Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny skopiowalam z tej strony te metode i wg niej liczylam, sprobujcie:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
18 - + - + + + + + + + + +
19 + - + - - + - - - - + +
20 - + - + + + + + + - + +
21 + - - - - - - - - - - -
22 - + + - + - - + - - - -
23 + + - + + - + - + + + +
24 + - + + - + + - - - - -
25 - + + - + - + + + + + +
26 + - + - - + - + - - - -
27 - + - + - - + + + - + +
28 + - + - - - + + + + - -
29 - + - + + + + + + - - -
30 + - + - - - - - - + - -
31 + - + - - - - - - - + +
32 + - + - - - - - - - + +
33 - + - + + - - + - - - +
34 + - + - - - - - - - - +
35 + + - + - - - + - - - +

18-35 skończone lata matki w czasie poczęcia dziecka
1-12 miesiąc poczęcia
+ chłopiec
- dziewczynka

cytat:
"Powiem Wam o kalendarzyku tak: może źle liczyłyście lata skończone bo ja akurat na ten kalendarzyk planowałam płeć swoich dzieci ( 2) i w obu przypadkach wyszło jak chciałam. Druga rzecz w roku przestępnym płeć wychodzi na odwrót. Więc jak np. zaszłaś w miesiącu ( w roku przestępnym ) gdzie wychodzi dziewczynka to będzie chłopak. Mówiąc, że źle liczyłyście swoje skończone lata to Wam powiem jak ja to liczę. Np. w tym roku miałabyś np. 25 świeczek na torcie urodzinowym i zaszłaś po tych urodzinach wiec masz pełne 24 lata, a jeżeli zaszłaś przed 25 urodzinami to patrzysz na pełne 23 lata. Mam nadzieję, że Wam pomogłam. W moim otoczeniu swoim koleżankom wyliczałam i za każdym razem się zgadzało ( około 40 bobasów ) i mówią na mnie czarownica.Niech im będzie. Pozdrawiam i życzę zdrowych bobasków a płeć to na drugim miejscu, bo zdrowe bobo najważniejsze."

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70763.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70762.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane,

ja po wekendowej przeriw wracam :-)Widze że planujemy po chińsku , szcerze to sama jestwm ciekawa na ile to "proroctwo " się spełnia. Chciałabym mieć córeczkę ale widze że jestem skazana na 3 synka :-) no cóżważne że zdrowe . W piątek ide do lekarza mam nadzieję ze zobaczę już serducho trzymajcie kciuki bo mocno się stresuję.

Odnośnik do komentarza

Hejka Dziewczyny,
jutro ważny dzień - II USG - mam nadzieję, że zobaczę serduszko Fasolki, bo inaczej to mnie serce pęknie :(
W 7 tygodniu powinno już coś być prawda?
P.S. Rodzice byli, dostali kartkę ze zdjęciem pęcherzyka i pierwszy list zza brzucha od "Fasolki" (no trochę pomogłam, bo rączek jeszcze nie ma ;)) Mama zaniemówiła a Tato się popłakał :) Jeszcze nie widziałam serduszka a Tato już postanowił przerobić ich piękny ogród na plac zabaw :) Istne szaleństwo - a to dopiero początek :) Chciałabym zawsze czuć się tak szczęśliwa jak jestem w tej chwili....

Odnośnik do komentarza

Dzień doby Mamusie!
Ale u mnie paskudna pogoda, nic się nie chce :(
Mnie kartę ciąży lekarz już założył, ale niewiele tam jeszcze jest wpisane ;)
Co tam dziś porabiacie? Ja właśnie zorientowałam się, że zapomniałam odstawić wit. A i E, których przyjmowanie może być niebezpiecznie dla płodu (nadmiar tych witamin). No i odstawiam (oby do tej pory zażywanie nie miało negatywnego wpływu na nasze Maleństwo:/). Zostawiam kwas foliowy, żelazo i magnez :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

A ja karty ciazy jeszcze nie mam. wizytę u swojego mam 7 października ciekawe czy to nie będzie za późno... musze policzyć. pogoda faktycznie beznadziejna. dzisiaj cała dobę jestem sama w domku mój się męczy na jakimś marszu po Karpaczu. później wpadnie mamusia z zupka :) wlaczylam sobie film "zejście" niby horror ale jakiś nudny

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Anula Monika dziewczyny zobaczycie, że obydwie się dzisiaj poplaczecie ze szczęścia :-* z całego serca wam tego życzę :-* dziewczyny głową do góry <3 będzie dobrze:-* musi być :-) <br />
Myszeczko kuruj się :-) jakoś musimy sobie radzić domowymi sposobami :-) ja jeszcze nie wymuotowalam ale po jedzeniu mam taki odruch wymioty hehe mój mąż się ze mnie śmieje bo to wygląda jakbym chciała a nie mogła :-/ nie ma tragedii z tymi nudnosciami idzie wytrzymać wczoraj był luzik u mnie co drugi dzień jest podkręcanie objawów.. Brzuch pobolewa ale to nie bił jak na @ tak jak w tamtym tyg tylko troszkę zbliżony, dołem czuje takie ciągnięcie i czuje... Nie wiem jak to opisać jakbym miała coś twardego w brzuchu myślę, że to powiększona macica macie tak??
Piersi bolą raz bardziej raz mniej ciągle mi się odbija nawet po wodzie hihi i po jedzeniu mam rewolucję w brzuchu :-D
Dzisiaj dodzwonilam się w końcu do poradni K wizyte mam na 1. 10 czyli za tydzień pewnie mi da skierowanie na Usg na 8 tc takie potwierdzające ale pójdę wcześniej prywatnie :-) czyli wizyta za tydzień a usg za 2 :-)
A jak u was samopoczucie? U mnie pada i pada i pada ja zamiast ogarnąć mieszkanie to leżę w łóżku a co lenie się :-) można mi:-) . :

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny u mnie nie pada ale jest okropnie :/ Powiem Wam, że mnie znów bolą cycki a brzuch już mniej teraz czuję, że mnie strasznie ciągnie pępek z tym że u mnie już widać ciążę gołym okiem... Mąż już ma co głaskać :) Jutro wizyta u ginekologa i nie mogę się doczekać a dziś od rana próbuję znaleźć jakiegoś endokrynologa na nfz który ma w miarę przystępne terminy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai43r8dz88af3a.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, boli mnie dzisiaj podbrzusze z prawej strony dosyć mocno jak wstałam, potem trochę zelżało.. ale w sumie to nie wiem czy od tego, że nie chciało mi się w nocy iść siku i przetrzymałam do rana czy od tego, że sypiam na prawej stronie, jak myślicie?
pogoda wstrętna, w ogóle nie mam ochoty na nic, a tyle miałam planów.. nie wiem czy się nie skończy na popołudniowej drzemce..

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...