Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Karola88 a który masz tydzień?
Widzisz jak kruszynka rośnie:-)

Agalt witaj:-)
Fajnie że z nami jesteś:-) ja tez miałam przez jeden dzień takie lekkie plamienia ale dostalam luteine i narazie spokój:-) to tez moja pierwsza ciąża więc wszystko ze zdwojoną siłą przeżywam... ale to forum tez duzo otuchy dodaje... mozemy sie podzielic swoimi radami jak i problemami;-)

Dziewczyny man takie pytanie czym sie różni luteina od dupahst. ? Bo nie orientuje się w tych sprawach:/

Odnośnik do komentarza

Angela, nigdy wcześniej nie miałam problemów z tarczycą, 2 lata temu jak robiłam TSH to było książkowe (1,6), teraz wszystko wyszło. Ale proszę Cię, nie stresuj się, to i tak nic nie zmieni, poza tym na pewno wszystkie wyniki będziesz miała dobre!
Agalt - witamy i zapraszamy, jesteś tak samo jak i ja w 1 ciąży :)
Karola - to super, że coś zobaczyłaś tak wcześnie :)
Maga - jejku, jak już bym chciała zobaczyć moje Maleństwo! I rączkę widziałaś?! Niesamowite :)
Myszeczko - jesteśmy z Tobą, z doświadczenia wiem, że szpital to nic przyjemnego :( dawaj znać na bieżąco! ściskam :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Zielizka, ale Ci zazdroszczę... ja też bym chciała móc zobaczyć już choćby bijące serduszko...
Byłam dzisiaj w przychodni LuxMed, żeby zrobić sobie BHCG. Porażka... pomieszczenia duszne, niewywietrzone, a przecież na wizyty przychodzą gł. chorzy pacjenci, którzy roznoszą zarazki. Teraz będę miała większego stresa, czy się u lekarza czymś nie zaraziłam.
Czasami nie warto być jednak nadgorliwym :(
Żałuję, że tam poszłam :(

Odnośnik do komentarza

Moniq75 a ja się i badam i leczę w luxmedzie. I mam tam prowadzoną ciążę i w sumie nie narzekam. Zależy to tez od warunków lokalowych danej placówki.

Zielizka ani o blizny ani o sam zabieg się nie boję. Ale o mojego Kroliczka bardzo, że jakoś źle na niego wpłynie ten zabieg.
To się robi pod znieczuleniem ogólnym czy miejscowym?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...