Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Zielizka - mam tak samo jak Ty. Hashimoto, krwiak. Ciężko mi sie cieszyć,mysle,zeby juz być w tym 13tyg i tak sie nie bać. Obiadu tez mi sie nie chce gotować,ale to dlatego,ze jestem śpiącą cały dzień. Na szczęście kupilam sobie puzzle,a to zawsze sprawiało mi wielka frajde. Usmiechaj sie sama do siebie, rozmawiaj ze soba, to pomaga zawsze w stresowych sytuacjach. Pomysl,ze czas i tak zleci, wszystko będzie dobrze,a Ty straciłas tylko czas na zmartwienie sie. Ciesz się! Wszystko będzie pięknie! Aha,ja lubie jeszcze oglądać filmy animowane, czuje sie wtedy jak dziecko,czyli mega zadowolona :) może na Ciebie tez zadziała

Odnośnik do komentarza

Marta, mogę powiedzieć, że w bardzo dużej mierze Cię rozumiem. Chociaż wydajesz się bardzo bojowo nastawiona widocznie są powody. Mój plan był też taki, by najpierw się dorobić ogarnąć i dopiero dzieci. Ślub też nie był w moich planach. Ale wyszło inaczej. Nie wiem jak się stało, że wpadłam. Ale jest i teraz w rezultacie się cieszę. Wszystko zaczęło mi się układać. Na wiosnę ruszamy z budową domu bez kredytu :) Też nie przepadam za zjazdami rodzinnymi, tylko że mój małż ma inne poglądy trochę, ale zawsze jakoś znajdujemy kompromis. Razem zdecydowaliśmy się tylko na ślub cywilny. Mieliśmy o to ostre suszenie głowy ze strony jego rodziny, teraz mamy akcje bo nie chrzcimy dziecka. Boli mnie to, że mieszkamy z rodzicami, w dużym domu, do tego mamy naprawdę dobry kontakt, ale jednak razem.Ale jeśli coś wynajmiemy to na budowę domu będzie trzeba brać kredyt. I te odwiedziny, nic mnie bardziej nie drażniło. Przy jednej z wizyt zamknęłam się w sypialni z dzieckiem i nie wyszłam póki goście nie pojechali. Wcześniej wyrzuciłam też mojego chrzestnego z sali poporodowej. Przylazł razem ze swoją żoną 15 godzin po moim cc i truł mi o tym, że nie powinnam chodzić zgięta.
Ale sobie też wylałam żali ;) Tylko strasznie wkurza, gdy ktoś narzuca swoje racje.

http://www.suwaczek.pl/cache/dd2b126390.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny doskonale Was rozumiem z tymi spędami rodzinnymi. U nas jak się zjadą tylko od strony teściowej to 20 osób!!! do zwariowania! A tu co i rusz się zjeżdżają bo na jednym podwórku są dwa domy- dziadków i "nasz".
Ja nie jestem nauczona żeby ciągle były takie imprezy i mnie to męczy. Mąż też nie przepada, ale jak się już zjadą to schodzimy na dół do nich..
Ale tutaj to tak wiecznie jest. Teściowa z dziadkami przesiadują całymi dniami na tarasie.. więc nawet na spokojnie na polu posiedzieć nie mogę tylko u siebie na tarasie/balkonie siedzę.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Kinia80 - woda z sola jak mówią Dziewczyny. Ja pije ciepła wodę z miodem i cytryna, i to dużo. No i jem miodek :P
Naprawdę tesknie za moja mama i tata, na szczęście super kontakt mam z młodszymi braćmi :)
My mieszkalismy około roku u teściów,ale to ledwo jak ja studia zaczęłam. Szybko sie wyprowadzilismy do kawalerki. Ja nie moglabym mieszkać z moja mama,bo sie klocimy :P po prostu po wielu latach we wspólnym pokoju z siostrami i domu pełnym dzieci chce mieć spokój i intymność :)
Mam nadzieje jednak,ze jakoś sie ułoży i będzie dobrze :)
Życie pisze swoje scenariusze,my tez właściwie połowicznie wpadlismy,bo chcieliśmy,ale balismy sie tej decyzji.
Wszystko będzie pięknie! Musimy Kochane tego sie trzymać!!!!!!!! Myslmy o naszych cudnych dzieciaczkach :)))))

Odnośnik do komentarza

Karola, u mnie to samo prawie 20 osób od samej teściowej. W mojej rodzinie zjazdy to było dokładnie 11 osób. A teraz zamiast tych durnych chrzcin organizuję roczek młodego. Ma być 30 osób. Zaprosiłam ich na godzinę 18, żeby jak najkrócej siedzieli ;)
Mam świadomość tego, ze rodzina się przydaje, ale no bez przesady. We wszystkim trzeba mieć umiar.

http://www.suwaczek.pl/cache/dd2b126390.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...