Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że mój nie wie o tych mistrzostwach (albo wie ale od nas to trochę daleko więc... nic nie mówi, choć na PGA Game Arena czy jakoś tak był).
Co do bólu jakby po siodełku to też to mam tylko co kilka dni wsiadam na rowerek stacjonarny i myślałam że to przez to a boli jak siedzę (myślałam też że to od siedzenia) a najbardziej jak siedzę na piłce

http://fajnamama.pl/suwaczki/1ow6m3e.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/vfajssf.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry w tak ponury poranek ;(
Ja od godziny na nogach... Konieczność wstania niestety ;/
Brzuszek sie znacznie powiększył od 25 tyg. Mam starszne uczucie ze moj brzuszek zaraz pęknie... Strasznie sie rozciągam chyba, boje sie ze pójdą rozstępy ;(( mimo ze smaruje sie 3/4 razy dziennie kremami.... Jak tam u was mamusie ?

Odnośnik do komentarza

Mamalino, serdecznie wspolczuje choroby dzieciaczkow. Moge sobie tylko wyobrazic jak to jest z chora dwojka... Ale namiastke tego mam z Danusia, wiec przytulam calym serduchem.
Na meza nic nie poradze, ale wiem, ze trojka dzieci do ogarniecia bez samochodu moze byc trudna. A turniej gier tez jest tylko raz na jakis czas.
Wczoraj tez chcialam sie tu zalic na mojego meza, ale zagryzlam zeby a po poludniu Danusia dala mu taki wycisk, ze az mi go szkoda bylo...

Odnośnik do komentarza

Witam; )
Jak tam biedne chorowitki?
Mamalina współczuję, wyobrażam sobie co musisz teraz codziennie przechodzić. Przy zdrowych maluchach jest dużo roboty a co dopiero przy chorych.
Może porozmawiaj z mezem, powinien Cię wspierać i jak najwięcej pomagać teraz.
Aniu zrobiłam własny balsam i to był strzał w 10; ) jest bardzo wydajny a skóra rano aksamitną jak nigdy!
Co do rozciągania skóry to mam czasami wrażenie ze mały chce wyjść przez brzuch tak się boleśnie wyciąga.
Rozstępy nawet jeśli się pojawią nie bede się nimi przejmowac, dla tego małego skarba mogę być gruba i cała w rozstępach; )

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5ei6ibpnmb.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agusia30

Wczoraj byłam u lekarza. Sprawdził mi na USG, że wód płodowych przybyło. Lekarz pytał czy mala się rusza. Gdy potwierdziłam, to powiedział, ze ma teraz wreszcie miejsce. Ja też zaczęłam się więcej ruszać i myślę, że to na małą też wpływa. Pijcie więc dziewczyny ile się da. Maleńka waży 730 g - ponoć w normie.

Kasiu, dobrze, że pytasz, bo ja chciałam kupić do wózka tylko pościel i kocyk.
I jak tam wrażenia po masażu magicznego punktu? Mnie na szczęście nic nie boli, ale mój mąż zgłasza chęć pomocy:)
Co do rozstępów - wydaje mi się, że moje piersi oberwały. Chyba zacznę zbierać na jakąś laseroterapię, ale to nie jest najważniejsze. Chcę tylko, żeby u małej wszystko grało...

Odnośnik do komentarza

Justynko, ciesze sie ze balsam jest skuteczny.
Goraczka juz calkiem mi spadla, tylko katar i kaszel mnie meczy okropnie. Mam wrazenie ze mnie rozerwie lub pluca wypluje:D ale bedzie dobrze:) nie uwierzycie, ale wczoraj przy kaszlu wypadla mi zuchwa ze stawu. Na szczescie mezowi udalo mi sie wstawic ja na miejsce. Chyba sciegna mi sie juz zaczely luzowac;)
W koncu wstalam z lozka bo maz caly dzien poza domem. Wstawilam rosolek wiec rozgrzeje sie domowym pysznym rosolkiem:)

Maly ostatnio tak szaleje, ze moj brzuch wyglada pokracznie:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny potrzebuję rady! od jakiegoś czasu mam dziwną wysypkę na ciele a konkretnie na lewej nodze. począwszy od biodra do stopy. W zasadzie to parę krostek na biodrze, parę w okolicach kolana i parę koło kostki. jak dotknę skórę w tym miejscu to strasznie mnie swędzi, tak jakby pogryzło mnie stado komarów. jakieś trzy tygodnie temu pytałam lekarza ogólnego, powiedziała że to może być jakieś uczulenie ale miałam to wtedy tylko na biodrze. Do tej pory nie przejmowałam się tym ale dziś zauważyłam więcej krostek i pomyślałam że z ciekowości zajrzę co mówi doktor google. No i to był błąd bo zestersowałam się że to zatrucie ciążowe (tym bardziej że bardzo tyję)... Przez myśl przeszedł mi tez półpasiec bo w nocy bardzo boli mnie lewe biodro, ale raczej wykluczyłam to z kuli Waszych wczorajszych wypowiedzi. Proszę powiedzcie czy któraś z Was spotkała się z takim dziwactwem??????

