Skocz do zawartości
Forum

Jak ubierasz dziecko do przedszkola?


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny w domu jakoś zawsze dziecka się dopilnuje, by nie było za ciepło, za zimno, jak ubieracie swoje dzieci do przedszkola, aby nie zmarzło i nie przegrzało się? W pomieszczeniu jest ciepło, ale na dworku na placu zabaw wiaterek jest chłodny, jak radzicie ubierać dziecko do przedszkola? Czy Wasze dzieci chodzą w koszulkach z długim czy z krótkim rękawkiem, zakładacie podkoszulki?

Odnośnik do komentarza

Bywało, że jak mała rano wychodziła było 11 st., a gdy ja odbierałam ponad 20. Krótki rękaw oraz sweterek rozpinany lub cienka bluza, na to jesli trzeba to wiatrówka czy kamizelka. Jak jest ciepło to panie nie zakładają maluchom tych kurtek na dwór. Młoda po przedszkolu biega w bluzce z kr. rekawem, bo jej ciepło. Na dół w zależności od pogody legginsy długie lub 3/4, jak zimno i wietrznie to dżinsy.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Marzena a znasz jakieś wygodne dżinsy dla dziecka? ja oglądałam wiele modeli i nic nie wybrałam, wszystko wąskie w pupce, mało elastyczne...

Ostatnio kupiłam młodej 2 pary w h&m na gumce, szerokie i wygodne, i gumka u dołu nogawek, taki raczej krój jak dresy. Jedne (takie) wzięłam z działu dziewczęcego, drugie z chłopięcego.

Bo mi zależało, by miała wygodnie, a także, gdy przyjdą chłodniejsze dni można było coś pod spód założyć - później w p-kolu dżinsy zostaną w szatni, a młoda będzie śmigać w legginsach lub rajtkach i spódniczce.

Odnośnik do komentarza

Ja syna ubieram na cebulkę. A w przedszkolu i tak zakłada krótkie spodenki, bo w sali jest ciepło. Gdy wychodzi na spacer, to się znowu ubiera. Raz w ubiegłym roku Pani mi go przegrzały zakładając wszystkie warstwy, gdy na dworze były 23'C. Nawet powiedziały po moim przyjściu, że synek ma gorączkę....gdy go rozebrałam, to rumieńce zniknęły i gorączka ustała ;)
Zimą w przedszkolu krótkie spodenki zakłada na rajstopy. Jest mu ciepło i wygodnie.

Odnośnik do komentarza

nikawa
Ja syna ubieram na cebulkę. A w przedszkolu i tak zakłada krótkie spodenki, bo w sali jest ciepło. Gdy wychodzi na spacer, to się znowu ubiera. Raz w ubiegłym roku Pani mi go przegrzały zakładając wszystkie warstwy, gdy na dworze były 23'C. Nawet powiedziały po moim przyjściu, że synek ma gorączkę....gdy go rozebrałam, to rumieńce zniknęły i gorączka ustała ;)
Zimą w przedszkolu krótkie spodenki zakłada na rajstopy. Jest mu ciepło i wygodnie.

pamiętam, że o tym pisałaś na forum:) patrz już rok minął od tego czasu;)

Odnośnik do komentarza

U nas w przedszkolu jest mega gorąco, więc młoda nosi koszulkę, cienką bluzkę, legginsy lub lekkie spodnie dresowe. Na wyjścia na spacer najlepiej ciepły kombinezon lub zestaw kurtka + spodnie, śniegowce, czapka, komin, rękawiczki.

[reklama usunięta]

Aktualnie zimą oczywiście wygodne śniegowce 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...