plecy mnie bolały bo od południa do wieczora dreptałam po podwórku i robiłam drobne porządki.
Diano Ty uważaj o co prosisz :P ja tak swojego prosiłam bo się jeden dzień słabiej ruszał to następnego jeść nie mogłam bo mój żołądek, jelita, żebra i wszystko inne było bombardowane przez jego malutkie ciałko :P Lubie jak się kręci ale czasami potrafi naprawdę ból zadać , aż łzy w oczach stają :(
Narazie jest u nas piękne słoneczko ale widzę że się na burzę zbierze ;/ także dziś będę więźniem we własnym domu :P

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kochane w ten piękny dzień:) (mam nadzieję że u Was również)
Ja oststnio nawet się wysypiam i tak dobrze mi się śpi, że rano mam problem z pobudką.
Diana a może Twój synek szykuje się do porodu? :) Nie wiem ile w tym prawdy, ale wczoraj kuzynka powiedziała mi że przy obu porodach na dzień przed rozwiązaniem dzieciaczki prawie w ogóle się nie ruszały. Ciekawe, może coś w tym jest i maluchy zbieraja siły na ostatnią wędrówkę poprzez ciało mamy? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

Melduje się w gronie niewyspanych:( od 4 nie mogę oka zmrużyć, pomimo że wczoraj miałam bardzo intensywny dzien, żadnej drzemki w trakcie i dość późno położyłam się do łóżka. Normalnie To spalabym jak zabita ale chyba przez tą wiadomość o wcześniejszym szpitalu się zastosować musiałam i po spaniu :(

Odnośnik do komentarza

mooniak, ale może dzięki temu smarowaniu skóra i tak lepiej będzie wyglądać niż było by bez tego. Może dzięki temu masz większe szanse zmniejszyć ich widoczność później. Jak będziesz się smarować po ciąży to rób tak szczypanie w poprzek rozstępów, jakbyś chciała je zamknąć. Póki będą świeże i czerwone da się z tym jeszcze coś zrobić :)

Diano, mój Maluch wczoraj na wieczór w ogóle się nie ruszał, do tego po truskawkach miała strasznie wydęty brzuch. W nocy budziłam się ciągle szukając ruchów, ale przy takim napięciu to chyba nie możliwe poza tym o tej porze to on śpi :) Ciągle się tym denerwuję, ale właśnie jem kanapkę z miodem, za chwilę trochę poćwiczę, a później oddychanie i może wyczuję coś :) Może zrób coś takiego zanim pojedziesz na IP, ale jeśli ma CIę to uspokoić to jedź wcześniej. Ja już muszę się powstrzymywać, bo jakbym za każdym razem jechała na ktg to by mnie już wyrzucali. Znalazłam te sposoby na pobudzanie go, choć coraz słabiej to działa. Dlatego chcę, żeby już wyszedł bo szału dostanę :/

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

4ch

Ja o dziwo sypiam całkiem dobrze :P mam problemy z ułożeniem się do snu bo nie chce "uściśniać" maluszka ale jak już zasnę to śpię jak kamień, nawet na siku wstaję tylko max 2 razy w nocy :P. Jedynie dwa dni temu miałam ciężką noc ale to pewnie przez zbyt dużą ilość truskawek i winogrona którą pochłonęłam prawie na raz :D
Benqu byłam dzisiaj na wymazie a wyniki mają być w poniedziałek, najpóźniej we wtorek- mam nadzieję że synio poczeka jeszcze chwilkę :D
Adaszelki piękna kruszynka i wspaniałe imię :) moja córcia miała się tak nazywać jednak okazało się że będzie chłopiec :P

malutka30 dzięki za stronkę z promocjami na pewno się przyda!

tym czasem jadę za chwilę z mężem na wieś żeby zajrzeć do naszych pszczółek...tzn mąż zajrzy :P
a potem zabierzemy się za sprzątanie samochodu- wreszcie! :P
pozdrowienia w ten piękny
i słoneczny dzień! :*

Odnośnik do komentarza

Witam Was w ten słoneczny dzień nocka w miarę przespana dzidzia bardzo aktywna Byłam dzisiaj na ostatnim pobraniu krwi we wtorek mam wizytę u lekarza - ostatnią czyli podsumowanie ciąży jak tak sobie pomyślę to ten czas szybko minął mi z brzuszkiem z jednej strony chciałabym już urodzić ale z drugiej nie narzekam że maleństwo jeszcze u mnie w brzuszku :) Mam pytanie jak wygląda badanie na gbs ?

Odnośnik do komentarza

1 ch
Witam kochane :) mnie przed 4 obudziły skurcze pierwszy odstęp koło 20 minut... i trwają do teraz czyli 6 godzin hmm to chyba nie będą przepowiadające co? tak długo? teraz są co 13-10 minut bolesne (ból brzucha jak przy miesiączce nie miałam takich bóli w trakcie ciąży może z 2 razy ale trochę inne) raczej nie pomaga zmiana pozycji... wcześniej bolały mnie też plecy przy skurczach teraz nawet już nie wiem ale wydają się mocniejsze, po kąpieli tzn prysznicu też nie przeszły... synek się ostatnio mniej ruszał, miałam kłucia w pochwie... dziś delikatnie aktywny... sterylizuje właśnie smoczek hehe dopakowałam torbe...
Kurde nie wiem czy mamy jechać do tego szpitala nie chce tam leżeć 10 h i czekać a raczej częstotliwość tych skurczy nie maleje... czasem mam po 6 minutach jakiś skurcz ale później znowu wraca na 10-13 minut.... ehhhh ta czuję sie dobrze tylko jak jest skurcz to boli....
Zdecydowanie bolą plecy... skurcz 45 sekund po 14 minutach od ostatniego... dobre te aplikacje na komórki hehe nie spamiętałabym tych odstępów ani nie byłabym w stanie liczyć sekund podczas skurczu...
No to my chyba dziś urodzimy :D jestem bardzo spokojna i pozytywnie nastawiona... tylko chciałabym wiedzieć czy już jechać ehhhh gin mówiła jak bedą co 10-15 minut abyśmy jechali bo mamy 40 km (30 minut autostradą sprawdzaliśmy ostatnio z mężem) ale chyba jeszcze poczekam... Dobre rady mile widziane kochane trzymajcie się pa

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7janliywfnjikz.png

Odnośnik do komentarza

Monis nie różni się niczym od pobrania zwykłego wymazu :-)
Tetide, rozumiem Cie że chcesz mieć maluszka przy sobie bo się martwisz, ja mam tak samo! codziennie zadreczam męża:-) z jednej strony chciałbym aby córcia posiedziala sobie w brzuszku dla jej dobra, ale z drugiej strony wolałabym mieć ja już na widoku i myśleć czy wszystko ok jeśli np się Nie rusza :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

Benq wygląda na to że rozpoczniesz czerwcowe porody sn :)
Nam na szkole rodzenia mówiły położne żeby czekać do momentu aż skurcze zaczną być takie co 5-7 minut, żeby na spokojnie odpocząć w domu, zrelaksować się żeby na IP że stresu i pośpiechu akcja się nie spowolnila.
Trzymamy kciuki żeby to było to!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...