Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałam że już trochę dłużej jestem w ciąży gdyż w pierwszej ciąży normalnie miałam obfity okres i dopiero 2 miesiączka mi się spóźniała co się okazało 6tc a musiałam zajść przed pierwszą miesiączką .... ja po prostu już bym chciała wiedzieć i chyba przez te 3 tyg oszaleje. Gin zabronił sexu :) powiedział ,że może dojść do silnego skurczu i po ciązy

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgm59q1ixa.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Myszeczka to cudownie :) a ni mówiłam:) teraz już z górki :) też bym chciała już mieć to za sobą.
Patryka nie martw się na zapas moze owulację miałaś później , bądź cierpliwa poczekaj te 2-3 tyg i wszystko się wyjaśni :) wszystkie jesteśmy dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Gość paula.1228

Śliczny maluszek :-) Myszeczko teraz już się nic nie martw.. Nie stresuj tylko ciesz się ciąża :-) za parę miesięcy będziesz miała swoje maleństwo przy sobie :-)

Mąż mi się do czegoś przyznał hehe ze się zdziwił bo jestem "ciasna" jak dziewica :-) to znaczy, że szyjka jest rozpulchniona:-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ! Od początku jestem z wami, ale dopiero teraz się ujawniam :) Ciąży nie mam potwierdzonej, ale sądzę,ze jestem na początku 5 tygodnia. Tydzień przed spodziewaną @ zaczęły mi się mdłości. Robiłam test ale wyszedł negatywnie. Umówiłam się do gin bo czułam, że jestem w ciąży.
Dodam, że nie staramy się specjalnie o dziecko - jak będzie to będzie. Mam już synka 7 letniego, a pierwszy synuś zmarł (byłam w ciąży i w 6 m-cu przy USG wyszło że umiera... Za 2 dni urodziłam i żył zaledwie kilka minut...)
Przy pierwszej ciąży do połowy 2 miesiąca też testy wychodziły negatywnie, a lekarz powiedział że mam ciążę urojoną. Dopiero w 3 m-cu miałam stwierdzoną ciążę.
A wracając do tematu... byłam umówiona do gin, ale w tym dniu dostałam @ więc odwołałam. @ trwała 1 dzień i kolejny tylko plamienie. Dalej mnie mdli, głowa wieczorami bardzo boli, w piersiach mam mrówki... Od 2 tygodni biorę kwas foliowy i witaminy dla ciężarnych.
Bardzo bym chciała, aby okazało się że mam pod serduszkiem maluszka... Jeżeli okaże się że jestem w ciąży to od 11 TC jestem pod specjalnym nadzorem bo jestem w grupie ryzyka z powodu 1 ciąży...
Na razie będę czekała i uważała na siebie... Może za klika dni powtórzę test...

Ale się rozpisałam hehehe :)

Odnośnik do komentarza

Witam MM (Majówkowe Mamusie ;)) też bym chciała na stałe do Was dołączyć... termin mam na 13 maja. Wszystko jednak w rękach Boga, bo to mój pierwszy raz od 10 lat kiedy udało się mi się zajść aż tak daleko (pocz. 7 tygodnia). Czy któraś z Was miała USG w 6 tyg.? Martwi mnie brak echa zarodka a powinien już być :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...