Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Myszeczka to super, trzymajcie się dzielnie :)
Maga - pod znieczuleniem ogólnym, będziesz miała lewatywę, środki przeczyszczające, muszą "wyłączyć" na czas operacji przewód pokarmowy. Zrobią Ci 3 nacięcia, każde po około 2 cm, w różnych czesciach brzucha. Jeżeli dopuścili laparo w ciąży to na pewno nie wpłynie to na Dzidziusia, nie martw się, przecież jajniki są poza łożyskiem, nic mu nie grozi :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Ojej dziewczyny ale namazalayscie :-D fajnie ze nasz wątek się rozkręcil :-* wszystkie nowe mamuśki serdecznie witam i na dzień dobry buziak :-*
Wybaczcie jeżeli o którejś zapomnę napisać ale po prostu jest tu nas tak dużo :-D

Myszeczko kochana jest dobrze:-) plamienia się zdarzają... Musisz się z tym zmierzyć... Zobaczysz za kilka dni plamienia się skończą, czasami kobiety mają krwotok a maleństwa się dzielnie i uparcie trzymają :-) dacie rade :-* :-*

Zielizka ja też o chorej tarczycy dowiedziałam się w pierwszej ciążyx teraz wiemy na czym stoimy i możemy przeciwdziałać :-) ciesz siedzę tak wcześnie wyszła Ci ta niedoczynność :-)

Karola tak się cieszę :-* jest pęcherzyk :-D. A ciałko jest? :-) jeszcze 2 tyg i posłuchasz serduszka:-) na kiedy masz termin? Ja to jak na razie na końcu hehe 29 maj :-)

Monia rozumiem Cię kochana z tym labo sama pewnie bym się zmartwila czy czegoś nie zlapalam... Beta powtórzona i będziesz miała wszystko jasne :-) trzymam kciuki kovhana:-*

Maga wyobrażam sobie Twoje szczęście tez bym już chciała zobaczyć swojego groszka:-) zobaczysz ile Cie jeszcze takich szczęśliwych chwilowo ciąży czeka :-)

Kwietniowki chętnie was przygarniemy :-*

do wszystkich naszych dziewczynek które są pierwszy raz w ciąży! Kochane nie martwcie się ją rozumiem wasze obawy ze to obowiązek, że mniej czasu dla siebie ale zobaczycie ile w tym szczęścia i milosci:-) wszystko samo wam przyjdzie :-) ja też mam trochę obaw ale najważniejsze że się udało :-)

U mnie dzisiaj 4 tc :-) a tu tak wcześnie juz mdlosci od rana
Brzuch nie boli no chyba ze jajniki czasem zakluja.. Jest mokro dużo śluzu aż się boje czasem czy to nie @ hehe za 2,5 tyg idę na Usg :-) mam nadzieje usłyszeć serduszko :-) podobnie jak jedna z naszych dziewczynek bety nie robie bo nie chce się stresowac:-) u mnie objawy są nasilają się więc beta rośnie :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja dopiero wstałam bo próbowałam przespać migrenę i nic z tego :( Powiem Wam, że ja też mam dużo śluzu ale lekarz mi powiedział, że to normalne więc o to chyba nie powinnyśmy się martwić... U mnie już jutro pełne 10 tygodni a we wtorek idę do lekarza zanieść wyniki. Martwi mnie jedna rzecz bo ja nie miałam robionego TSH a każdy z rodziny zwraca mi uwagę czy ja przypadkiem nie mam problemów z tarczycą, może powinnam zapytać o to lekarza?

