Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Tola, byłam kiedyś "u Ciebie" przelotem ;)
Jak Ty możesz tak daleko mieszkać? Ja 6 lat na obczyźnie spędziłam i mimo życia usłanego różami wróciłam do DOMU... właśnie ze względu na rodzinę i przyjaciół. Podziwiam Cię, wiem jak to jest być daleko...
Właśnie się dowiedziałam, że moi rodzice przyjeżdżają do nas na weekend! O rany! No to chyba im powiem... pierwsze USG z zarodkiem jest ;)

Odnośnik do komentarza

dziękuję dziewczyny za każde słowo i za to ze bylyscie ze mną! czuje się już dobrze ale powiem szczerze nigdy w życiu się tak nie bałam. teraz duuuuzo odpoczynku niech się dzidzia tam mocniej zlapie:)
ps wróciły mdlosci a praktycznie ustały wiec to dobry znak. życzę Wam kochane dużo zdrówka dla was i waszych skarbów:*:*:*

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Tola, a tegoroczne odwiedziny już były? Bo jak nie to zawsze możesz poczekać z tą wiadomością do ich przylotu- jeżeli będzie jakoś w rozsądnym czasie ;)
A jak synek dogaduje się z dziadkami? mówi też po polsku czy dziadkowie się uczyli angielskiego?

myszeczko, to jak wyjdziesz ze szpitala to prosto do łóżka,masz tylko pięknie wyglądać i pachnieć,resztą niech się mąż zajmie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Tola dobrze, że się tam zadomowiłas:-) sporo czasu.. Jej ja bym chyba tyle nie wytrzymała ja jestem bardziej konserwatystka :-) ale jak by mnie życie przypililo kto wie..

Monia jakoś sobie to fajnie wymyśl :-) ja nic nie mówiłam i nie powiem aż ktoś się zorientuje, że mój brzuch juz nie wygląda jakbym się przejadla:-) mąż tylko wie nawet synkowi nic nie mówimy on i tak by nie zrozumiał..

Zielizka trzymam kciuki za Twoją tarczyce :-) tsh nie masz aż tak mocno zawyżonego wiec nie powinno być guzów :-) wyobraź sobie jak musiała się czuć moja koleżanka po ciąży bliźniakami tsh miała ponad 100 ja by już z łóżka nie wstawał pamiętam jak mi się żyć nie chciało jak miałam 6,5 a co dopiero 100..

Myszeczko nasza widzisz zdarzają się takie figielki hehe dużo wypoczywaj puść pawia od czasu do czasu i będzie wszystko w porządku :-) niunka baaardzo chce zostać z Tobą tak mocno się mamusi uczepila jak rzepek malutki :-) teraz w domu będzie Ci dużo wygodniej i bardziej komfortowo w końcu gdzie będzie wam lepiej jak w domku :-) głowa do góry myszeczko:-) wszystko jest na swoim miejscu :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja znów przespałam pół dnia :) Myszeczko jesteś bardzo dzielna, już teraz macie tylko z górki :) Ja czekam do wtorku bo mam wizytę i oczywiście jak zwykle się denerwuję :D Wczoraj mój kochany mąż o 23.30 musiał biec do sklepu po sok pomarańczowy bo płakałam jak dziecko, szkoda mi go bo czasem te moje humorki są okrutne :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai43r8dz88af3a.png

Odnośnik do komentarza

No i po USG. Na nerkach nic nowego, stary kamień sprzed 2 lat dalej na swoim miejscu, nie urósł, nie zmalał, ma się świetnie i ani myśli się ruszać:/
Z tarczycą gorzej. Niby guzów nie ma, jest malutka, no ale najgorsze jest usłyszeć od diagnosty, że jakaś taka "rozbabrana" i że bynajmniej nie ma prawidłowej budowy, na jego oko wygląda na Hashimoto :/ mam pędzić do endokrynologa, bo trzeba koniecznie leczyć, jeśli nie to mogę mieć wiele problemów, nawet poronić (po tych słowach popatrzyłam na gościa wymownie, bo wiedział, że jestem w ciąży), a potem dodał, że to się na pewno nie stanie, bo przecież przyszłam i się diagnozuję i będę leczyć...
Eh, ciężki początek dnia!

Myszeczko, fajnie, że już wszystko pod kontrolą i macie się dobrze! :)

Kokosowa, zazdroszczę smaczków, ja to obecnie nie mam ochoty na nic, wmuszam w siebie, ale to chyba kwestia psychiki, bo mdłości dalej brak :|

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczynki. Wlasnie wstalam;) I chyba zlapalam jakas infekcje krtani- boli mnie i mam chrypke:( Ogolnie nieciekawie:(

Karola Mama byla w tym roku. Chcialabym zeby przyjechala przed rozwiazaniem w nastepnym roku. W sumie moi rodzice wiedza, ze jestem w ciazy. Tylko trzymaja w tajemnicy. Tesciowie nie wiedza bo Tesciowa by wszystkim rozgadala- Juz Ja znam;)
Moj Syn mowi po polsku, kilka slow zna po angielsku. Moi tesciowie i maz Polacy. Wszyscy mowimy po polsku:)

Zielizka dokladnie . Z mezem w Polsce na pewno bysmy sie nie spotkali. pochodzimy z dwoch koncow Polski.
Kochana szybciutko do endokrynologa, bede trzymac kciuki.

Paula wyjechalam bo nie bylam zadowolona z pracy w Polsce. Nadazyla mi sie okazja i zostalam:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70763.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70762.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Zielizka hasimoto to jeszcze nie tragedia :-) dbaj o siebie bądź po stała opieka endo pewnie będziesz miała dodatkowo przez całą ciążę raz w miesiącu wizyte i kupę badań podobnie jak u gina Tez mnie to czeka nie jesteś sama kochana :-*
Dzidzia się trzyma, jest i będzie :-* a lekarz nastraszyc i tak musi..

Tola rozumiem Cię :-)

Dziewczyny jak się dzisiaj czujecie?

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! Ja jestem właśnie po wizycie u gin:-) Skarbek ma 1,5cm, rączkami macha:-) serduszko bije cudowny widok:-) to jest mój 8 tydzień:-) ale sie dziś stresowalam przed wizytą ale naszczescie wszystko dobrze:* teraz trzymam kciuki za Was:-) kiedy macie wizyty?
dziś odebrałam wyniki badań lekarz nie miał zastrzezen:-)
tsh 1,47 ( tego się bałam bo nie mialam nigdy sprawdzane)
w pon ide zrobić toxoplazmoze
a widze że tutaj pare stronek się utworzylo zaraz biore sie za czytanie:-)
Zielizka nie martw się nie jedna miala problem z tarczyca i wszystko bylo ok:* dzidziuś jest dzielny:-)

Myszeczka jak sie czujesz?
Pozdrawiam Was goraco wszystkie:-)

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Ja dzisiaj do południa spałam, delikatne mdlosci są takie przeplatane po posiłkach albo na pusty żołądek odczuwam teraz bardzo często głód :-/ ból "jajników" słyszałam że jajniki w ciąży nie bolą bo nie pracują... No i ogólne zmęczenie są chwile gdzie czuje przypływ energii ale to tylko chwile hehe

Zielizka nic się nie martw tak jak mówi Karola i reszta :-) no i ja Ci to mówię :-*

Angela tak się ciesze razem z Tobą tez bym chciała juz to widzieć u siebie :-) wyobrażam sobie jaka jesteś teraz przeszczesliwa :-* gratuluję :-*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...