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9hvnkej0on.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny. Wkurza mnie tylko, że to tak się skumulowało wszystko. Ma dużą swobodę, tzn. nie zabraniam mu nigdzie wychodzić, a robi to w sumie dość rzadko. Z tym autem to się tak nie pali, bo mamy dwa samochody, a do czerwca, kiedy potrzebny będzie 7 osobowy troszkę czasu zostało. I chyba dlatego się tak wkurzam, że on w gorącej wodzie kąpany i musi już teraz robić przy aucie, zamiast spędzić ze mną choć jeden wieczór - ostatnio go spędziliśmy razem w niedzielę:/ No i teraz też sama jestem, bo pojechał robić.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Emilusiu, po pierwsze nie martw sie:)
Nie mam takich problemow, ale mialam w poprzedniej ciazy zatrucie ciazowe i zadnych krostek nie mialam. Najprawdopodonbiej jest to uczulenie. Sprobuj na szybko wziac loratadyne, jest bezpieczna w ciazy... Jak pomoze to uczulenie:)
A zebys sie uspokoila to przy zatruciu ciazowym mialabys bialkomocz, nadcisnienie i opuchlizne. Na podstawie samej opuchlizny nie stwierdza sie zatrucia:)
Wiec mozesz zrobic sobie badanie moczu i zmierzyc cisnienie:)
Co do polpascca to tez mozna sprawdzic w badaniach w laboratorium prosisz o ospe igm i igg. Nawet samo igm wystarczy bo pokaze czy jest swieza infekcja:)

Ale przede wszystkim nie przejmuj sie:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomocy! Zna któras jakiś sposób skuteczny na ściągnięcie ropy z paznokcia i uratowanie go przed interwencja chirurga? Od zawsze mam problem z paznokciem wrastających,8lat temu miałam nawet zrywany. Od jakiegoś czasu cos sie działo,ale bie bolało. Kulka dni temu chciałam z lewej strony wyciąć kącik paznokcia u włożyłam za daleko nożyczki. Od tamtej pory boli i wyglada coraz gorzej. Ram gdzie jest teraz fioletowe wczoraj była ropa,która zeszła i zrobiło sie takie cos. Moczę w szarym mydle ale nie pomaga. W pobiedIalek zadzwonię do lekarza,ale wolałabym uniknąć wizyty u chirurga,bo na znieczulenie nie mam co liczyć. Mieszkan w Anglii,tutaj na wszystko dają paracetamol. Błagam pomóżcie!!!!

Odnośnik do komentarza

Natalcisia robisz podstawowy błąd- przy wrastającym paznokciu nie wolno ścinać nigdy na tzw. migdałek. Zasadą jest cięcie proste, inaczej za każdym razem problem będzie się odnawiać. Na zmiany ropne zawsze moczyło się palca we wrzątku albo smarowało jodyną. Lepiej zgłoś się jak najszybciej do lekarza, bo takie stany zapalne są w ciąży niebezpieczne.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Natalcisia, trochę zajmowałam się wrastającymi paznokciami: najpierw swoimi, później zawodowo.
Przede wszystkim lekarz, żeby wyleczyć stan zapalny - możesz kupić rywanol w aptece i moczyć w nim. stopa będzie żółta, ale to pomaga. Czy masz usunięte wrośnięte boki? przy stanie zapalnym należy je usunąć, żeby wyleczyć tkankę i nigdy już nie obcinaj na krągło.
Nie radzę decydować się na powtórne zerwanie paznokcia, to tylko leczenie doraźne. Jak wyleczysz stan zapalny to idź do podologa założyć klamrę. Nawet w ciąży, bo to nieinwazyjne - teraz są takie ładne, że zdobią nogi latem :)
Z jakiego miasta jesteś? Może pomogę znaleźć dobrego podologa.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Natalcisia, jeśli nie idziesz w weekend do lekarza to spróbuj jeszcze po moczeniu w rywanolu zabieg z maścią ichtiolową, też dostępna w aptece- nasmaruj grubo na noc i owiń bandażem Możesz też od strony paznokcia położyć kawałek folii, żeby maść pozostała na paznokciu i okolicach, a nie na bandażu, przez noc powinno wyciągnąć cały stan zapalny. Rano oczyść i znów wymocz w rywanolu. Powinno pomóc.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Mam problem..
czuje od jakiejś godziny, takie uczucie w pochwie, jakby miało coś z niej wypłynąć, albo jakby jakieś bąbelki tam były, takie dziwne uczucie.. Martwię się trochę...
Jak ostatnio miałam badania i posiew, to wszystko było ok. Dobrze... Ale dostałam antybiotyk Gynalgin bo mam Ziarniaki. Tylko mam problem z aplikacja tego i nie daje rady jej włożyć, bo mnie boli pochwa i piecze..
Normalne to uczucie w pochwie takie jakby coś z niej wylatywało, bulgotało, takie niefajne.. Martwie sie trochę..
Aaa i jeszcze pytanie jedno..
Ginekolog powiedziała mi, że moja szyjka ma 3 cm.. To jest dobrze? Czy mało?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...