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai43r8dz88af3a.png

Odnośnik do komentarza

Zielizka, Ty mialas wysokie ktores anty prawda? Bo tsh chyba mialas w normie. Bo jak tak to raczej wydaje mi sie, ze to podchodzi raczej pod Hashimoto niz pod niedoczynnosc. Bo przy niedoczynnosci tsh jest wysokie (wiem bo sama os 7rż jestem pod opieka endokrynologa wlasnie ze wzgledu na niedoczynnosc). Jak bedziesz pod stala kontrola endo to nie ma sie co martwic:)
Paula, cialka nie bylo widac bo pecherzyk taki malutki ze ja to myslalam, ze to zwykla plamka ciemna jest, wiec zdecydowanie za wczesnie :) ta wizyta byla tylko zeby sprawdzic czy przypadkiem pozamacicznej nie ma.
nastepna wizyte mam 26 u lekarza z luxmedu ale nie wiem czy wtedy mi zrobi usg bo czasem przyjmuje w gabinecie w ktorym nie ma:/ ale 2 pazdziernika mam u lekarza prywatnie i mam nadzieje zobqczyc serduszko, ale moze byc za wczesnie bo to 6+3 bedzie dopiero.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza

Witajcie moje drogie :-) Nazywam się Ania 11.09 okazało się że spodziewam się 3 maleństwa :-) Obecnie mam już 2 chłopaków w wieku 4 i 8 lat . Czytająć wasze wpisy , widze że moje doświadczenie w ciążch jest duże :-) 12.09 była na usg widac tylko pęcherzyk więc żyje jak na bombie nastepna wizyta 26.09 wtedy powinno być już serduszko. Mimo iz przeszłam dwa porody mam obawy. Mdłości , spanie i ból w pachwinie to normalka :-) Mam nadzieję ze wszystko będzie ok :-)

Odnośnik do komentarza

zielizka oczywiście :-)służę dobrą radą :-) Każda ciąża jest inna jednak początkowy okres tsprawai najwiecej obaw , z doświadczenia wiem że nie do konca uzasadnionych . Dziewczyny tylko spokój może nas uratować , stan błogosławiony to najwspanialszy moment w życiu :-) Mam musi być spokojna ,aby maleńtwo zdrowo rosło wierzę zę każda z nas doczeka się zdrowego i wspaniałego potomka I TAK MUSIMY MYŚLEĆ :-) Trzymam kciuki!!! Obecne jeszcze pracuje, dośc dużo więc chybaowinnam zwolnić ?

Odnośnik do komentarza

Anula, ja też bym chciała córeczkę ale od początku czuję, że będzie chłopak - tak czy siak musi być zdrowe, bo to ważniejsze od preferencji. Ja też dużo czytałam, że mamy powinny się relaksować i myśleć wyłącznie pozytywnie - dla dobra siebie i dziecka. Ja mimo 10 lat prób nigdy nie przestałam wierzyć, że mi się uda - bo chcieć to móc! Oprócz mojej Drugiej Połówki nikt jeszcze nie wie, że jestem w ciąży :) Jak tylko zobaczę serduszko ogłoszę to całemu światu - to będzie news 10lecia w mojej rodzinie ;) Macie jakiś pomysł na taką niespodziankę? Jak Wy informowałyście swoich rodziców?

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Dziewczyny zaczęłam się stresować, brzuch mnie boli trochę jak na @ ja nie wiem czy to normalne nie jakoś mocno ale co jakiś czas ;/
na górze wczorajszy godz 13.00 25 mIu/ml na dole dzisiejszy robiony po 13 czulosc 25 jest różnica??
jeju stresuję się..... dzisiaj nie dam rady do lekarza jutro dopiero prywatnie ..

monthly_2014_09/majoweczki-2015_16618.jpg

Odnośnik do komentarza

Paula, no pewnie, że to normalne, poczytaj nasze posty ;)
Idź na spacer albo wystaw się na powietrze, jest piękna pogoda (przynajmniej u mnie ;)) Jak mnie boli to podbrzusze to kładę chłodną rękę i głęboko oddycham - mnie zawsze pomaga.

Odnośnik do komentarza

Myszeczka, ale każda ciąża jest inna i to prawda, że na pocz. może być rozbieżność do jednego tyg. nawet. Wg. kalkulatora jestem w 7,2 tc a mój gin określa ją na 6 tydzień. Odpoczywaj i śpij póki możesz, bo potem już nie będzie to takie łatwe ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...