Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Karola88 - Relaksuj się przed wizytą :) czekamy na dobre informacje i zdjątka :) :* :* :*

Tola33 - jesteśmy razem juz ponad 9lat i powiem Ci,ze robiłam mu jedzenie do pracy kilka razy jak zaspal. Zawsze robił sam, zresztą w jego domu to tata robi obiady, sprząta. Mój umie się sam ogarnąć, obiad zrobi, nie narzekam. Mysle,ze tutaj nie tylko wina matek,ale i ojcow i tez tego,jaki wzor z domu wynosi partnerka. Mój tata choc bardzo duzo pracowal nigdy nie powiedzial,ze ja pracuje,to Ty musisz w domu wszysto robic - a uwierzcie,kiedys na wsi nie bylo jeszcze wody i kanalizacji i wiadrami się ze studni nosilo,to przeciez mama ani jednego wiadra nie przyniosla. Zawsze sie tym szczycila,ze wujek sie z taty śmiał,ze dzieci przebiera,ze zmywa itd,a tata na to w ogole nie reagował.
Mojego znam już trochę i wiem,że jak Dzidzia się pojawi,to oszaleje i wszystko zrobi :) zresztą, nikt inny oprócz nas dzieckiem się nie będzie zajmował,bo nie dam!
A więc czas budzić Mężulka, niech leci po ciepłe bułeczki :D z tym nie mam problemu :P teraz tak sobie myśldę,że ta nowa gra wczoraj wieczorem była ważniejsza niż te dodatkowe bezsensowne 1000kcal na kolacje w postaci lodow :P hihihi :D

Odnośnik do komentarza

Karola trzymaj się dzielnie. Wszystko będzie dobrze. Doskonale rozumiem twoje obawy bo też idę dziś na badanie po 2, 5 tyg od ostatniego. A ostatnio coraz lepiej się czuję i przez to troszkę się martwię. Ale jestem dobrej myśli i ty też musisz być bo będzie ok.

Marta mój mąż to też z tych co wszystko zrobią. Nawet gotuje lepiej ode mnie :-) biedny ostatnie 4 tyg musiał dla mnie gotować bo mi mdłości nie pozwalały zbliżyć się do kuchni :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Jak już obraduje facetów to powiem wam ze na swojego tez narzekać nie mogę sprząta pomaga mi we wszystkim chodzi na zakupy spełnia moje zachcianki kulinarne a i dzidzia będzie się opiekował. Rano do pracy robi sobie sam śniadanko a jak jeździliśmy razem to i zawsze dla mnie bułeczki była ;)

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

To ja niestety tak dobrze nie mam ;) jakbym miala czekac na sniadanie to bym chyba umarla z glodu bo moj z tych dla ktorych 9 jest srodkiem nocy a ja przewaznie wstaje kolo 8 najpozniej o 9 ;)
Moj tez cos sobie upichci ale nie robi tego zbyt czesto.
Ogarnelam i nie mam w ogole sily ;)

Dziewczyny kichacie? Jak tak toboli Was brzuch? Bo jak przed chwila kichnelam to tak mnie zabolalo podbrzusze ze az sie zgielam wpol bo tak zabolalo :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

hejka
myszeczka- ja w pierwszej ciąży piłam dużo coli bo nie umiałam odmówić sobie -ur syna :-)wyglądałam piękinie -cera włosy paznokcie a teraz mam inne zachcianki i całkiem inną ciążę- ciekawe to jest-napisz co lubisz jeść itp ciekawe jak to jest z płcią -loteria czy r można zaplanować płeć?

Odnośnik do komentarza

Asik u mnoe z jedzeniem to tak różnie przez wymioty ale np ziemniaki ze śmietaną i posypane sola, sosy dobrze przyprawione, bułeczka z żółtym serkiem ale musze to posypać pieprzem śledzie
Zero owoców normalnie mi nie smakują a pepsi pomaga na wymioty i taaaaak mi smakuje !!!!!:D słodkie nie bardzo jakoś może nie być słodyczy

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Wiesz tez się tego bałam ale wkoncu jakoś sobie próbuje wytłumaczyć ze dzidzia jest bezpieczna i takie typowe sprawy fizjologiczne nie mogą jej zagrażać. Tak samo przy wymiotach mam mękę bardzo mój brzuch wtedy się spina często nawet czuje jak z pochwy pod wpływem wysiłku wycieka sluz tego tez się bałam ale poczytałam na necie ze to nie zagraża

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...