Skocz do zawartości
Forum

Moniki...ile nas jest?????


Sweethope

Rekomendowane odpowiedzi

ooo mamuniu ale Monik hehe fajnie, bo juz myslalam, ze to imie zanika...a przeciez jest takie fajowe...MOnika ah Monika dziewczyna....hmmmm
kiedys bardzo sie zloscilam, ze mam tak na imie ale teraz jestem zadowolona, a wy co sadzicie???....i czym kierowalyscie sie przy wyborze imienia dla swoich pociech????....moja mama na przyklad jak tylko dowiedziala sie, ze jest w ciazy to wiedziala, ze Monika bedzie :)

Odnośnik do komentarza

o, ja tez lubie moje imie :)
i tez mnie wkurzala piosenka o ratowniku, szczegolnie ze za mna sie nie jeden odwrocil (i bez zarozumialosci to mowie, po prostu w wieku 13 lat nosilam juz 75C, no to co sie dziwic..) :lol:

a przy wyborze imienia dla pociech kierowalo mna tyle rzeczy ze chyba bym wszystkich nie mogla wymienic... no bo trzeba bylo i wilka miec sytego i owce cala... i dziadkow nie obrazic ze imie nie dziedziczne, i babcia zeby sie w Pl nie pogniewala ze imie "niepolskie" i tutaj na miejscu nie chcialam dziecka obarczac dziwnym dla ucha imieniem, do tego zeby jeszcze mialo cos wspolnego z Biblia to babcia by sie ucieszyla, zeby nie bylo za modne coby potem tysiaca takich samych nie bylo na kazdym rogu ulicy, a na koniec to jednak bylo najwazniejsze aby nam sie podobalo i w przyszlosci takze i dziecku.. no i sie skonczylo na NATHAN MAREK dla pierwszego (na pierwsze to nasz wspolny wybor, od razu sie nam spodobalo nawet polskiej babci przypadlo do gustu, na drugie to imie ktore po polsku bardzo mi sie podoba do tego zwiazek z Ewangelia....)
no a Noah, od razu powiem ze polskiej babci dlugo sie nie podobalo, zreszta nie wiem czy sie wreszcie przekonala... tutaj podoba sie wszystkim, do tego do wyboru przyczynil sie Natanek bo on zadecydowal o ostatecznej kolejnosci (NOAH RAPHAEL), nam podobaly sie oba imiona i ciezko bylo wybrac... na koncu ogladalismy turniej tenisa Rolland Garos w finale meskim Raphael Nadal przegral wiec postanowilismy ze skoro przegral to i my tez go na drugie miejsce damy :lol: Noah to (dla tych co nie wiedza o co chodzi) amerykanska badz angielska wersja imienia Noego

a i dodam ze wybrac imie dla chlopca okazalo sie duzo trudniejsze niz jesli bylaby to dziewczynka. bo dla dziewczynki mielismy juz zaklepane od zawsze, miala byc SARAH, no ale tylko miala byc bo nie byla i juz nie bedzie :)
no to tyle mojego wywodu :)

Odnośnik do komentarza

monikouette
o, ja tez lubie moje imie :)
i tez mnie wkurzala piosenka o ratowniku, szczegolnie ze za mna sie nie jeden odwrocil (i bez zarozumialosci to mowie, po prostu w wieku 13 lat nosilam juz 75C, no to co sie dziwic..) :lol:

a i dodam ze wybrac imie dla chlopca okazalo sie duzo trudniejsze niz jesli bylaby to dziewczynka. bo dla dziewczynki mielismy juz zaklepane od zawsze, miala byc SARAH, no ale tylko miala byc bo nie byla i juz nie bedzie :)
no to tyle mojego wywodu :)

heheh widze , ze to tak jak ja u nas dziewcze mialo miec na imie Alicja, ale jakos wyszedl chlopak i dlugosmy sie zastanawiali nad imieniem....a co do tego czy juz nie bedzie monikouette dziewczynki, nie zamierzasz mic wiecej dzieci????a bo wiesz nigdy nic nie wiadomo
a piosenka o ratowniku wkurza mnie do tej pory:smieszne::wanna::wanna::duren:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...