Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, mój Pyzuś wazy już 7,5kg.
kati na zatoki psikaj woda morska ale ta hipertoniczna nie izotoniczna. Ta pierwsza doskonale dryluje w głąb i gęsty katar dobrze rozrzedza. Dobry jest też Immunowash - też do psikania. Trzeba też obkurczac sluzowke np. Otrivinem ( weź ten dla dzieci) żeby wietrzyć zatoki. Do tego sinupret i cieple oklady na zatoki, trzeba je rozgrzać i kipa pieknie schodzi. W ciąży się tak wyratowalam przed antybiotykiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

Ewcik, ja mleczko odciagalam w nocy albo bardzo, bardzo rano :)(karmiac w nocy trzy razy - okolo 11 potem - bo wtedy wiecej jest w cycach a reszte odciagalam w porze karmienia wieczorem kiedy mala sie nie przystawiala...w ten sposob zawsze mialam zapas na wyjscie jak by co a jak po poludniu jednak pila z cyca to to mleczko poranne po prostu mrozilam...u nas to trwalo okolo trzech tygodni do miesiaca...teraz juz bardzo rzadko sie zdarza ,ze mala odmawia:) a jutro konczymy juz 4 miesiace :):):)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaimikolaj

Grgosiu dziękuję za odp. A co do wagi to mój mały miesiąc temu wazyl 6,5 kg teraz dowiem się pod koniec miesiąca.
A dziewczyny czy wasze dzieci też tak rzucają się w łóżeczku przez sen? Ze przekręca się i odkrywa to jedno ale jak już spi to tak głowa przekreca z jednej strony do drugiej tak szybko i to dłuzsza chwile. Czy mam się niepokoić??

Odnośnik do komentarza

Ciocia_inka :) nie oswajalismy z nizsza temperaturą ale jest ok - na basenie dla maluchów temp jest okolo 32 stopnie, na początku była troche zagubiona bo to mnóstwo nowych bodźcow, kolorów,dzwięków itp....ale nie płakała ani nic tylko jej strasznie główka latal bo chciała wszystko zobaczyć :) na pierwszych próbnych zajęciach wyszliśmy troche wcześniej zeby jej nie przeładowywać ale teraz juz jesteśmy na całych, chodzimy tylko w pieluszce specjalnej do wody. Na poczatku lepiej pójść z kimś kto ci ze szkrabem pomoże...bo trzeba ubrać siebie i malucha i zazwyczaj zaraz po wyjściu z wody dać coś do jedzenia (ja odciągam mojego mleczka na takie okazje ale inne mamy karmią piersią :) tak wiec zanim wyjdziesz na powietrze mija z pół godzinki :) jak masz jeszcze jakieś pytania to dawaj - może uda mi się co odpowiedzieć :):):)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaimikolaj

Mooniak u mnie to samo z pomiarami niby ostatnio zmierzyli go i miał 64cm a ja mu ciuszki 68 ledwo wciskam niektóre na 74 sa dobre ale to już chyba od rozmiarówki już zależy... a dobrze zauważyłam ze nie ma (albo ciężko znalesc) ciuszków miedzi 68 a 74cm?

Odnośnik do komentarza

Ciociainka, u nas na basenie niemowleta niby po skonczonym 4 tym miesiacu moga przychodzic, wiec posrednio sie tym sugeruje, znajomi tez brali swoje dzieci mniej wiecej w takim czasie, a zreszta jak wczesniej pisalam nasz maluch ma teraz jakis trudny okres i mam nadzieje, ze w koncu mu przejdzie!
Wlasnie, dzis mi sie zdawalo, ze ma zaczerwienione dziasla ale w okolicach trojek! Nie wiem, co myslec na ten temat, pozyjemy, zobaczymy. O ile przezyjemy, dzis znowu dal czadu, usnal zryczany :/

Mooniak, ja tez nie mam, ale karmie wiec jest to normalne. Moja kolezanka juz ponad rok po porodzie i tez nie ma...

Agnieszkaimikolaj, jak to trzy?! To jak szybko po porodzie dostalas pierwszy? Karmisz mm, tak?

Odnośnik do komentarza

U nas niestety skonczylo sie dzis mm raz 90ml i 60ml. Pil i nawet na smak nie zwracal uwagi. Byl bardzo glodny. Odciagniety pokarm tez pochlonal w mig ale tylko po 70ml. Zobaczymy jak dalej bedzie. Trudno bede dokarmiac a pozniej posilki najwyzej dawac.
La mariposa chcialabym zeby moj Aleks gardzil bebilonem ale je i tyle. Piczatkowo tylko krecil nosem ale zassal i jadl.
Dziewczyny zazdrosze Wam tych wagi waszych dzieci my ledowo 5,5 kg. Moze znow mam problem z iloscia mleka nie wiem o co chodzi bo moje dziecko doslownie gardzi cyckiem.
AgusiaM w nocy budzi sie raz czasem kolo 1 lub 3 i pozniej miedzy 6 a 8 zaczyna dzien.
Padam na pysk po dzisiejszej przeprawie z jedzeniem. Moze zle zrobilam ze dalam mm ale wole to niz glodne dziecko ktore od 8 do 12 30 nie jadlo nic a pozniej do 17.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...