Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielooona

Agula, obserwuj się :) moze to juz! :D

Marti, padlam z tego żółwia hah a sytuacje wygenerował ZUS :P też mam nadzieje, ze się to nie powtórzy!

Dominika na bank rodzi, juz by się odezwała gdyby się nudzila :P albo się zagadaly z Paulina ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Hankaaa05

Melduje się że szpitalnego łoża :/ robili mi 2 razy usg - na jednym Maluch ważył niecałe 2 kg, na drugiem 2,2 kg. Tak czy inaczej wzrost nadal o 2 tyg do tyłu, a brzuszek mniejszy o prawie 3 tyg od reszty :( zostawili mnie na obserwacji, nikt nic nie mówi- moze na obchodzie rano się coś więcej dowiem.
Paulina się odzywała? Ktoś jeszcze urodził? Bo ja telefonie nie nadrobie wszystkich wpisów

Odnośnik do komentarza

ag_ula
Dziekuje dziewczyny..tak mi sie wydaje ze to wlasnie ten czop a skurcze takie mega bolace zaczynaja byc...ale jeszcze nie tak czeste..jeny kobity.....

Agula właśnie byłam w łazience i mam to samo. Zabrązowiony i zakrwawiony słuz.. Mam nadzieje ze to po badaniu gin dzisiejszym (?) Wcześniej nic takiego mi się nie zdrzało. a tu nagle dzisiaj wszystko naraz!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

HM, jak miałaś dzisiaj badanie to pewnie przez to :) też to ostatnio przeżywałam, dzwoniłam do gina ale takie plamienia to Pikus, dopiero z miska krwi i kiedy słabo Ci się robi to do szpitala- tak usłyszałam :D mnie się to cały dzień i cala noc trzymalo... Później jak przykuclam po coś to też trochę wylatywalo. Jak się nasili to na IP!

Na kolacje chleb w jajku mmm :D i maggi :P

Odnośnik do komentarza

~zielooona
HM, jak miałaś dzisiaj badanie to pewnie przez to :) też to ostatnio przeżywałam, dzwoniłam do gina ale takie plamienia to Pikus, dopiero z miska krwi i kiedy słabo Ci się robi to do szpitala- tak usłyszałam :D mnie się to cały dzień i cala noc trzymalo... Później jak przykuclam po coś to też trochę wylatywalo. Jak się nasili to na IP!

Na kolacje chleb w jajku mmm :D i maggi :P

3mam Cie za słowo, ze to przez badanie!!!
Bo pozwoliłam mężowi pifsko do meczu pic a jakby cos się działo to ja nie wiem jak ja z zapiwionym mężem bede wspołpracowac :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Jaka śliczna duza pyza :) Dominika, wymeczylyscie się ale juz po wszystkim, teraz same przyjemności. Gratuluje! Tak bardzo się cieszę :) Dziubek ma do wycalowania :D ucaluj ja tam porządnie :) i czekam na relacje :)

Odnośnik do komentarza

Zieloona był niemaz z nami, chciał do końca, ale go wygnalam przy partych bo nie chciałam, żeby to oglądał, ale on i tak wchodził co jakiś czas i pytał czy mi coś pomóc... Na co w odpowiedzi usłyszał tak, wyjdź stąd:-)
Gdyby nie on, nie przetrwała bym tego porodu, jestem z niego taka dumna, cały czas mi pomagał i wspierał... Mimo wszystko to były najpiękniejsze chwile mojego, naszego życia... I najdłuższe... Historia jest bardzo dluuga...
A czujemy się tak jak wyglądamy, lepiej nie pytaj...:-) Boże tak bym się chciała z Wami podzielić tym wszystkim, ale chyba nie dziś... Od 39 h nie spałam...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...