Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

hej Kochane, wczoraj Was już wieczorem zaniedbałam, ale byliśmy u teściowej, ale radość przy pierwszej ciąży była większa-mówiła, że teraz coś podejrzewa, bo strasznie blada się zrobiłam- a wiecie, jak siedzę sama cały dzień w domu to się nie maluje bo i po co :P więc widać było ;)
Tola, widzisz taka jestem zdolna, że zapomniałam usunąć nazwisko
Dziękuję Dziewczyny, za miłe słowa o naszym Cudzie :) strasznie się cieszyłam, że wszystko ok.
Pisałam Wam, że specjalnie pojechałam wcześniej bo ostatnio jak jechałam z pracy to dojazd zajął mi 45minut a to nawet nie była połowa odległości więc na miejscu byłam już 14:50, posiedziałam chwilkę w aucie i poszłam do gabinetu. A że byłam pierwszą umówioną pacjentką i lekarz zobaczył, że siedzę jak na szpilkach to od razu kazał mi się rozbierać i na usg :P
Na to jednorazowe plamienie zwiększył mi dupka, do niedzieli mam brać 3x1, potem 2x1 a jeszcze po kolejnym tyg wrócić do jednej tabletki.
Zastrzyków zapisał mi jeszcze 30 więc jeszcze 36 muszę się kłóć a potem powiedział, że przejdziemy na tabletkę (jupi!!:P)
No a wieczorem jakoś nie mogłam sobie poradzić z emocjami.. teściowa nie zareagowała tak jak się spodziewaliśmy/ przynajmniej ja/, później zostałam na dole a on poszedł do góry a jak ja wróciłam to on się gdzieś zmył na wieś i mnie nerwy tłukły, że ja chciałam uzgodnić kiedy moim rodzicom mówimy i w ogóle mu opowiedzieć dokładniej o wizycie a on sobie polazł i powiedział, że pewnie wróci jak będę spać- więc włączyła mi się agresja- zrobiłam mu awanturę o nic a potem jak poszłam go przeprosić to włączył mi się płacz..
Więc już poszłam do wyrka spać ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

cześć
Karola88- nie przejmuj się reakcjami ludzi- szczególnie teściowej:-) jak ja byłam w I ciąży to powiedziałam teściowej w 12 tyg i co usłyszałam od niej i jej matki- jeszcze nic nie widać i już się chwali za chwile brzuch sobie będzie głaskać! umiesz sobie wyobrazić co poczułam? teraz jestem w 10 tyg mamie mojej powiedziałam od razu po teście ciążowym a teściowej osobiście nic nie mówiliśmy - na pewno wie od innych i teraz ją boli że nic nie mówimy-jak sama zauważy i zapyta to potwierdzę

Odnośnik do komentarza

Karola, Myszeczka jak u Was z nogami- macie problem z pajączkami? jestem ciekawa czy będę mogła mieć dopplera w II trymestrze - bo znowu uwidaczniają mi się żyły odpiszczelowe- masakra
w lutym miałam mieć skleroterapię pianową ale z powodu ciąży znowu to muszę przełożyć . Moja mam po ciążach miała pajączki a teraz nawet ma żylaki :-( czeka mnie to samo

Odnośnik do komentarza

Myszeczka w I ciąży około 7 m-ca pojawiły mi się pajączki,podczas porodu popękały mi w obrębie lewej kostki, tym razem zapytam lekarza czy mogę rodzić w pończochach p/żylakowych albo zakrzepowych- jeśli stan mi się pogorszy np w 9 m-cu to nawet mogę mieć wskazanie na CC a wolałabym poród naturalny, już nie wspomnę o hemoroidach- nawet poród tak nie bolał jak potem 3 tyg po nie umiałam na tyłku siedzieć- a hemoroidy są objawem że jest ucisk żyły głównej i mogą robić się żylaki wewn porozmawiajcie sobie z lekarzem jak jest w Waszym przypadku

Odnośnik do komentarza

Vicctory, jest nas co najmniej kilkanaście, a nawet więcej na moje oko :P Joasia miała zrobić listę na początku wątku, ale się chyba nie da.
Emka, super wieści :)
Tola, my tez chcemy wiedzieć, jakoś nie widzę w niepewności żadnej miłej niespodzianki, ale jak kto woli :)
Asik, bardzo nieprzyjemne doświadczenie z teściową i przyznam się szczerze, że popieram teraz to, że jej nie mówicie, może da jej to do myślenia. Co do pajączków, to zawsze takie miałam na udach, popękane naczyńka, hemoroidy też mam, jutro to skonsultuję z lekarzem, bo dają się mocno we znaki, a nie wiem czym łagodzić objawy :(
Karola, myślę, że teściowa zareagowała z dystansem, bo po tym co przeszliście wcześniej na pewno się martwi!

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...