Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem myszeczka. Ale ja mam takie glupie myslenie. Obiecalam wiec wracam. Za bardzo lojalna jestem a i tak nic z tego nie mam. Na szczescie az tak zle ze mna nie jest. Wzielam wkoncu 3 tyg zwolnienia + 1 tydz urlopu. Przy pierwszej ciazy caly czas robilam mimo to ze zle sie czulam. Zawsze chodzilam do roboty nawet z goraczka. Myslicie ze ktos to docenil....hahaha. NIKT. Wiec teraz zamiast sie meczyc wzielam zwolnienie. Oczywiscie sumienie mnie gryzie i wracam do pracy. Ale nie na dlugo. Musze zabrac swoje prywatne rzeczy. Pozalatwiac pare spraw i uciekam na zwolnienie ;-)
Mam tylko nadzieje ze wytrzymam i nie beda gryzly mnie wyrzuty sumienia. Ale ja glupia jestem hahaha

A propo niani....wkoncu sie dodzwonilam. Zajmie sie synem :-)
Moge spokojnie isc do pracy hihihi

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09ej2826uq9y3f.png

Odnośnik do komentarza

Małpa2015 - to ogarnij co trzeba i na zwolnienie. I od razu powiedz mi,co planujesz powiedzieć ginowi,żeby dał Ci L4. Ja na razie mam,bo krwiak,ale ciekawa jestem,czy sam fakt zmęczenia i dosc obciążające psychicznie pracy wystarczy. Przecież pracodawca ma obowiązek zmienić nawet stanowisko i zakres obowiązków,jeśli obecne nie mogą być wykonywane przez ciężarną. Z drugiej strony u mnie ti raczej nir ma szans na zamianę...
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Witam sie poniedzialkowo. Wczoraj padlam po 19 ;) o polnocy przebudzilam sie na sikh, pokrecilam sis i spalam do 8.30 ;)

Tola przeciez wiedzialam, ze zartujesz. Nawet dalam minke puszczajaca oczko na koncu:)

Dziewczyny z tym zwolnieniem to tak nie do konca.. sa lekarze praktykujacy zasade,ze ciaza to nie choroba i wcale nie daja zwolnienia. Wszystko zalezy od dobrzych checi lekarza.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

witam
a macie jakieś lekarstwo dla teściowej by zmieniła się w człowieka :-) tak mnie denerwuje że normalnie jej coś powiem- jak u Was relacje- u mnie nie było tygodnia by coś głupiego nie gadała- miałam nadzieję, że się zmieni ale nic z tego, obecnie przeżywa kto się zajmie dzieckiem po moim macierzyńskim- nawet mnie nie zapyta czy biorę wychowawcze tylko głupio komentuje za plecami... pomóżcie doradźcie ,pocieszcie!

Odnośnik do komentarza

Myszeczko do 14 tyg musi ustąpić!!! czasem kobiety wymiotują całą ciąże- częściej jednak przechodzi między 12 a 14 tyg-współczuję serdecznie-mnie mdliło do 9 tyg ale bez wymiotów-senność mdłości a potem wilczy głód teraz jestem w 11 tyg i chyba jest lepiej chociaż wczoraj spałam w dzień chyba 3 godz- ta pogoda też jest niezbyt...a jak wyniki krwi u Ciebie?pij dużo!!! trzymaj się

Odnośnik do komentarza

myszeczka pocieszę Cię że nie jesteś sama mnie też męczą mdłości i wymioty już mam dość boję się z domu wyjść żeby czasem nie zwymiotować byle gdzie...mam już dość w nocy też mnie mdłości budzą i kibelek....dziś idę na wizytę pewnie też dostanę tabletki na wymioty bo moja p.ginekolog nadmieniała że będę musiała coś brać poza tym biorę cały czas dupka liczę na to że może zmniejszy mi dawkę i może choć trochę pomoże...

http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8ds55tusk4.png

Odnośnik do komentarza

~asik_81
witam
a macie jakieś lekarstwo dla teściowej by zmieniła się w człowieka :-) tak mnie denerwuje że normalnie jej coś powiem- jak u Was relacje- u mnie nie było tygodnia by coś głupiego nie gadała- miałam nadzieję, że się zmieni ale nic z tego, obecnie przeżywa kto się zajmie dzieckiem po moim macierzyńskim- nawet mnie nie zapyta czy biorę wychowawcze tylko głupio komentuje za plecami... pomóżcie doradźcie ,pocieszcie!

my mieszkamy z teściową... Ogólnie to w drogę sobie nie wchodzimy bo ona na dole a my na górze...
ja to w ogóle wiem, że teściowa nawet się nie zaproponuje, żeby siedzieć z dzieckiem

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...